Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lány az aki csak azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lány az aki csak azért veszti el mert nem akar tovább szűz lenni? Ez csak nekem kiábrándító?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
46%
Figyelj, nem értünk egyet, te már hazugnak nevezel, szóval szerintem ezt a vitát itt és most hagyjuk abba. Nyilvánvalóan más közegből származunk, más nézeteket vallunk, nincs sok értelme ennek. Te vádaskodsz és személyeskedsz, így nem vagyok hajlandó vitatkozni. Szóval egyezzünk meg abban, hogy te éled az életed úgy, ahogy akarod, meg én is az enyémet, ahogy én akarom, és ha lehet, többet ne keresztezzük egymás útját! Peace out.
2017. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 A kérdező kommentje:
Én általánosságban értettem a dolgokat, nem csak rád vonatkozóan!
2017. okt. 15. 21:06
 23/69 A kérdező kommentje:
Az lett volna a személyeskedés,ha kiböfögtem volna amit gondolok,méghozzá azt, hogy az éjjel Nappal BP-en szocializálódott, kora vén bölcs lány vagy, na ez személyeskedés!
2017. okt. 15. 21:18
 24/69 anonim ***** válasza:
77%
Elég szomorú, hogy manapság a szüzesség nem ér semmit. (Már akinek.) Pedig igenis értékes, azt jelenti, hogy nem adja oda magát az első szembejövőnek meg akárkinek, mint egy olcsó kis nőcske és ezt értékelni kell.
2017. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
55%

Hogy túl van spilázva?? Nem is létezik? Pszichológiai tény, hogy márpedig az első alkalom meghatározza (főleg a lányoknak) akár az egész szexuális életüket, hogy hogyan állnak hozzá(, pl az ekkor szerzett sérelmeket, rossz tapasztalatokat berögződéseket hihetetlen nehéz elfelejteni, megváltoztatni)

A másik meg: A szüzességed az egyetlen, amiből csak egy van, az az a dolog, amit magadból mindössze egy embernek adhatsz.

Tehát nem hinném, hogy ezt túl lehetne spilázni 😉

2017. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
57%
Hogy milyen lány ? Egy nagy qrva. Az is, aki minimum 16 éves koráig nem marad szűz. De a 16 is határeset. Sőt, részemről az is qrva, aki felnőttként úgy szexel, hogy nem házas vagy legalább nem jár az adott férfival. Valamint az is, aki nem tudja egy kezén, nagyon maximum kettőn megszámolni, hogy hány különböző férfival feküdt le. Ha tetszik, ha nem, ez részemről mind egy nagy büdös r.b.nc és bottal nem piszkálnám meg, mert semmit nem ér az ilyen számomra. Szerintem még simán barátkozni sem lenne gusztusom vele, nemhogy járni és főleg nem elvenni. Engem nem érdekel mi a mai trend, akkoris így gondolom. Az sem érdekel, ha valaki felhozza a férfiakat ellen példának. Lesz.rom. Most a nők a téma, nem kell mindig terelni.
2017. okt. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
48%
Jól van kedves 26, de merem remélni, hogy te sem fogsz soha egyetlen nőhöz sem hozzányúlni a nászéjszaka előtt.
2017. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim válasza:
100%
Az ilyen lány ostoba, mert így nem érdekes és nem is jó a szex.
2017. okt. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
58%
Kedves kérdező, és drágalátos "férfiak". Nagyon egyoldalúan gondolkodtok, és pontoztok! Ha munkáról van szó, akkor egyenjogúság van, ha fizetésről, akkor egyenlőtlenség, ha meg szexről, akkor a férfiak részére egyeduralom. Ébresztő, a 21. században éltek, nyavalyások!
2017. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, én nőként is azt gondolom hogy ciki ha valaki annyira tömeglány akar lenni hogy a puszta divat miatt befekszik bárki alá.

Normális, lelkileg egészséges lányok ilyet nem csinálnak, könyörgöm legyen már bennetek önbecsülés! Ezzel magatokat, és a korosztályotokat alacsonyítjátok le.

2017. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!