Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar barátnőm szeretkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég összevesztünk barátnőmmel egy apróság miatt, azóta megbeszéltük az egészet, minden rendben van, dee mondta, hogy neki nem lesz kedve egy ideig semmi OLYAT csinálni. Ez meddig tarthat? Nem ez a legfontosabb a kapcsolatunkban, csak lelombozott, hogy most ezért miért nem lehet semmit? Attol félek elhidegül emiatt az egész kapcsolat vagy nemtudom, mert nayon szeretem őt. Mindketten 18 ak vagyunk

jún. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
50%

38,40


Kérlek ne itt vezesd le q frusztrációdat!:)


Nem releváns amit írsz!

júl. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen releváns. És nem frusztráció levezetés. Persze ilyen válasszal könnyű az embert lepattintani.
júl. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

42. Nem ide való amit írsz. Nem te vagy a kérdező és nem a kérdezőnek válaszolsz

Nyiss új kerdest, ne itt sírj. :)

júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
43. Veled ellentétben nem vagyok önző. Kérlek ne vidd el a kérdező kérdését, semmi közöd hozzá. Minden hozzaszolasod jelentve!
júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb örömöd ne legyen az életben, mondhatnám. De inkább csak hasonló sikerélményt kívánok neked a jövőben
júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

45. Édesem, nekem van párom és imádom szpni is a farkát és neki örömet okozni. De szeretgetni is szoktam és törődni vele. Szexet is ritkán utasítok el. (Csak ha megjon, de akkor ő sem kívánja)


Szóval szivem, velem minden rendben. Imádok adni és kapni ha fáradtak vagyunk, csak orálozunk. ☺️☺️

Vagy egymás mellett maszturbálunk, az is izgalmas amúgy.


Légy jó, kedves!

júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
hányok tőled... édes
júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Vagy zsarolni akar vele, vagy a veszekedés miatt tényleg nincs visszarázódva még a normális kerékvágásba.
aug. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
19%

Én például örök szűzeséget fogatam.

Nem érdekel a szex és a férfiak mind kettő baromság.

Úgy hogy engem nem érdekel a szex nem mindenki szereti.

aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!