Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ezekhez hasonló bandáka...

Tudtok ezekhez hasonló bandákat? Van még valaki aki ilyeneket hallgat?

Figyelt kérdés
Amiket hallgatok: Rammstein, Sabaton, Korpiklaani, Bon Jovi, Green day,Tankcsabda, Queen,Twisted Sister,RedFoo

2014. aug. 23. 00:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Rock és metál.


Queen, Twisted Sister, Bon Jovi vonalon, alias '80-'90 rock:

Van Halen, Quiet Riot, Aerosmith, Scorpions, Europe, Whitesnake

2014. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
AC DC , Skipnot ,Skillet ,Road,Ossian,Kárpátia,Pokolgép,Kalapács,Gun s roses,Sing Sing,Zorall,RÓmeó vérzik,Vad fruttik,Omen,Alvin és a mókusok,Marlyn Menson, Nightwish,Depresszió,Ahkela, Most hirtelen ennyit tudtam remélem segítettem
2014. aug. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, persze mondjuk én a metált annyira nem szeretem, inkább a rock, punk-rock, punk, rock n roll, de ajánlom meghallgatni esetleg a : The Clash, Ramones, iggy Pop, Nirvana, Arctic Monkeys, The White Stripes, Jack White, The Black Keys, The Beatles, The Doors-t és a Deep Purple-t , jó bandák és szerintem tetszeni fog! :D
2014. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2014. aug. 23. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

sabaton csinált feldolgozást amon amarthtól igaz az már kicsit hörgősebb fajta zene, de hallgasd meg sztem pár számukat

aztán ha tetszik akkor nézd még meg ezeket:

arch enemy

in flames

gorgoroth


https://www.youtube.com/watch?v=TZrCQFSkLcE

2014. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Led Zeppelin
2021. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!