Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki csak azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Ez csak nekem kiábrándító?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim válasza:
nem csak te vagy így vele, mert egyszerűen engem is rühell, ha ilyet látok vagy hallok.
2017. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 Nagyfater ***** válasza:
38%

Hogy milyen lány? Normális.


Több oka lehet annak, ha egy lány szeretné elveszíteni a szüzességét. Például túl akar lenni rajta, mert azt csak a férfiak hiszik, hogy egy lánynak olyan nagy élmény lenne a szüzesség elvesztése. Ellenkezőleg, legtöbbjüknek fájdalmas, és kellemetlen vérzéssel jár(hat), már csak azért is, mert a férfiak (fiúk) többségének fogalma sincs, hogyan kell "kezelni" egy szűz lányt.


Aztán lehet például "túlkoros", akinek elege van abból, hogy a barátnői lesajnálják, amiért még mindig szűz, a férfiak meg gyanakodva, idegenkedve kezelik, és gúnyosan találgatják, hogy vajon eddig miért nem kellett senkinek.


A kérdésedből úgy tűnik, hogy nem sokat tudsz a nőkről. Ha ez így van, akkor ne csodálkozz majd, ha ők meg téged fognak kiábrándítónak tartani...

2017. okt. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám k.rwának, hiszen nem pénzért teszi és nem fekszik össze mindenkivel. Butának viszont annál inkább, hiszen megfosztja magát attól az élménytől, hogy olyannal veszítse el, akit igazán szeret.
2017. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Túl akar lenni rajta, mi ez valami műtét? Szánalmas gondolom te is így vesztetted el és ezért véded az ilyet!
2017. okt. 21. 16:52
 35/69 A kérdező kommentje:
Túlkoros? Egy 15-19 éves lány Túlkoros? Mesélj még xd
2017. okt. 21. 16:53
 36/69 anonim ***** válasza:

32es, én inkább akkor sajnálom le a lányt, ha annyira meg akar felelni a társadalom torz elvárásainak hogy az önbecsülését is sutba dobja.

Én szánom az ilyen embereket, akár fiúk akár lányok.

2017. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, minek kértél véleményeket, ha egyszer képtelen vagy a sajátoddal ellenkezőt elfogadni?

"Ez csak nekem kiábrándító?" Te is tudod, hogy nem, szóval felesleges a kérdés is eleve. És ráadásul aki mást mer írni, annak kiforgatod a szavait. Miért is? Bárki gondolhat bármit, ez nem tilos.

Ui:mielőtt engem is lek.rv.áznál, csak mondom, hogy 17 éves lányként szűz vagyok, senki nem nyúlt még a bugyimba, sőt nem is csókolóztam és alapvetően egyetértek veled. Mégis utálom azokat, akik kikérik mások véleményét, de ha nekik nem tetszőt kapnak, akkor már pufognak össze-vissza.

Ja és az is igaz, hogy sok embernek (te talán nem vagy köztük, ezt nem tudhatom) semmi baja nem lenne a kérdésben szereplő szituval, ha egy fiúról lenne szó. Ellenben ha egy lány a szereplő, akkor az már tuti k.rv.a. Kicsit gáz ez a kettős megítélés a 21. században. Ha egy fiú lefeküdhet bármennyi csajjal szerelem nélkül, akkor egy lány ezt miért nem teheti meg?

2017. okt. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:
Hiába a képmutatás nő és férfi sosem lesz egyenértékű más-más elvek és elvárások(ezzel nem azt mondom, hogy nő kevesebb mint a férfi) Egy nő nem tehet ilyet, ez baromság mindenki tudja csak kifogásokat keresnek ellene és normális dolognak próbálják beállitani ami nem az. Agymosott vagy nagyon, de mindig lesznek olyan emberek akiknek ez a szintjük!
2017. okt. 21. 19:06
 39/69 A kérdező kommentje:
Én is gondolhatok bármit, az sem tilos, Ez a véleményem, a rongyos erkölcsekről meg a 21.századodról, ahol mindenki 0-24 a telefont nyomkodja, festi magát, felnyírja a haját, és ilyen erkölcstelenül él, inkább születtem volna a háborúba emberek közé.
2017. okt. 21. 19:11
 40/69 anonim ***** válasza:
24%

Nem tudom, milyen alapon mersz agymosottnak titulálni vagy egyáltalán bármilyen címen pálcát törni felettem, mikor azt sem tudod, ki vagyok. És ezzel csak alátámasztottad, amit írtam:nem bírsz a sajátoddal ellenkező véleményt elfogadni.

És miért is nincs azzal semmi baj, ha egy férfi kúrogat össze-vissza (és veszti el csak úgy a szüzességét) és miért van azzal, hogy ha egy nő teszi ezt? Te magad mondod, hogy a nők nem érnek kevesebbet. Akkor hogy is van, hogy ők ilyet nem tehetnek?

Mellesleg én a fűvel-fával szexelő nőt ÉS férfit is elítélem. Egyik sem rosszabb vagy jobb a másiknál. Ha ez a felfogás számít "agymosottnak", akkor én rohadt büszke vagyok rá. És igen, szerencsére nemcsak én gondolom így. Te meg kívánom, hogy soha ne élj meg egy háborút, mivel gőzöd nincs róla, hogy milyen az.

Apropó:továbbra sem az alap kérdéseddel van a gondom. Hanem azzal, hogy ha valaki urambocsá' más állásponton volt, azt te azonnal elkezdted személyeskedve támadni az észérvek használata helyett. Még akkor is, ha az illető teljesen kulturáltan írt. Ha véleményt kérsz, az ellenkezőt is meg kell hallgatnod és tudomásul venned (nem, nem kell normálisnak tartanod és követned sem). Ez a fránya gondolati és szólásszabadság is az "én 21.századom" terméke, bizony. Meg az ultramodern számítógép/okostelefon is, amiről te a kérdésedet írtad.

2017. okt. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!