Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zeném, én...

Van egy saját zeném, én éneklem, én írtam a szövegét. Mit tegyek, hogy én is olyan híres legyek, mint Hannah Montana, vagy Lady Gaga, vagy Britney spears, Katy Perry, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 Thurston ***** válasza:
100%
Hát sajnos ez van. Menj ki Amerikába, tagadd le, hogy magyar vagy. Akkor se leszel tehetséges, csak annyira mint a korodbeli kislányok 50%-a. Ne ilyen senkik legyenek a példaképeid ( Lady Gaga..stb) és nem kell egyből lefújjogni azt aki magyar. (Cserháti Zsuzsa)Neki legalább volt tehetsége, nem úgy mint ezeknek az egynyári sztároknak. Tanulj valami szakmát. Attól a fürdőben még énekelhetsz.
2009. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

A fürdőben????

Nah jó, mindegy, de mi van Barbie-val? (magyar tinisztár 2009) Az is felrakott az internetre egy videót amin énekelt. Ő is híres lett!!

2009. júl. 4. 17:15
 43/83 anonim ***** válasza:
62%

Én is irok dalokat meg éneklem de ez semmit nm ér a miley is csak a papája miatt lett hires de am is akik billy ray-t szeretik/szerették azoknak tuti nm jön be miley mer teljesen más am én is miley rajongó vagyok (meg a többi) de már rájöttem h nm lehetek hires de a családban meg a barátaim körében mindenki felfigyelt a tehetsgemre és énvagyok a "pacsirtájuk", igaz neked több esélyed lessz angliában de nm hiszem h ennyi idő alatt sztár lehetsz(gondolom kb. 1 hétre mentek) . de azér sok sikert!!!

13/l

2009. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%
már csak azért se nézd le azt ami magyar, mert az angol nem megy.
2009. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
94%

Aham.

Most már értem.


Nézd, azért még várjuk meg az is, amíg nőiesedik a hangod egy picit, na? :)

2009. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo, ez jo volt! :D Vicces vagy, de oke, ez jo valasz! Koszi!
2009. júl. 7. 15:45
 47/83 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megbántani, de miért írtad Youtubra azt, hogy 19 éves vagy, amikor még 9nek is alig látszol, és miért írtad azt, hogy tudsz angolul, amikor még közelében sincs az angolnak ahogyan te "énekelsz"?


Egyébként meg küld be a videódat a napisz@r.com - ra. Onnan már egyenes az út a híressé válásig ;)

2009. júl. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:
Bunkó. 13 vagyok! És azért írtam 19et mert másképp nem engedett be! Szerintem meg küld be te magad a napiszarba a bunkóságodból úgyis te lennél az!
2009. júl. 19. 17:20
 49/83 anonim válasza:
100%
Kisanyám nem én vagyok bunkó, hanem te vagy túl hiú, és tudatlan!
2009. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim ***** válasza:
96%

Háát, én azt hittem, hogy tényleg van hangod, de el kell, hogy szomoritsalak, de nagyon nincsen hallásod, sem hangod. Ne próbálkozz, mert csak magadat égeted le. Ilyen kis gyereknek inkább nem netezgetni, meg youtub-bal kellene foglalkozni, hanem a tanulással.

Bocs.

Egy általános iskolai zene tanár.

2009. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!