Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar barátnőm szeretkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég összevesztünk barátnőmmel egy apróság miatt, azóta megbeszéltük az egészet, minden rendben van, dee mondta, hogy neki nem lesz kedve egy ideig semmi OLYAT csinálni. Ez meddig tarthat? Nem ez a legfontosabb a kapcsolatunkban, csak lelombozott, hogy most ezért miért nem lehet semmit? Attol félek elhidegül emiatt az egész kapcsolat vagy nemtudom, mert nayon szeretem őt. Mindketten 18 ak vagyunk

jún. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
98%

Manipulál.

Büntet vele, hogy máskor ne mondj ellent neki.

jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
1) Ismerem eléggé, tudom hogy nem manipulál, feltűnne, előző kapcsolatba eléggé jelen volt ez. 2) Nem kifejezetten ellentmondás volt, az összeveszés tárgya csak egy rosszul lereagált dolog, amit megbeszéltünk
jún. 21. 22:40
 3/49 A kérdező kommentje:
Szerintem ezzel csak te vagy így. 18 évesen van agyunk és ismerjük a védekezést stb, bár magyarázkodhatok, ha ilyen felfogással "élsz" nem sokra megyek... Ilyen válaszolók kíméljenek, nem akarok agyérgörcsöt kapni
jún. 21. 23:31
 4/49 anonim ***** válasza:
32%
Páros lábbal rúgnám ki a helyedben és keresnék egy normális lányt. Persze ez eleve lehetetlen, de számomra az elvek fontosabbak
jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
70%
#2 "Ismerem eléggé, tudom hogy nem manipulál" - Nem fura, hogy pont egy veszekedés után hirtelen elment a kedve ezektől?
jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
92%

Irtad a 2.bejegyzésnél, hogy "1) Ismerem eléggé".

Akkor neked kell tudnod a választ.

Vagy kérdezd meg tőle, ne találgass. 😎

jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Ilyen még hasonló se volt köztünk és nemtudom mennyire "komoly" a dolog
jún. 22. 00:31
 8/49 anonim ***** válasza:
79%

A nők elsősorban érzelmi beállítottságúak. Ritka a szex miatt fűvel-fával barátkozó nő.


Bizony, egy rossz mondat -még ha aztán tisztáztátok is-, érzelmileg megrendítheti.

Ezt nem lehet irányítani, a legtöbb nőnél adottság.

Kell némi idő, míg elmúlik, ezért nem tud olyan önfeledten ráhangolódni a testiségre.

Ami persze ugyanolyan fontos, mint az érzelmi-szellemi szférája a kapcsolatodnak.


Együtt lehet csak teljes.


Adj neki időt, hogy fel is tudja dolgozni. Ha pedig hosszú távon nem változik, akkor -mint ahogy elég egy pillanat, hogy a szikra kipattanjon, ugyanúgy elég egy kijózanító hidegzuhany is, hogy kialudjon.


Ilyen az ember. Ilyen az élet.


Nekem pl. elég volt, hogy amikor már összemelegedtünk, kezdett lazítani, egyszer csak wc után elfelejtett kezet mosni. Nekem kellett szólnom. A válasz az volt: csak vizelni voltam.

Kifejtettem a véleményemet kulturáltan, csöndben. De megundorodtam tőle.

Hirtelen “sürgős dolgom akadt”. Elmentem. Telefonon szakítottam, mert irtóztam, hogy mégegyszer hozzám érjen.

jún. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem teljesen érthető. ő ilyen érzelmesebb fajta és ennyi, lánytól nem meglepő az ilyen. Mutasd ki a szereted, melegedjetek össze és majd megjön a kedve.

Bár lehet nekem is rosszul esne ha elutasítana a párom miközben kezdeményezni próbálok felé úgy. :D

jún. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
56%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak és nálam egy ilyen után repülne egy csaj.
jún. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!