Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet szakítanom kellene?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szakítanom kellene?

Figyelt kérdés
2 éve együtt vagyok egy lánnyal. Igazából nem is tudom,hogy szeretem-e. Egyre jobban úgy veszem észre magamon,hogy más lányok jobban érdekelnek. Mostanában nincsenek közös programok, az az igazság,hogy mindig én terveztem őket de már belefáradtam,hogy mindig csak én adok bele valamit a kapcsolatba. A másik meg a szexuális életünk. Ami szinte nincs is mert eddig nagyrészt csak pettingeltünk azt is mindig én kezdeményeztem. Próbáltunk szexelni de nem nagyon jött össze. Állandóan ellenőrizget, féltékeny, hisztizik a legkisebb dolgon is, durcizik. Minden nap csak a szokásos sablont beszélünk, alig találkozunk de igazából nem is vágyom rá. Rájöttem,hogy idegesítő személyiség, lefáraszt állandóan, nem érzem azt,hogy mindenáron vele akarok lenni. Félek szakítani, mert lehet megbánnám, de ennek így sincs sok értelme. Attól is félek,hogy valami hülyeséget csinál, ráadásul a szüleivel is nagyon jóban vagyok, ki tudja mit szólnának... Úgy érzem csak azért vagyok vele mert félek,hogy egyedül maradok. Mit tanácsoltok, mi legyen?
2022. márc. 5. 06:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb tanács amit adhatok neked (túl vagyok egy hasonló szakításon) az az, hogy ne érdekeljen mit mondanak mások. Se szülők se barátok. Ez a te döntésed, ha nem érzed jól magad egy kapcsolatba azért hogy másoknak megfelelj nem szabad benne maradni. Arra a kérdésre egyszerű a válasz, hogy megbannad e, és csak is te tudhatod :tedd fel magadnak a kérdést hogy milyen lenne nélküle, hiányozna ha nem lenne egyáltalán, és mondjuk jelenleh vannak e olyan pillanatok ami ha nem lenne együtt vele akkor szarul lennél. A másik fontos, hogy le tudnád e vele élni az életed ha oda kerülne a dolog, vagy azért hosszútávon nem tudnál vele tervezni, mert nem bírnad. Ezekből majd meg kapod a választ.

Egyébként az én tapasztalataim, hogy próbáltam várni, húzni, engem is zavart h mit mondanak majd a szülei mert enis nagyon jól voltam velük, mit mondanak majd az én szüleim, mert szerettek, és maradtam sokáig emiatt, s kB csak kínlódás volt már a számomra. A szex nálunk se volt jó és ez megjobban rá tett. Amikor szakítottam vele megkönnyebbülés és felszabadulas volt, úgy voltam vele jobb lesz egyedül mint olyan emberrel aki mellett nem tudom magam jól érezni,es több a zavaró dolog mint a szép pillanat. Minél tovább húzod annál kevesebb esélyt adsz magadnak találni egy olyan személyt akivel 100%ig kiegeszititek egymást. Persze ez abban az esetben, ha arra jutsz h nem szereted és szakítanal.

Csak okosan!

2022. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ide írtad ki a kérdésed, akkor még nagyon fiatal lehetsz. Idővel úgyis szakítanál vele, mert már most sem működik. Nem akarhatod vele leélni az életed, csak azért, mert jóban vagy a szüleivel.
2022. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Mindenképp szakíts vele ez nem kérdéses
2022. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 NTBS ***** válasza:
Ha lehet ülj le vele beszélgetni. Lehet ő sem boldog, ezért csinálja ezt. Ha nem jól alakul, akkor tessék elengedni egymást.
2022. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azóta fejlemény?
2022. márc. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írd meg ki az privátban és megoldom anélkül, hogy tudná, hogy benne vagy a történetben.
2022. márc. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy próbáltatok szexelni de nem jött össze? Lehet itt van a törés, ami miatt kezdtek eltávolodni egymástól.


Ne dobj el csak úgy egy kapcsolatot. Ha elromlik valami előbb meg kell próbálni megjavítani, és csak akkor eldobni, ha javíthatatlan. Beszéljétek meg a gondokat, még simán fellángolhat a dolog.

Sok sikert :)

2022. márc. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha úgy érzed, úgyis van. Ez nem szerelem. Ne raboljátok egymás idejét.
2022. aug. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!