Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek az helyes ha nem...

Szerintetek az helyes ha nem engednek el edzésre mert nem tanulok? És még az edző sem birja rávenni anyumat az edző látja bennem a tehetséget meg a kitartást de most igy nem csinálok semmit és mi lesz igy?

Figyelt kérdés
7. félévkor buktam 4 ből mert túl sokat edzettem

2018. febr. 8. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Azért mert nagyon jól úszol vagy focizol vagy a franc se tudja mit csinálsz,nem fogsz megélni.Én SEHOVA nem engednélek ha 4! tárgyból bukták volna.Találd meg az egyensúlyt.Teljesen igazat adok a szüleidnek.
2018. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
A sutyerák szellemi fogyatékos cigányok szoktak 4ből bukni.Naná hogy nem mehetnél sehova.
2018. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem normalis, hogy egy szros 2est nem tudtal osszehoni azokbol a qrva tantargyakbol, mindenesetre a szuloktol sem logikus meggatolni abban, amiben legalabb jo vagy.
2018. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látod magadban, hogy jó vagy az adott sportban.

Az edző szintén így látja (hiszen pénze múlik rajta...).

Szerinted legalább közepes szinten meg tudsz élni majd ebből?

Ha ne adj' Isten valami közbejötte miatt abba kell hagynod a sportolást, miből fog megélni? A közmunka nem lehet életcélod.

Félévkor 4 tárgyból buktál.

Ha 2-ből tudsz javítani, akkor még pótvizsgára mehetsz nyár végén - egész nyarat tanulással töltve.

Aztán bukott szamár leszel, de jó sportoló.

Addig bukdácsolsz, míg eléred a 16 éves kort, aztán nem kell suliba járnod. Ha viszont nem lesz meg a 8 általánosod, még jogsid sem lehet - esetleg közepes sportoló (miért is lennél élsportoló), megélhetés közmunkából.

2018. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell minden edzésre elmenni !!!!!!!!!
2018. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emberek nem kell mindjárt rasszista meg gűlölködő kommenteket írni!Igenis lehet jövőd sportolóként. Viszont megeshet egy sportbaleset. Az érettségit mindenképp meg kéne szerezned utána pedig valamilyen képesítést,vésztartalék tervnek
2018. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!