Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar barátnőm szeretkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég összevesztünk barátnőmmel egy apróság miatt, azóta megbeszéltük az egészet, minden rendben van, dee mondta, hogy neki nem lesz kedve egy ideig semmi OLYAT csinálni. Ez meddig tarthat? Nem ez a legfontosabb a kapcsolatunkban, csak lelombozott, hogy most ezért miért nem lehet semmit? Attol félek elhidegül emiatt az egész kapcsolat vagy nemtudom, mert nayon szeretem őt. Mindketten 18 ak vagyunk

jún. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
0%

Akikben nem volt meg a túléléshez és szaporodáshoz szükséges ösztön, azok utód nélkül tűntek el az emberiség génkészletéből. Olyan emberek leszármazottai vagyunk, akiknek az ösztönei a legoptimálisabbak voltak a faj fennmaradása érdekében.

(Ez manapság, az lmbtq idején valamennyire átértékelődik)


Ez mint elméleti bevezető elment, de azt hiszem a gyakorlat mindenkit jobban érdekel. A lényeg, hogy azok a férfiak tudtak életképes utódokat nemzeni, akik a legtermékenyebb nőket kívánták. Akik túl öreg vagy túl fiatal, esetleg túl beteg nőket kívántak, azoknak nem született gyereke. (Nyilván manapság is akad 1-2 valódi pedofil vagy gerontofil, de ez nem általános, hanem a homokszem a fogaskerekek között

jún. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
0%

Azoknak a nőknek született sok túlélőképes utódja, akik a túlélőképes pasikat kívánták. Mivel a hipergámia jellemzően női tulajdonság, ezért a továbbiakban erre a tényre fogunk fókuszálni.


A nők ösztönei – hála a fentebb leírt evolúciós hatásoknak – az olyan férfiakra indulnak be, akiknek az utódjai túlélőképesek. De a nők ezzel nehéz helyzetbe kerülnek, mert míg a férfiak jó eséllyel ránézésre megállapíthatják egy nőről, hogy mennyire fogamzóképes, addig a túlélőképesség sokkal nehezebben felmérhető. Az olyan tulajdonságok, mint a szimmetrikus arc, vagy az egészséges bőr és haj sokat elárulnak, de nem mindent. Ha csak ez alapján döntenének a nők, akkor nem a filmsztárokat bálványoznák, hanem a szimmetrikus arcú szénbányászokat és műbútorasztalosokat.

jún. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
45%

30. Nem a kérdésre válaszoltál. No vagyok, csak jobban ismerem a nőket mint te!


Amit ide hordtál, nagy hülyeség. Semmi köze a kérdéshez, csak téged sértett egy nő és most itt hisztizel. :)

jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
45%

31,32


Menjetek már innen, semmi köze a kérdéshez ennek. Rossz napja van a lánynak, fel kellene végre fogni.


Ne itt éljétek ki magatokat amiért el lettetek utasítva! Ennek a kérdéshez semmi köze!

jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
30%

33-as

Valóban hülyeség lenne? Don Qujon írta, aki a nők szakértője.

De itt van egy női kommenttársad véleménye, ami 1500%-ban igazolja a nők felfelé választását:


"Attól füg, hogy néz ki az adott pasi. Én úgy vagyok vele, hogy jól esik, ha egy jóképű, jól öltözött idősebb pali megbámul engem. Viszont, ha egy lecsúszott, alkoholista barom hosszabb ideig néz engem, akkor nem a legjobb élmény számomra."


1-es írta itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__randizas..

jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
30%

34, de igenis van köze hozzá. A nőket, ha próbálod megérteni - barár saját magukat sem értik - akkor tanulmányozni kell őket. Akár szakirodalomból.

Azért vagy ideges, mert leleplezett titeket valaki, hogyan működtök?


Rossz napja van, persze. Vagy egy vita miatt már nem kívánja a srácot, ahogy egy kolleginád itt lerta:


"Nekem pl. elég volt, hogy amikor már összemelegedtünk, kezdett lazítani, egyszer csak wc után elfelejtett kezet mosni. Nekem kellett szólnom. A válasz az volt: csak vizelni voltam.


Kifejtettem a véleményemet kulturáltan, csöndben. De megundorodtam tőle."

jún. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
65%

8-as:


Írtad, hogy megundorodtál tőle, mert pisilés után nem mosott kezet.

Ilyenkor eszébe jut az embernek egyes nők szava járása, hogy annyira van szükségük egy pasira, mint halaknak a biciklire.

De azt elfelejtik, hogy a kényelmüket biztosító civilizáziós közműveket, pl. vízművek, csatornázás, hogy kezet tudjon egyáltalán mosni, azt bizony a megvetett férfiak építik.


Kíváncsi lennék 8-as elkényeztetetre a Szaharában, ahol még kakilás után se tudnak kezet mosni a vízhiány miatt, mivel ivóvízre való s kevés van.

jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
0%
Úgy beszéltek mintha csak a nő lene a lényeg egy kapcsolatban. És manapság már csak azt hallom és olvasom sokfelé hogy a nőért mindent a férfinak meg kuss a neve. Gondoljátok hgoy ez normális így?
júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
74%

#38 te meg miről beszélsz? nőről volt szó és csak ezért róla beszéltünk.

Egy férfinak is lehet rossz napja/kedve, stb. Ugyanúgy a férfiaknak sem lehet kedvük minden nap szexelni

júl. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol ezt látom. A férfi teljesen le van nézve, háttérbe van szorítva. Mikor suliztam az egyik csaj osztálytársam arról dumált hogy a nők választanak. mintha aférfi nem is lenne ember. felháborító
júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!