Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kéne vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom és én 5 hónapja járunk. Vagy hogy mondjam ezt. Egyébként 16 éves lány vagyok. Nem történt köztünk gyakorlatilag semmi, de tényleg, egymás kezét is ritkán fogjuk meg, olyan hogy puszi vagy bármi más.... egyszer sem. Mióta online oktatás van nem igazán találkozunk. 1 hónapban kb 1x és telefonon pedig ritkán beszélünk. Én kérdeztem hogy nem csinálunk e valami programot valamikor, de nem volt jó neki, mert nem volt a környéken. Nem rég ő hívott el engem, de az sajnos nekem nem volt jó pedig szerettem volna menni. Én szeretem őt, illetve már lehet hogy csak szerettem. Mert nagyon zavar hogy folyton az ex barátnőjével találkozgat. A lánynak elvileg van barátja, de ő nem az a vissza fogott típus, eltudom képzelni hogy nem valami hűséges típus. Egymás nyakába borulva fotozkodnak, és nem érzem úgy hogy úgy viselkedik vele, ahogy én a fiú ismerőseimmel viselkedek. Nem szeretném eltiltani tőle, amúgy sincsen hozzá jogom, de engem ez zavar. Amit már megemlítettem neki, de nem vette komolyan. Egyébként nagyon aranyos srácról van szo, minden nap kaptam tőle csokit, és nagyon figyelmes volt velem. De nagyon eltavolodtunk. És ma kitett instára egy olyan storyt hogy tudjátok, írj egy számot és az ahhoz kapcsolódó kérdést megválaszolja. Az egyik kérdés az volt hogy van e Crush-a és megjelölt valami lányt és irt szíveket is neki. Majd néhánnyal később volt egy másik kérdés: hogy kapcsolatban van e. Oda ezt írta:🤭🤫 és megjelölte ugyanazt a lányt mint akihez a crush-os kérdés tartozik. Ráadásul miután kitette ezeket én még pont láttam, majd 1 perccel később eltűnt a story. Arra gondoltam, hogy baj van a telefonommal, majd rájöttem, hogy mi van ha letiltotta azt hogy en lássam. Ezért beléptem egy másik accountba instán, ( ami egyébként az övé, csak egy régebbi, mert régen én vezettem neki, mi már évek óta ismertük egymást, és mielőtt több is lett köztünk nagyon joban voltunk) de ott már mutatta hogy kint vannak a storyai. Vagyis tényleg kikapcsolta hogy én láthassam. Nekem úgy érzem hogy ezzel betelt a pohár. Nem értem hogy miért nem egyenes velem, ha baja van mondja a szemembe. Én mindig kedves voltam hozzá, kitűnő tanuló vagyok, és szinte mindenki szerint szép is vagyok. Nem gondolom magamat buta libának, és mindig oszinte voltam vele. Soha sem utasítottam el a közeledését, inkább úgy érzem hogy mindig én kezdeményeztem. Nem vagyok apáca, igaz hogy nem mutogatom magam mindenkinek, és nem fotozom le magam minden tükörben Stb stb...

Most szakítsak vele? Nem tudom hogy mit csináljak. Nincs erőm ahhoz hogy ezzel bármit is kezdjek. Nagyon úgy érzem hogy hátba szúrt. Ő volt az utolsó ember, akiből ezt kinéztem volna. Sosem hittem hogy képes ilyenre. Lehet hogy én drámázom túl a helyzetet. De nem értem hogy miért csinálta. És nagyon bánt :((( valaki kérlek adjon tanácsot ❤️

Valakivel volt már hasonló? Vagy csak velem történik ez?😥



2021. febr. 16. 01:58
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A lány akit a storyában megjelölt egyébként 1,5 évvel fiatalabb, de nem tudom eldönteni hogy vajon az esete-e. Mert nekem pont az ellentétem. Nekem sötét szőke hajam, van kek szemem és nagyon vékony vagyok. Ez a lány pedig sötét barna hajú, barna szemű és mondhatni molettebb. És lehet mondani hogy nem számít a külső, de azért egy kicsit mindenkinél szerepet jatszik. Én és a barátom nem igazán hasonlítunk személyiségileg, o eléggé animés, és nem az a nagy tanulos és olvasós mint én. Annyi a közös hogy ugyanazok a barátaink, és egyikünk sem az a tipikus rossz fiú/lány. Az a lány viszont nagyon durván anime fan vagy mi, a képek alapján, és ez nagyon számít a barátomnak, én viszont utálom az animéket. :((
2021. febr. 16. 02:09
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Oh jajj. Azt hinnéd az ember 16 évesen már érett egy kapcsolatra, vagy legalább tudja mi az.

Lenne pár kérdésem, és még most mondom, nem megbántani akarlak, csak felhívni a figyelmed pár dologra.

Először is, hogy lehettek úgy 5 hónapja egy pár, hogy egymás kezét is alig fogjátok meg, nem hogy barmi többet csinálnátok? Azért ebben a korban az már benne lenne a pakliban.

Második, most halálkomolyan. Biztos vagy benne hogy nem értettél félre valamit? Ezt így kimondtátok hogy együtt vagytok?

Csak mert akkor kizárt hogy ilyen keveset beszelnetek és találkoznátok. És nem jelölne meg sztoriban más lányt, hogy tetszik neki, kivéve ha ennyire paraszt. Valami itt nagyon nem stimmel, az lesz a legjobb ha ezeket az aggodalmaidat szépen leírod/elmondod neki, és tisztázzátok mi van. Ha pedig nem értettél félre semmit, és így van minden ahogy leírtad akkor szakíts. Bár nemtom minek mert ez maximum haveri, nem pedig párkapcsolat, akárhogy is olvasom.

