Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon nem helyes amit csinálok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem helyes amit csinálok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel két éve vagyunk együtt jól megvagyunk és pont ezért nem értem a következő problémát: Van egy másik lány aki tetszik és vele fogok aludni szombaton. Szeretem a barátnőmet de valahogy nagyon vágyom erre a kalandra. A mostani barátnőm volt nekem az első és visz magával a kíváncsiságom, hogy milyen lehet mással. És egyszerűen nagyon rosszul erzem magam emiatt. 19/F

2019. nov. 21. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj.. nem azt várom el hogy hallgass rám, csak gondold át.. van egy kapcsolatod és jól megvagytok, de van egy másik csaj akit megfektetnél, itt az a kérdés, hogy megéri neked az 1 éjszakás kaland a 2 éves kapcsolatért cserébe és a sok emlék is ott van ami kínozni fog téged, plusz valószínű hogy egyedül maradsz a végén és csak magadnak köszönheted majd.. szerintem 1 éjszaka nem ér ennyit, gondold át mielőtt megteszed. Beszéld meg a barátnőddel a kapcsolatodat, mert valami hiányzik belőle viszont mindent meglehet oldani, csak akarnotok kell. Remélem jól fogsz dönteni. 22/F
2019. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Ha tényleg szereted a barátnődet,akkor eszedbe se jutna,ogy egy másik csajjal aludj. Szóval nem szereted (annyira).
2019. nov. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, add meg neki a lehetőséget,,hogy ő is szabadon élhesse az életét, ha te boldog lehetsz más lánnyal akkor az lenne a minimum, hogy ő is boldog legyen valakivel, aki nem te vagy. Gerincesség!
2019. nov. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nem fogom megtenni. Lehet, hogy ez csak egy fellángolás. Megpróbálom lekűzdeni.
2019. nov. 21. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt a szombat este. Beszámoló?
2019. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Szerintem csinald, csak diszkreten.

Hulyeseg, hogy nem vagyhatsz mas kalandra, ha szereted.


Ugyanakkor elsonek igaza van, hogy nagyon nagy a kockazat, hogy igy akar egy ejszaka 2 evbe kerul majd. Raadasul utana nincs hatar, az elso ilyen utan en egyre gatlastalanabbul csinaltam, vegul le is buktam :(

2019. nov. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Én is csinálnám.
2019. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!