Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítanom kéne vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátom és én 5 hónapja járunk. Vagy hogy mondjam ezt. Egyébként 16 éves lány vagyok. Nem történt köztünk gyakorlatilag semmi, de tényleg, egymás kezét is ritkán fogjuk meg, olyan hogy puszi vagy bármi más.... egyszer sem. Mióta online oktatás van nem igazán találkozunk. 1 hónapban kb 1x és telefonon pedig ritkán beszélünk. Én kérdeztem hogy nem csinálunk e valami programot valamikor, de nem volt jó neki, mert nem volt a környéken. Nem rég ő hívott el engem, de az sajnos nekem nem volt jó pedig szerettem volna menni. Én szeretem őt, illetve már lehet hogy csak szerettem. Mert nagyon zavar hogy folyton az ex barátnőjével találkozgat. A lánynak elvileg van barátja, de ő nem az a vissza fogott típus, eltudom képzelni hogy nem valami hűséges típus. Egymás nyakába borulva fotozkodnak, és nem érzem úgy hogy úgy viselkedik vele, ahogy én a fiú ismerőseimmel viselkedek. Nem szeretném eltiltani tőle, amúgy sincsen hozzá jogom, de engem ez zavar. Amit már megemlítettem neki, de nem vette komolyan. Egyébként nagyon aranyos srácról van szo, minden nap kaptam tőle csokit, és nagyon figyelmes volt velem. De nagyon eltavolodtunk. És ma kitett instára egy olyan storyt hogy tudjátok, írj egy számot és az ahhoz kapcsolódó kérdést megválaszolja. Az egyik kérdés az volt hogy van e Crush-a és megjelölt valami lányt és irt szíveket is neki. Majd néhánnyal később volt egy másik kérdés: hogy kapcsolatban van e. Oda ezt írta:🤭🤫 és megjelölte ugyanazt a lányt mint akihez a crush-os kérdés tartozik. Ráadásul miután kitette ezeket én még pont láttam, majd 1 perccel később eltűnt a story. Arra gondoltam, hogy baj van a telefonommal, majd rájöttem, hogy mi van ha letiltotta azt hogy en lássam. Ezért beléptem egy másik accountba instán, ( ami egyébként az övé, csak egy régebbi, mert régen én vezettem neki, mi már évek óta ismertük egymást, és mielőtt több is lett köztünk nagyon joban voltunk) de ott már mutatta hogy kint vannak a storyai. Vagyis tényleg kikapcsolta hogy én láthassam. Nekem úgy érzem hogy ezzel betelt a pohár. Nem értem hogy miért nem egyenes velem, ha baja van mondja a szemembe. Én mindig kedves voltam hozzá, kitűnő tanuló vagyok, és szinte mindenki szerint szép is vagyok. Nem gondolom magamat buta libának, és mindig oszinte voltam vele. Soha sem utasítottam el a közeledését, inkább úgy érzem hogy mindig én kezdeményeztem. Nem vagyok apáca, igaz hogy nem mutogatom magam mindenkinek, és nem fotozom le magam minden tükörben Stb stb...

Most szakítsak vele? Nem tudom hogy mit csináljak. Nincs erőm ahhoz hogy ezzel bármit is kezdjek. Nagyon úgy érzem hogy hátba szúrt. Ő volt az utolsó ember, akiből ezt kinéztem volna. Sosem hittem hogy képes ilyenre. Lehet hogy én drámázom túl a helyzetet. De nem értem hogy miért csinálta. És nagyon bánt :((( valaki kérlek adjon tanácsot ❤️

Valakivel volt már hasonló? Vagy csak velem történik ez?😥



2021. febr. 16. 01:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
A szakítás (már ha egyáltalán volt mit megszakítani, mert szerintem nem) jó ötlet volt. Az új srácot nyugodtan megismerheted közelebbről, vele hidd el, ha jól alakulnak a dolgok, sokkal komolyabb lesz a kapcsolat és nem csak amolyan tengünk lengünk együtt vagy még azt se típusú.
2021. febr. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
31-es köszi!😇
2021. febr. 25. 16:38
 33/36 Salilala ***** válasza:

Na, hogy állnak azóta a dolgok? Vot valami fejlemény a barátnőd bátyjával?😊

(24-es voltam)

2021. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves hogy érdeklődsz❤️ Igazándiból néha beszélünk, említette is hogy találkozhatnánk, de nehéz most a sok korlátozás miatt. Vannak közös témáink és igazándiból tényleg szimpi. De nem hiszem hogy ezen a néhány beszélgetésen kívül lesz valami. Bár én örülnék neki. Esetleg tudsz mondani pár témát amiről tudunk beszélni?
2021. márc. 11. 20:49
 35/36 Salilala ***** válasza:
Hát, mivel nem ismerlek titeket ezért nem tudok konkrét témát, de a szokásosokon menjetek végig, pl.zene, film...nézd/hallgasd meg, amiket ajánl, arról is tudtok beszélni, meg kérdezősködj de közben magadról is mesélj dolgokat, úgy ő is jobban megismer és tud igazodni a szokásaidhoz, ízlésedhez...meg te is az övéhez. Ilyesmik:)
2021. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
uuu nagyon köszi a tippeket <3
2021. márc. 18. 11:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!