Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy tennéd ezeket a bandákat...

Hogy tennéd ezeket a bandákat tetszési sorrendbe?

Figyelt kérdés
One Direction, Tokio Hotel, Tankcsapda, Black Veil Brides, Pierce The Veil, Little Mix, ByTheWay, My Chemical Romance (bocsi, ha valamelyiket rosszul írtam)

2014. aug. 23. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
61%

Skacok, köszönöm a vidám perceket!!! :)


De hogy válaszoljak, és részletesen, hátha kapok zöld kezet:


Pozitív zóna:

1. Tankcsapda - jó zene, jó szöveg, rock, csípem

2. Little Mix - ritmusos, jó a vokál, 1 számukat hallgatom, de nehezen unom meg


Semleges zóna:

3. By The Way - néhol jó a vokáljuk, néhol nem, plusz nem az én stílusom

4,5,6. Black Veil Brides, Pierce The Veil, My Chemical Romance - nem ismerem őket


Negatív zóna:

7., 8. One Direction, Tokio Hotel - pár másodpercet láttam-hallottam belőlük, taszítottak

2014. aug. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
65%

(#31 vagyok)


Ja és kimaradt: a Little Mix-nek külön díjat is adok, mert jól néznek ki! :D

2014. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
44%
Tankcsapdát szeretem, legfőképpen a régi zenéiket. Tokio Hotel az egy akkora hulladék szar, mint Justin kislány meg a többi ember alatti bohóc. Többit nem ismerem, én inkább rap -et hallgatok. Mondjuk elnézve a neveket, hát nem tudom egy olyan banda mennyire lehet tehetséges akik röhejes kategóriánál is sokkal rosszabb nevet választanak.
2014. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
xD Még mindig itt vagyok. xD Asszem röhőgőgörcsöt kaptam......xD.....xD...... Na szóval.... xD....jó, szóval: 31#: ment a pacsi. 33#: Ott is ment a pacsi, de csak úgy mondanám, hogy ha a röhejes (nem így írtad, de kb ez a lényege) név alatt a Tokio Hotel-t érted, akkor leírom (ha nem, akkor bocsi): a Tokio onnan jött, hogy a tagok szerint Tokio nyüzsgő város, élettel teli, és ők szeretik Tokio-t. A Hotel szó onnan került a banda nevébe, hogy mielőtt Tokio Hotel lett volna a nevük, Devilish-ként váltak ismertté, már akkor is sokat koncerteztek, és rengeteget voltak hotelekben, ezért ez lett a Tokio után rakva. Szóval elég személyes bandanév, de sokatmondó. De ez csak a nevük a zenéjüket nem befolyásolja.
2014. aug. 24. 02:21
 35/69 anonim ***** válasza:
70%

Najó, végigolvastam, és pár helyen kicsit kiakasztott a dolog. Megértem, ha nem szerettek egy-egy bandát, de ezt le lehet normálisan is írni. Akkor, hogy a kérdésre válaszoljak, a sorrendem:

1. Black Veil Brides - nagyon tetszik a hangzás is és a kinézetük is. Andy <3

2. Tokio Hotel - Szintén nagyon tetszik a hangzás, és az extrém külső is, de mostanság Bill szőke hajjal, és telepakolva pc-kel annyira nem jön be...

3. My Chemical Romance - Szeretem a zenéjüket, az együttest annyira nem ismerem.

4. Tankcsapda - Azon kevés magyar együttesek egyike, akiket hallgatok...

5. Pierce The Veil, Little Mix - Nem ismerem őket..

6. ByTheWay: Nem szoktam hallgatni, de mondjuk az 'elmegy' kategóriába tartozik..

7. One Direction - ezt a bandát szoktam felhozni 'ellenpéldának'


Kedves kérdező, ha van kedved, privátban rám írhatsz, és beszélgethetünk :)

14/L

2014. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, írhattok még! :)
2014. aug. 24. 14:53
 37/69 anonim ***** válasza:
65%

Nálam is mérföldnyi különbségek van néhány banda között...


Íme az én kis saját listám (Kérdező, csupa nagybetűvel írtam, így emeltem ki az általad említetteket):


1. Green Day - tehetségesnek, értelmesnek, és rohadt jófejnek tartom őket, a zenéjük pedig színvonalas.

2. Cher - elképesztő hang.

3. Forever The Sickest Kids - régen a kedvenceim voltak, egy kis nosztalgia.

4. Bon Jovi - szeretem a zenéjüket.

5. Tina Turner - elképesztő hang.

6. ABBA - szintén nosztalgia.

7. Celine Dion - elképesztő hang.

8. Lady Gaga - a hangja kimondottan tetszik, főleg a koncerteken.

9. Elton John - elképesztő zenei tehetség.

10. Coldplay - szeretem a zenéjüket.

11. MY CHEMICAL ROMANCE - NEM TARTOM ŐKET A KEDVENC BANDÁMNAK, SŐT, IGAZÁN AZONOSULNI SEM TUDOK VELÜK, DE VAN PÁR SZÁMUK, AMIKET SZIVESEN HALLGATOK.

12. LITTLE MIX - VALÓBaN JÓ HANGJUK VAN, DE NAGYON TUCATOK.

13. BLACK VEIL BRIDES - UGYANAZ VAN, MINT A MY CHEMICAL ROMANCE-EL.

15.

16.

17.

.

.

.

99. ONE DIRECTION - FÜLBEMÁSZÓ, DE AZ ÉRTÉKE NULLA.

100. TOKIO HOTEL - EGYETLEN 1 SZÁMUK VAN, AMIT RÉGEN HALLGATTAM, ÉS TETSZETT, SE TÖBB, SE KEVESEBB.


A többit nem tudtam hova sorolni, mivel nem ismerem őket.

Remélem nem találtál kivetni valót az én külön bejáratú véleményemben :)

2014. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszi a vàlaszt! Nem, nem talàltam kivetnivalót a kommentedben. Emberhez méltóan leírtad a véleményed.

Írhattok még! :)

2014. aug. 24. 16:54
 39/69 anonim válasza:
18%

1.System Of a Down (nagyon ajánlom)

2.Tom Waits (Eszméletlen stílus)

3.30Y ( *.* )

3.Christina Aguleira ( a Burlesque filmben előadott számait nagyon csípem )

És a továbbiak akiket még jobban szeretek, ben csak egy-két dalukat)

4.Zorán, Kispál és a Borz, Dalriada, Amy Winehouse

2014. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
77%

1. A My Chemical Romance toronymagasan az első.

2. Pierce The Veil


A többit nem igazán tudom sorba rakni.

A Tankcsapdát nagyra becsülöm, de ritkán hallgatom őket. A Black Veil Brides-ot régen imádtam, mára már inkább a tinilánykák divatbandáját látom bennük, sajnos, de remélem változtat a véleményemen az új lemez.

A Tokio Hotelt sosem hallgattam, szóval számomra semleges.

One Direction, By The Way, Little Mix számomra semmit sem jelentenek, nem is értem a sikerüket, de biztos nem véletlenül szeretik ennyien...

2014. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!