Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tennéd ezeket a bandákat...

Hogy tennéd ezeket a bandákat tetszési sorrendbe?

Figyelt kérdés
One Direction, Tokio Hotel, Tankcsapda, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Little Mix, ByTheWay, My Chemical Romance (bocsi, ha valamelyiket rosszul írtam)

2014. aug. 23. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Már bocs, de neked szövegértési problémáid vannak? Írtam, hogy NEM AKAROK VITATKOZNI! KÖSZI!
2014. aug. 23. 23:49
 12/69 A kérdező kommentje:
A korosztályom agyi állapotát? Képzeld, a legtöbb hozzám hasonló korú Miley Cyrus-t, meg Justin Biebert hallgat! Én meg Tokio Hotel-t! Ne állíts valótlant! Előbb kérdezz meg még hozzám hasonló korú lányt, aztán meglátod, hogy ők valami khm...nem nyílvánítok róla publikus véleményt... zenét hallgat! Kíváncsi lennék, te mit hallgatsz!
2014. aug. 23. 23:56
 13/69 anonim ***** válasza:
47%
én aztán nem vitatkozom, nem tudom, miről beszélsz :DD
2014. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
55%
szóval justin bieber ellenében te tokio hotelt hallgatsz? :DDDDD mindjárt elsírom magam, hogy te mekkora lázadó vagy. majd akkor menőzz a zenei ízléseddel, ha meghallgattál egy big brother and the holding company meg egy duke ellington lemezt.
2014. aug. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Áá, nem, persze.... a te efféle kommunikációdra új fogalmat kellene alkotni! :P
2014. aug. 24. 00:00
 16/69 A kérdező kommentje:
Hát képzeld, legalább nekem van zenei ízlésem, nem pedig a "most menő" zenéket hallgatom, mint a Justin Bieber-rajongók! És ez nem lázadóság!
2014. aug. 24. 00:03
 17/69 anonim ***** válasza:
45%
miért, szerinted ezek nem a most menő zenék? :D komolyan azt gondolod, hogy a one directon meg a tokio hotel, meg az összes többi, média által orrba-szájba nyomott gyötrelem nem az? :D mi van veled ember? ezek a "zenék" széjjel vannak marketingezve, mindenhol ezt a sok hulladékot hallod. semmi különbség nincs köztük és justin bieber között, sajnálom.
2014. aug. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
Te jó ég! Én nem hallgatok 1D-t! Amúgy meg pl. Oasis-t is hallgatok! Na az most menő? Amúgy a TH sem menő! Sőt! Sokakat cikiznek is érte! Látszik, hogy te más korosztályba tartozol!
2014. aug. 24. 00:16
 19/69 A kérdező kommentje:
Meg rádióba még SOHA nem hallottam Tokio Hotel-t!
2014. aug. 24. 00:18
 20/69 anonim ***** válasza:
46%
a tokio hotel meg az oasis egyaránt hullára sztárolt gagyisztikák. nekem aztán mindegy, hogy ki szivat téged a zenei ízlésed miatt, mert neki is ugyanaz a förmedvény tetszik, csak más az elnevezése. a hokizo fotel meg justin bieber ugyanannak a pénzérmének két oldala, ha ebben a közegben keresed a kedvenc zenéidet, akkor világ életedben egy beszűkült ízlésű ember maradsz aki a médiában keresi a zenéket. a médiában soha nem fogsz jó zenét találni. kb. 2007-ben minden rádióból és tévéből tokio hotel szólt, csak arra te nem is emlékezhetsz. megnyugtatlak, minden normális ember gyűlölte ezt a producerek által összerakott kamuzenekart, pedig az akkori tininyomiknak a tokio hotel volt az, ami a maiaknak bieber.
2014. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!