Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki csak azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Ez csak nekem kiábrándító?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:
Nem fogadom el más véleményét ha az szerintem baromság. Amit szabad a férfinak azt nem szabad a nőnek, ismered ezt a mondást? Erre mondják. De felesleges vitatkozni, úgysincs saját véleményed, ezeket a baromságokat mástól is hallottam már.
2017. okt. 21. 21:10
 42/69 A kérdező kommentje:
De legalább a háború alatt a nők szemérmesek voltak és hűségesek(többnyire), és nem a telefonjukon gyakorolták az emberek ujjazást, de te ezt sem tudtad felfogni, hogy erre értettem.
2017. okt. 21. 21:13
 43/69 anonim ***** válasza:

Akkor takarodjál mondjuk Szíriába azt háborúzzál. Van neked anyukád/nagymamád/lánytestvéred például? Biztos nagyon örülnél, ha a katonák egyszer csak rárontanának és megerőszakolnák, hiszen ők férfiak és nekik ez alanyi jogon jár(t akkoriban, a te imádott korszakodban). Azt meg őszintén merem remélni, hogy nem nőként írsz ilyen bicskanyitogató dolgokat.

És mi az, hogy nincs saját véleményem csak azért, mert ezeket mástól is hallottad már? 😂 Mi van? Te normális vagy amúgy? :') tudod, a vélemények elég sok esetben megegyeznek, mivel az emberek hasonlóan gondolkod(hat)nak.

Ja tudom, most jön, hogy agymosott vagyok. Ennyi erővel meg te is az vagy, mert te is hallottad már mástól a saját véleményedet. Ja meg akkor tulajdonképpen neked sincs sajátod, mert én is hallottam már ezeket a szavakat mástól. Na ennyi.

Egyébként meg a frusztráltságod idáig bűzlik. Kezdhetnél magaddal valamit.

2017. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
Amúgy más véleményét a jelen világban köteles vagy elfogadni (továbbra sem egyetérteni vele - erős bennem a gyanú, hogy te ezt a két szót nem tudod megkülönböztetni), ha tetszik, ha nem. Tudod, ezen alapszik a béke. Ha ez nem jön be neked, mehetsz mondjuk Észak-Koreába is, ott tényleg csak egyféle álláspont létezik. De minden normális helyen az emberek képesek eléldegélni egymás mellett. Most őszintén, miért érdekel az téged, hogy a két házzal odébb lakó csaj vagy a számodra abszolút ismeretlen Julcsi az ország túlsó végén mikor és miért kezd el szexelni? Fáj neked? Rád tartozik? Nyugodtan meg lehet róluk a véleményed, de NINCS jogod elítélni sem őket, sem mást. És ők sem ítélhetnek el téged. Ennyi a titka a normális együttélésnek, hogy nem dumálunk bele egymás életébe. Lányt meg olyat keresel magadnak, aki szintén szerelemből akarja elveszteni (vannak ilyenek, nem is kevesen) és tessék, problem solved. A neked nem szimpatikusakkal meg egyszerűen nem kell szóba állnod.
2017. okt. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim válasza:
91%
Én úgy gondolom, hogy ez nem ránk tartozik. Annak a lánynak volt egy bizonyos oka, amiért el akarta veszíteni. Ez az ő döntése, és nekünk nincs jogunk beleszólni más életébe. Nekem ez nem kiábrándító. Az ő élete, az ő döntése, nem fog változtatni ez az én életemen. És ha én is elvesztettem már? Pedig csak 16 vagyok? Fáj ez bárkinek is? Nem? És ha még nem veszettem el? Pedig már 25 vagyok? Akkor én most prűd vagyok? És ha férfi vagyok? Ha nő? Számít ez nektek/neked? Változtat ez a te életeden? Az enyémen nem. Úgy gondolom nem kell azon kattogni, hogy milyen is az a lány. Mert nem az lesz a mérvadó bármilyen más helyzetben, hogy mikor és miért vesztette el a szüzességét. Én így gondolom, így érzem. De szíve joga mindenki másnak mást gondolni. Nem vagyunk egyformák, de azt a lányt ne támadja senki, csak mert nem ért egyet a döntésével. Az ő teste, az ő élete. Felesleges rossz érzést kelteni más lányokban, akik esetleg ugyan úgy már elvesztették, ugyan ezen okból, és olvassák ezt. Nem számít, nem kellene számítania, hogy mindenki más mit mond egy-egy tettünkrôl. “Az én döntésem volt, én akartam így, ez vagyok én. Akinek ez nem tetszik, az ne nézzen, de ne szóljon bele az én életembe, mert csak én tudhatom, hogy mik az igazi okaim.”
2017. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 A kérdező kommentje:
Miért próbáljátok egy teljesen normális dolognak beálitani, hogy egy lány azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Az ő teste ez igaz, meg is teheti, de ha én megakarok ölni egy embert akkor én is megtehetem, csak következménye lesz és nem szép dolog.
2017. okt. 22. 11:44
 47/69 A kérdező kommentje:
Ennyire megéri divatból elveszteni és beállni a "tornasorba"? Mi más oka van? És még csak akiről felvetődött bennem a kérdés nem is azért vesztette el mert kívánta a fiút, mert egy hányadék volt, úgyhogy nem vágy volt ez, egyébként sem állatok vagyunk.
2017. okt. 22. 11:47
 48/69 A kérdező kommentje:
Talán egy kicsit erős volt tőlem az, hogy csak szerelmesen veszítse el, de azért ha oda adja egy senkinek egy csaj...nem hinném, hogy az én készülékemben van a hiba.
2017. okt. 22. 11:50
 49/69 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor gondolom keresel annyit, hogy bőségben eltarthasd a feleséged, hogy ne kelljen dolgoznia, csak a gyerekeket nevelni igaz? Tudod, csak mint a régi szép időkben.
2017. okt. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

Én nem próbálom normálisnak beállítani (az általad agymosottnak ítélt, 17 éves szűz lány vagyok amúgy), egyáltalán nem kéne, hogy ez legyen az általános és soha nem is tudnám a testem olyannak adni, aki iránt nem érzek igaz szerelmet és nem bízom benne maximálisan. Csupán azt akarom megmagyarázni, hogy sem neked, sem nekem, sem senkinek nincs joga beleszólni a másik életébe. Ha a lány így akarja elveszteni, ám legyen. Téged ez miben fog befolyásolni? Árt neked az, hogy egy random csaj kivel és miért fekszik le?

Nem hinném. Az emberöléssel viszont elveszel egy életet és tönkreteszel még sok-sok másikat. Szóval nagyon nem egy kategória a kettő.

Tényleg csupán baráti jó tanácsként mondom, hogy ne pörögj ezen. Sok probléma van a mai világban, az emberekkel, a rendszerrel, mindennel kb. Ha állandóan kattogunk rajtuk, akkor soha nem leszünk boldogok. Ez a szüzesség-dolog is ilyen. Amíg a média folyamatosan ontja magából a szennyet, addig a tinik butábbik fele úgyis azt fogja az etalonnak tartani. Ezért nem lehet őket elítélni, nem kapnak normális nevelést, nem törődnek velük, naivak lesznek, elindul bennük a megfelelési kényszer a baráti körük felé. De sokuknak felnőttkorukra megjön az eszük. Aztán ott van az a rész is, akiket normálisan neveltek, nem a valóságsókon szocializálódtak, na ők nem fogják ilyen hülyeségből elveszteni. Ilyen lányt keress te is, a többivel meg egyszerűen ne foglalkozz, nem érnek annyit.

2017. okt. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!