Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar barátnőm szeretkezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég összevesztünk barátnőmmel egy apróság miatt, azóta megbeszéltük az egészet, minden rendben van, dee mondta, hogy neki nem lesz kedve egy ideig semmi OLYAT csinálni. Ez meddig tarthat? Nem ez a legfontosabb a kapcsolatunkban, csak lelombozott, hogy most ezért miért nem lehet semmit? Attol félek elhidegül emiatt az egész kapcsolat vagy nemtudom, mert nayon szeretem őt. Mindketten 18 ak vagyunk

jún. 21. 22:24
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
12%
Amíg így fogalmazol, hogy semmi olyat csinálni, jobb is nektek. Gyerekek vagytok mindketten. Hiába vagyok 18, fejben gyerekek.
jún. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
66%

Igen, ez érzelmi zsarolás. Az idomítás része..

Nálam is repülne egy ilyen lány.

jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
57%

Én sem gondolnám ezt egyből érzelmi zsarolásnak. Sajnálom a sok ide írogatót, akik úgy értékelik hogy ha a nőnek nincs kedve a szexhez az egyből zsarolás. Nem is tudom hogy ez inkább szánalmas, vagy inkább szomorú.


Valószínűleg az van, amit írtak is hogy érzelmi beállótottságú. Én is ilyen vagyok, ami néha hátrány, néha előny. Ha van egy csúnyább odaszólása a páromnak, vagy összeveszünk, hiába békülünk ki kell egy nap (vagy nagyon nagyon max 2) mire leülepszik bennem és újra kívánom őt úgy. Ettől nem szeretem persze kevésbé vagy ilyesmi, csupán ilyenkor jobban esik egy kis összebújás, romantikázás, hogy érezzem mennyire szeret és nem csak a szexre tart kvázi. Javaslom te is próbálj hozzáállni így, szeretgesd, öleld meg, nézzetek meg egy filmet összebújva vagy ilyesmi. Ha minden jól megy vissza is jön a kedve és olyan lesz minden mint előtte:)

jún. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális kapcsoltban ilyen szex megvonásos marhaság nincs. Ha két ember szereti egymást akkor hamar kibékülnek. Igen gyerekek vagytok mindketten, ezzel mondjuk nincs gond, egy kis türelmet javaslok, de ha évekig ilyen marad menekülj. Viszont sok olyan nő can aki felnőttként is ilyen vagy még rosszabb. Ha nem lesz normális szerintem hagyd az egészet.
jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%

8,9


Kettő egyetlen normális, felnőtt ember véleménye. 1,4,5 kisfiúk véleménye.



Ha én is szomorú vagyok, nehezebben megy. Hiába kívánom 0-24.

jún. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat mindnekinek. Ma kicsit azért feljebb volt oldódva
jún. 22. 20:42
 17/49 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott
jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
52%
Imádom, hogy a 15-ös válaszom azért lett lepontozva, mert szerintem nem manipulálja a lány, cssk nincs jó kedve. Írom ezt úgy, hogy én egy nimfo nő vagyok, de nekem is vannak rossz napjaim..
jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le :D
jún. 23. 00:43
 20/49 anonim ***** válasza:
39%
18, es ehhez nekünk mi közünk?
jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!