Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért lehet szeretni a Kpop-ot?

Miért lehet szeretni a Kpop-ot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mi annak az oka, amiért valakinek a zenei toplistájának az elejét ilyen számok foglalják el? Miben különböznek ezek a normál pop zenéktől, azon kívül hogy koreai/japán nyelvűek?

2015. jún. 30. 22:41
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
mert sokkal jobbak mint a sz*r Mr.Busta
2018. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

mindenki veszekszik,mindenki leakad az utálókon..csak nem tudom miért :/


egyébként meg ezt nem lehet megmondani miért szeretjük,valaki szereti valaki nem..először engem sem nagyon fogott meg de mikor jobban utána néztem,igenis megszerettem.


ez nálunk ilyen szubkultúra jellegű.


nem értem,ha nem szereted,miért kell leakadni rajta és ember létedre minősiteni magad?


egyébként az elsőnek kicsit igazat adok,azért amiért a többiek a magyar énekeseket szeretik bár én azt a csúnya szót utána nem tenném hozzá


mindig lesznek utálkozók,akiknek aval könnyebb lesz hogy szitkozzák őket,sajnos ez van,a társadalmon nagyon nehéz változtatni,de rájuk kell hagyni,majd egyszer csak megunják


mégegyszer mondom,ezt nem lehet megmondani miben jó vagy miért lehet szeretni,csak saját véleményem tudom kifejteni,szerintem:

ÉLET ERŐT AD

nekem legalábbis ez a tapasztalatom,valahogy ameddig a poppot hallgattam nem váltott ki belőlem ilyen érzéseket,szebbnek látom a világot tőle..ez ilyen nagyon nagyon elmagyarázhatatlan és leirhatatlan dolog


mikor jobban utánnuk olvastam,hogy ezek az emberek mi mindent megtesznek a rajongók iránt,még inkább bele szerettem ebbe az egészbe,de annyira birom hogy az emberek úgy itélkeznek hogy bocsánat "sz**t" de tudnak,hogy az már szégyen..ha legalább egy venné a fáradságot leülne és jobban utánnuk nézne nem ilyen véleménnyel lenne.

nem kell őket leszólni,nem azért festik a hajukat,nem azért sminkelik magukat mert melegek,hanem mert koreában ez a divat,most ezt miért nem lehet felfogni?

teljesen más világ Korea,más szokások stb,csak néhány ember ezt fel sem AKARJA fogni,mert hát persze hogy könnyebb lehordani a másikat meg semmit tudóan itélkezni mások felett :')

2018. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

#12-es ne pofátlankodj hiszen mindenkinek más az izlése nem egyek vagyunk,mindenki más, én imádom a Kpopot azért mert sokkal jobb a zenéjuk éd még sok más is!

A Kpop igenis egyre népszerűbb!

Hiszen a Blackpink-et Bts-t világszeret ismerik és világszerte hallgatájk őket!

És jóval több díjaik vannak mint pl az "Amerikai pop" embereknek,zenéknek (Nem tudom ezt hogy fogalmazzam)

febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!