Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zeném, én...

Van egy saját zeném, én éneklem, én írtam a szövegét. Mit tegyek, hogy én is olyan híres legyek, mint Hannah Montana, vagy Lady Gaga, vagy Britney spears, Katy Perry, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy és ilyen nagy a szád hogy DE ÉN AZÉRT IS ÉNEKES LESZEK HA TETSZIK HA NEM húúúúúúúúúúúúú. lehet hogy jó a hangod sok szerencsét de vegyél vissza magadból
2009. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a kérdező hangja pocsék és hamis. linkelt korábban egy jutubos videót vmelyik próbálkozásáról, de már le lett szedve...
2009. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
47%
szia kérdező! Én felvettelek msnre, de úgylátom hogy nem igazoltál vissza. szívesen meghallgatnám, ahogy énekelsz! ha megváltozott az msned, légyszi írj!
2009. szept. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 A kérdező kommentje:

Nem változott meg!

A többiek meg: HÜLYE BUNKÓ SZEMETEK!!! NA MAJD MEGLÁTJÁTOK!!!!

2009. szept. 27. 10:33
 65/83 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kamukérdés
2009. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:

hajra drukkolok de vissza a száddal ...............

xd sok szerencsét de igy mindenki egy önfejűnek fog hinni és nemszeretnek majd ne legyél ilyen nagyravágyó

xd

2009. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:

Jó, most neten mindenkinek könnyű arcnak lennie, oda és vissza egyáltalán.


Am én még mindig azt tudom javasolni, hogy várd meg amíg kinősz a földből, úgy értem, hogy nőiesedik a hangod. És ezt azért írtam akkor mert ez még tényleg kevés, de mivel kicsi vagy, változhat. A kamasz kor után karakteresebb lehet a hangod, de ami igazán a legfontosabb, kitisztulhat a hallásod, sőt ha jársz énektanárhoz, azt fejlesztheted is.


Teljesen mindegy milyen hangod van, amíg semmi hallásod, mert anélkül nem lehet énekelni (tudod hamis lesz, meg minden)

De mint már említettem ez fejleszthető, csak nagyon nehéz, sok sikert hozzá, egy énektanár persze megoldja.


Aztán, ha valaki azt írja rólad, hogy nem jó, akkor nem feltétlenül bunkó. a kritikát el kell fogadni, akkor is ha nem pozitív. Az amit felraktál hamis. Kész. Ha te ezt nem hallod, akkor egyáltalán nincs hallásod, ha meg egyáltalán nincs, azt nem tudom hogy fel lehet-e fejleszteni használhatóra. Ha meg te is hallod, hogy ezzel baj van, akkor meg nem értem mi a baj.

2009. okt. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, rendes vagy:) És kedves:) Amm hát....egyszerűen csak rosszul esik és ezért nagy a szám de amm hát én tudom h azon a videón télleg hamis volt a hangom....
2009. okt. 10. 18:43
 69/83 A kérdező kommentje:
Pont azért szedtem le youtube-ról..
2009. okt. 10. 18:43
 70/83 anonim ***** válasza:

Szia!

Légyszi tegyél már fel a Youtube-ra videót, hogy meghallgassalak! Vagy esetleg írd már le, hogy mit kell beírni a Youtube-ba! Nagyon kíváncsi vagyok a hangodra.

Egyébként még annyi, hogy ha sztár szeretnél lenni, tudnod kéne viselned a kritikát, mert ha nem tudod, akkor tönkre mehetsz lelkileg.:S


De akkor ha még tervezgeted ezt a sztárságot, akkor meg tényleg tedd fel a videódat!;)

2009. dec. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!