Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tennéd ezeket a bandákat...

Hogy tennéd ezeket a bandákat tetszési sorrendbe?

Figyelt kérdés
One Direction, Tokio Hotel, Tankcsapda, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Little Mix, ByTheWay, My Chemical Romance (bocsi, ha valamelyiket rosszul írtam)

2014. aug. 23. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
76%

Csatlakozom az előttem szólóhoz annyi változtatással,hogy nekem úgy kb. k*rvára fáj a szívem a My Chemért :D egy éve fanolok,de a téli szünet felét akkor is végigsírtam a régi koncertfelvételeket nézve,majd mikor meguntam a fájdalmat, áttértem Gerard tweetjeire. A bandákhoz még ajánlom a Three Days Grace-t is, minden számuk arany számomra :)

17/L

2016. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

#60, igen, még itt vagyok, mondjuk új gyk-t kellett csinálnom, mert a régit...hát, szép napunk van :D (magyarul: bannoltak😅😅 :c)

Na de lényeg, örülök, hogy ennyi válasz érkezett😊

Kicsit azóta változott az ízlésem, már nem annyira TH-zok, jobban megszerettem a japán zenéket (nagy kedvencem az amazarashi 💕). ^^ hihetetlen fura volt visszaolvasni, hogy régen hogy írtam, és mostani eszemmel nem kezdenék el vitatkozni a válaszolókkal.:D

By.: a kérdező (aki már 13L :D)

2016. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező! Te egy jó ember vagy :3

Hallgass továbbra is ilyen k*vaki**szottjó zenéket és openingeket meg endingeket :') komolyan, örömkönnyeim vannak hogy nem lettél suttyó kis tiniri*bi :)

Lista:

1-My Chemical Romance

2-Összestöbbi

2016. márc. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Nyugi #63, en nem leszek az ;) :D

By.: kérdező (már megint :D)

2016. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim válasza:

Én csak azokat írom, amiket felsoroltál, de sok más banda előttük állna a saját listámon (Nem mindnél).

1. Tankcsapda - Mostanában kezdem ronggyá hallgatni őket.

2. BVB - régen többet hallgattam, de a mai napig imádom.

3. MCR - nagyon jó banda, kár érte.

4. PTV - Kevés számukat ismerem, de azokat imádom.


1D-t,(5) Little Mix-et(7), TH-t (6), BTW-t(8) nem hallgatok, max néhány számuk részletét hallottam, de nem igazán az én stílusom.

2016. máj. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nem értelek....szóval a pierce the veil, a bvb vagy a my chemical romance, hogy említhető egy lapon ezekkel a.....little mix wtf?????? Szerintem el kéne döntened hogy most popot vagy post-hardcoret hallgatsz, de gyorsan...
2016. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim válasza:
24%

1.Little Mix

2.One Direction

3.Tankcsapda

4.Tokio Hotel

5.ByTheWay

6.Black Veil Brides

7.Pierce The Veil

8.My Chemical Romance

2017. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim válasza:
Ja a tankcsapda annyira világszínvonalú, meg nagyon jó zene tényleg, mind a max 20millió megtekintésükkel és a nagy rajongótáborral amit alkot pár tízezer/százezer hungarista, imádom. <3 Mikor jutnak ki valami BBC koncertre és mikor mennek EU vagy világturnéra ezek a nagy zenészek? Hisz oly ismertek világszerte.
2017. jún. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 jdfGabrella ***** válasza:
Én csak a Tokio Hotelt és a Tankcsapdát szeretem.
2018. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!