Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki csak azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Ez csak nekem kiábrándító?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
50%
Nem a kérdező, hanem szerintem én pontoztalak le, mert egyszerűen nem értettem vele egyet, azaz nem találtam hasznosnak. De mellette sokmindenkit fel is pontoztam 😊
2017. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
100%

#55: Inkább annak van komplexusa, aki 18 évesen azért vesztette el, mert mindenki más körülötte már átesett rajta.:)

Nekem anélkül is komoly tervek felé húz a szívem,hogy mindent kipróbáltam volna. Én inkább nem is akarom tudni, mit értesz minden alatt.

2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:
41%
Fogadd oszinte reszvetem kedves kerdezo,ha a parod azert fog majd elhagyni egyszer mert a multban lefekudtel valakivel csak ugy heccbol . A parkapcsolat elotti idoszak nem szamit. Aki szingli az azt tesz amit akar . Ha szeretne akkor vegigb#ssza / b#szatja magat az egesz varossal mert nem tartozik onmagan kivul senkinek felelosseggel . Ha akar megkomolyodik. Szemelyes pelda,amig nem vokt bnom olyan gyakran valtottam a noket ahogy csak lehetett. Aztan jott a baratnom akivel 2 eve egyutt vagyunk egy igen komoly kapcsolatban es sosem csalnam meg.Aki ezt nem tudja elfogadni es kepes egy kapcsolatot lezarni pusztan ilyen dolgok miatt,az nem is erdemli meg a masik embert,mivel csak egy idealt kerget,es nem szerelmes,illetve nem a masikba szeretne az lenni hanem a sajat kis vilagaba keres egy kis hercegnot/herceget. Sajnalom h vannak emberek akiknek ennyire eretlen a gondolkodasuk,es minden aron iteletet mondanak barki felett. :) 21 f
2017. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
#63: Ha te nem ilyen lennél, pont lexarnád az egészet. :) Találtál egy csajt, akinek te is jó vagy, de hidd el, 10-ből 9 csaj találna olyat is, aki nem kúrt végig egy fél várost heccből. Amúgy igen, elhisszük,hogy te már tini korodban váltogattad a nőket, ahogy akartad.
2017. okt. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:
48%
#64 igen,15 evesen mar profi szinten futballoztam,tudod ilyenkor kicsit megnyilnak elotted a kapuk,es nem anyuci szoknyajaba bujva alszol el estenkent mint 10bol 11 srac :)
2017. okt. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
0%

#62 a minden alatt azt értem, hogy szinte mindent, ami nem jár mások és a saját életem veszélyeztetésével (kivéve 1-2 alkalmat, amikor a sajátomat KÖZVETETTEN (!) veszélyeztette, de ez elenyésző), ergo, nagyjából a józan ész határán belül, hiszen még életben vagyok. De akármennyire is felkapod ezen a vizet, vagy próbálsz érveket felhozni a fiatalkori életem ellen, én továbbra is az arcodba mosolyognék (ha tehetném) és BÜSZKÉN vállalnám akkori önmagam, életem, akkori vidámságom, az egyedi, felülmúlhatatlan kalandjaimat, szép emlékeimet(hiszen olyanokról van szó, amiket valószínűleg Te nem éltél át, amilyen begyöpösödött, mosott agyú, maradi, másokat lenéző sz@r alak vagy), és akármennyire is szeretnéd, engem soha az életben nem fog az a tény sem zavarni,elszomorítani, hogy 18 éves koromban már egyszerűen nem akartam tovább szűz lenni, mert gáznak tartottam. Nézd, én ezt akkor így gondoltam, így éreztem, tehát így volt helyes, ahogy cselekedtem. 21. század van, mire kellett volna várni? Ha várok, lehet, hogy csak 21 évesen veszítem el, az meg még cikibb lett volna, és hozzáteszem, nagy tapasztalat, hogy a fiúk többsége egyébként "megijed " az idős szűz lányoktól. Idős alatt értelemszerűen a 18-25 körüli korosztályt értem, mert ilyenkor már valljuk be, furcsán néznek rád, ha még mindig szűz vagy akár egyetértesz ezzel,akár nem. De ha nem hiszed el, nyugodtan készíts egy anonim egy kérdőívet, célozd meg a szóban forgó korosztályt, és mérd fel, hogyan viszonyulnak a 20 év körüliek az ennyi idős szűz lányokhoz.


Kérdező, te meg akkor ne haragudj, hogy megkérdeztem.

2017. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
71%
66os, miért hiszed hogy csak annak lehet kalandos fiatalkora, aki bárki alá befekszik csak hogy ne legyen szűz?Én is bármikor a szemedbe röhögnék, hogy ennyire befolyásolható vagy. Az meg hülyeség hogy a fiúk megijednek az idősebb szűz lányoktól, gondolom nem voltál még fiú hogy ezt tudjad, csak a legendákból hallhattad. De megnyugtatlak, egy FÉRFI szemében egy 20 vagy afölötti szűz nő érték, egy befolyásból szüzességét elvesztő kislány meg ciki.
2017. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
71%

66:"Ha várok, lehet, hogy csak 21 évesen veszítem el, az meg még cikibb lett volna,"

Miért ciki? Árul már el! Magad előtt? És? Magadnak nem kell bizonygatnod semmit.

Más előtt? Kinek mi köze hozzá?

Felőlem bizonygathatod a remek tini éveidet, meg az egyedi kalandjaidat, amiben másnak része sem lehet csak neked, nem foglalkoztat. Nem kell elszámolnod semmivel sem.

Viszont árad belőled valami megfelelési kényszer. Ez árad a "Ciki, nem ciki" dologból, aztán a felülmúlhatatlan tini korodról sem merészeljen senki rosszat mondani,hiszen TE csináltad,hogy is lehetne rossz?

2017. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Szóóóval az a helyzet hogy a 20 év körüli szűz lányoknak akkor örülnek a férfiak, ha kapcsolatot keresnek. Ha csak egyszer akarnak d#gni akkor nem örülnek.
2017. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!