Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tennéd ezeket a bandákat...

Hogy tennéd ezeket a bandákat tetszési sorrendbe?

Figyelt kérdés
One Direction, Tokio Hotel, Tankcsapda, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Little Mix, ByTheWay, My Chemical Romance (bocsi, ha valamelyiket rosszul írtam)

2014. aug. 23. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
86%

1. Pierce The Veil

2. Tankcsapda

3. Black Veil Brides

4. Tokio Hotel

5. My Chemical Romance

6. Little Mix

7. One Direction

8. ByTheWay

2014. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
38%

az én listámon 1. a legkiválóbb, 8. a legocsmányabb gusztustalan hulladék. ennek fényében:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8. One Direction, Tokio Hotel, Tankcsapda, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Little Mix, ByTheWay, My Chemical Romance

2014. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül a My Chemical Romance-t és a Tankcsapdát szeretem, a többin nincs mit tetszési sorrendbe állítani, mert ha nem kényszerítenek rá, meg sem hallgatom.
2014. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
70%

1. Tankcsapda

2. My Chemical Romance

.

.

.

253. Black Veil Brides

254. Pierce The Veil

255. Tokio Hotel

256. Little Mix

257. One Direction

258. ByTheWay

Véleményt nem kértél, de azért írok, ha lehet. :)

A Tankcsapda és a My Chemical Romance-t szeretem, mert van mondanivalójuk a zenéiknek és legfőképpen nem majmok. A többi meg divatzenekar.

15/L

2014. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ment a pacsi minden válasz hasznosságától függően (szóval 3 zöld, 1 piros). Nekem ez a sorrendem:

Tokio Hotel

Black Veil Brides

My Chemical Romance

Pierce The Veil

Tankcsapda

Little mix

ByTheWay

One Direction

----------------

Amúgy 11/L

2014. aug. 23. 23:09
 6/69 anonim ***** válasza:
44%
és mégis hogyan döntötted el, hogy melyik hasznos és melyik nem? mindenki felállította a maga sorrendjét, hülyegyerek.
2014. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Utolsó: aki normálisan, emberhez méltóan leírta a sorrendet, annak zöld pacsit adtam, aki pedig mások véleményét tiszteletben nem tartóan, hulladèknak nevezve írta le a véleményét, annak piros kezecske ment. Nem szeretnék veszekedni, légyszives ne keress a kákán is csomót. Köszi.
2014. aug. 23. 23:43
 8/69 anonim ***** válasza:
39%

gyerek, te nagyon el vagy tájolva :D

azt kérdezted, kinek mi a véleménye. az, hogy ezek a zenék tömegmocsok hulladékok, az egy vélemény, pont amit te kértél. innentől kezdve te nem tartod tiszteletben más véleményét.

2014. aug. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Ui.: és légyszives ne hülyegyerekezz le ismeretlenül, én simán rádaggaszthatnám a forrófejű jelzőt, de nem teszem, mert nem ismerlek. Köszönöm.
2014. aug. 23. 23:47
 10/69 anonim ***** válasza:
23%
nekem mindegy mit csinálsz, a fenti zenekarok listája úgyis tökéletesen jellemzi a te és korosztályod remek ízlését és agyi állapotát.
2014. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!