2021. febr. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 terminator9000 ***** válasza:
100%

Bocsi a válaszé ,,nemvagy hülye liba" nekem ennyi má elég lett volna ahoz hogy otthagyjam, találkozik és ölelgeti az exet, te csak ennyit láttál belőle a többől talán, meg egy másik lányt jelölt meg szivekkel sztoryba asszonyom kiherélt volna ha én csinálom,

Sajnálom ami veled történt, hosszú időnek fogod érezni amíg elfelejted, de addig szerintem ne szerezz olyat hogy pótolja míg nemzártad le magadban teljesen(szerintem, de ha úgyérzed kivagyok hogy megállitsalak)

Hallgass zenét, nekem exem lezárásában segített Leander kills,three days grace,Saint Asonia

2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia Csajszii!

Elsőkörben nyugodj meg! Az ilyen fiú azt sem érdemlik meg, hogy szóba állj velük.

Az, hogy éppen csak kéz fogás volt az nem párkapcsolat(max az oviba). Azért már 15-6 évesen csókolózni is szoktak a párok, későbbiekben mást. Elméletileg a fiú dolga lett volna kezdeményezni, az első hónapban, igazából egy kapcsolat sokaknál az első csókkal indul.

Ez a sztory-ba kirakás ez irtó gáz, szerintem senkire nem tartozik, hogy kitetszik neki, főleg így, hogy veled van elméletileg együtt. Gyakorlatilga tisztában van vele, mivel azt írtad, hogy kikapcsolta, hogy láthasd.

Én nem beszélnék vele semmit igaziból. Lehet bennem van a baj, nem is erre akarlak ösztönözni, de én egy ekkora parasztal szóba sem állnél, ha a tescoba össze fut velem és köszönne örüljön, hogy szemen nem köpöm. Az ilyen fiúkat feltudnám rúgni.

Te egy tündér lehetsz, hogy így akarod ezt az egészet, de jobb, ha kiszeretsz belőle. Hidd el jön egy másik fiú aki nem tagadja le, hogy egymásé vagytok ő büszkén mutatja a világnak, hogy az övé vagy. Aki majd meglep a csillagolat is lehozza, megbecsül, a társad. Ez a fiú ez semmi.

Keress egy hobbit ami feledtet és felejtsd el őt szerintem.


(ezek saját vélemények)

16l

2021. febr. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Egy hamisítatlan, gerinctelen dög ez a srác.


Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de ez sosem volt igazi kapcsolat. Az, hogy öt hónap után se puszi, se semmi, az se volt normális. És havonta egy telefon? Viccnek is rossz. Pláne, hogy közben az exére meg van ideje. nekem nagyon úgy tűnik, hogy kellett neki valaki, miután szakított, és pont kapóra jött neki, hogy te beleestél.


Mihamarabb tedd egyértelművé számára, hogy ennek vége! Úgy látszik, ahhoz már nem elég nagy az arca, hogy ezt a szemedbe mondja.


Muszáj lesz elengedned... Ez a fiú azt se érdemli meg, hogy ránézz.


16/l

2021. febr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Kertelés nélkül megírom a nézetem, de előbb idézlek: "...nagyon zavar hogy folyton az ex barátnőjével találkozgat. A lánynak elvileg van barátja, de ő nem az a visszafogott típus, el tudom képzelni, hogy nem valami hűséges típus. Egymás nyakába borulva fotózkodnak, és nem érzem úgy, hogy úgy viselkedik vele, ahogy én a fiú ismerőseimmel viselkedek."

A válaszom: mi jót vársz az ilyen fiútól, aki így viselkedik veled szemben?

2021. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

És az ilyen fiúk után futnak a lányok.

Ezt én sosem fogom megérteni. Gerinctelenek a végtelenségig, hazudoznak össze-vissza, és annyi lányt tartanak talonban amennyit akarnak.

Én soha többet nem állnék vele szóba. Tiltanám mindenhonnan.

2021. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok semmi újat mondani, csak megerősíteni a többieket, ja és ne bánkódj amiatt, hogy elveszíted ezt a fijúcskád, a leírásodból amúgy is az jön le, hogy sz4rba se vett téged, szóval miután kidobtad, kb. minden ugyanolyan lesz, max annyi, hogy már nem lesz meg az a tudat, hogy van egy barátod
2021. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
Igen,szakits vele.Ha velem ilyet csinálna valaki kiherelnem az tuti 😃
2021. febr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló, nem hiszen hogy felre értettem volna bármit is. Még amikor össze jöttünk vagy már nem is tudom hogy minek lehet ezt mondani, megkérdezte hogy leszek e a barátnője. Mindenkinek nagyon koszonom a válaszát❤️ Pozitívan csalódtam ebben az oldalban😇 és lezárom ezt az egészet, ahogy tanácsoltátok. Csak nem tudom hogy hogyan csinaljam :(

Nem szeretnék határban elválni tőle, mivel az osztalytarsam, és nagyon kis létszámú az osztályunk. Így nem igazán kerülhetjük el egymást, és nehezen kivitelezhető, az hogy ne nagyon beszéljünk. Pedig már a legkevésbé sem vagyok kiváncsi rá.

2021. febr. 16. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!