Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki csak azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Ez csak nekem kiábrándító?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
49%
honnan tudjuk?
2017. okt. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
44%

O dolga

En is elvesztenem mar, csak nekunk fiukent nem ilyen egyszeru :/

18f

2017. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
48%
Milyen lány? Ribantz.
2017. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
46%
Retves kur#ák
2017. okt. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
64%

Gáz és undorító.

Elhánynám magam az ilyenektől, akár fiú, akár lány.🤢

2017. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
47%
Kétségbeesett, túlzottan meg akar felelni a mai trendnek.
2017. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon ciki
2017. okt. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
Trendnek? Te ezt most ugye nem komolyan mondod?
2017. okt. 15. 18:07
 9/69 anonim ***** válasza:
97%

De komolyan mondja! :D tizenévesen már illik elveszteni a szüzességet, mert ha húsz-huszonéves korodra is az vagy, akkor vagy prűd vagy, vagy senkinek sem kellesz.

Én tizennyolc éves lányként még sosem jártam senkivel, a szüzességemet meg főleg nem adtam oda senkinek. És nem azért, mert olyan ronda vagyok, tudom, hogy nem vagyok az. Nem vagyok egy modellszépség sem, viszont ha nagyon szeretnék valakit megkapni, azt valószínűleg elérném. Egyszerűen még nem találkoztam olyan fiúval, akit keresek és aki engem keres. És hogyha 5 év múlva, 23 évesen találkozunk. Akkor addig az is maradok.

Ha meg valaki kétségbeesésében veszti el, olyan emberrel, aki nem is fontos neki, azt csak sajnálni tudom, mert nagyon meg fogja bánni.

2017. okt. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
51%
Miért lenne k..va? Egy lánynak is lehetnek szexuális igényei, ha épp nincs pasija, miért ne feküdhetne le valakivel, akivel nem jár? Ha fiú lenne, persze nem lenne semmi gond. Legalábbis még sosem hallottam senkit lek..vázni egy fiút, mert nem szerelemből veszíti el a szüzességét. Főleg mert senki nem mondta, hogy vadidegennel feküdne össze, akivel a metró aluljáróban találkozott. Én sem voltam szerelmes, de ismertem a srácot, vigyázott rám. Akkor meg mit kell úgy odalenni? (Lehet lepontozni, attól még így látom.)
2017. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!