Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zeném, én...

Van egy saját zeném, én éneklem, én írtam a szövegét. Mit tegyek, hogy én is olyan híres legyek, mint Hannah Montana, vagy Lady Gaga, vagy Britney spears, Katy Perry, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod igazad van! *) :S :) lol.... óó, köszi! Bocsi, de a Megasztár túl messze van az othonomtól...TV az azért még nem megy...makói vagyok...Nirvana...tényleg....hát...mindegy...nem vagyok rocker...bocsi..nem tudhattam...azt hiszem sosem leszek zenész ezek szerint..nem tök min1 hogy tudom e hogy ki az az Elvis Presley, vagy a Kurt Cobain??? Attl még lehetek zenész, hogy nem ismerem a nirvanát,vagy a Vad Fruttikat! (ismerem de nem érdekel)
2009. ápr. 12. 14:53
 22/83 anonim ***** válasza:
94%

Ne add már fel...Mondjuk, igen, abban igazat adok az előttem szólóknak, hogy elősször is legyél tisztában a zenével. A másik: kezd el apró dolgokkal. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha már úgy nagyobb vagy, akkor szervezhetnél magadnak egy kisebb koncertet. Vagy mondjuk csinálj egy oldalt, ahol esetleg le lehetne tölteni demokat. A demo az ilyen kis bemutató dalocska, van amikor még 1 perc sincs terjedelemre. Tehát ne akarj rögtön a következő Lady GaGa lenni, mert úgy tényleg nem lesz ebből semmi. Meg ha még ismersz amatőr előadókat, akkor esetleg lehet olyat is, hogy együtt mentek fellépni. De még a fellépésig is hosszú az út. Gyakorolni kell, számokat kell írni. Ehhez pedig elszántság kell és önbizalom. De ami a legfontosabb, az a tehetség! A tehetség felmérésére egy közzétett YouTube video ill. az imént említett demo megfelel ^.~ Arról megmondják, hogy tetszik vagy nem, és ha tetszik, akkor még hívnak és foglalkoznak veled ^.~

Lány, 14

2009. ápr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
87%

Én nem akarlak elkeseríteni, de tényleg a 2. (vagyis az 1.) válaszolónak van igaza... Ezek libák, akiknek az apja elég pénzt fektetett abba hogy híresek legyenek... Tudod hogy megy ez?

1: Beszerzel egy jó menedzsert, és lefizeted.

2: Még több pénzt adsz a managernek, és ő elkezdi lefizetni az ilyen idióta tinimagazinokat, mint a Bravo meg hasonlók, hogy posztereket adjanak, és hirdessék, hogy a te zenéd a trendi.

3: A manager hányásra keresi magát belőled, de meg kb. az egy nyolcadát kapod meg a saját bevételednek. A manager lefizeti az MTV-t és a Viva-t hogy ők meg adják le a trendi klipjeidet...

4: A managered felbérel egy embert, aki soha nem lett híres, mert nem volt annyi pénze mint neked, pedig ezerszer jobb nálad... Na, ő fog neked írni számokat (mert nehogy azt hidd hogy a saját számaiddal nyomhatod majd) aztán ha már nem tetszik a managernek a stílus, akkor kidobja szerencsétlent, lesz.rva azt hogy te mit szeretnél...

5: Az új ultratrendi számaidat felveszed és a 13 évesek majd érted fognak rajongani, viszont mindenki, aki egy kicsit is ért a zenéhez, közli hogy egy senki vagy, akit a managere nagyon nyomat... De a 13 évesek falai tele lesznek a posztereiddel, amiket idióta fejet vágsz, és az már nem is te vagy, mert a fotós, a sminkes és az öltöztető teljesen átváltoztatott.

6: Nincs idő foglalkozni a magánéleteddel, ideges leszek, drogozol, lezüllesz és hirtelen Miley Cyrus-ből Britney Spears lesz...


És nyugodtan le lehet pontozni, ez az igazság... Nézd már meg, hogy mi lett a régi tinisztárokból! Az összes egy drogos p.csa lett, aki minden hónapban drogelvonóra jár, anorexiával küszködik,csődbe ment, a managere az őjabb tinisztárt vette fel és persze a tinik megunták, és ezért feltűnési viszketegsége van, és botrányokat kavar (Britney, Olsan ikrek stb. sorolhatnám) szerintem 10 év múlva ezekkel is ugyanez lesz..


Apropó:

Az állatira nem elég, hogy jó hangod van. Tudod, hány millió embernek van a Földön jó hangja? Van egy barátnőm, a hangja tökéletesen képzett, emelett okos, ügyes és stb. Nem szállt el magától, és rájött hogy sztárnak lenni nem éri meg... Megjegyzem az én hangom is egész jó, zenét tanulok 8. éve, rengetegen mondták hogy menjek el mindenféle idióta tehetségkutatóba, de ez engem nagyon nem vonz... És egyik ismerősömet sem, akinek jó hangja van. De nekem mindegy, csak ne feledd: PISZOKUL NEM ELÉG AZ, HA JÓ HANGOD VAN. Semmi nem ezen múlik. Illetve pontosabban, ezen nem múlik semmi...


Nyugodtan le lehet pontozni, ez az igazság. Nézzetek csak körül ebben a ki.aszott szemét világban, ahol minden a pénzről szól, semmi nem azon múlik hogy milyen vagy...

13L

2009. ápr. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Igazad van, nem pontozlak le.
2009. ápr. 16. 18:14
 25/83 anonim ***** válasza:
83%

Miley Cyrus is csak azért népszerű, mert van neki egy sorozata, amit bárki megnézhet, ha úgy tetszik neki... Az apja pedig Amerikában viszonylag neves zenész, emellett színész is, volt is neki az a sorozata, talán Doki névvel...


Nem tudom, mennyi idő alatt megy le, de mikor én fiatalabb voltam mondjuk én Csacska Angyalt néztem, akkoriban épp az volt a népszerű, de azóta, mióta véget ért a sorozat és elment szülni ( állítólag ), azóta nem sok semmi hír van róluk... Pedig jó volt, igazán. Ettől függetlenül én mondjuk mostmár tényleg rockot hallgatok, néha Goth Metalt is, mert mindenki változik és művelődik az idők folyamán. A Csacska Angyalra még manapság is beülnék például, talán még tetszene is, és ez nem pózerkedés, mert nincs kategorizálás, hogy fúj, ez hülye rocker, stb,stb... Én is hallgatok R'n'B-t, ha jó a zene... Szóval tényleg művelődj, mert ha sokféle zenét hallgatsz akkor mindegyikből ragad rád valami és csak utána lesz igazi zenei egyéniséged, hidd el nekem.

Szóval igen ritka, hogy valaki komolyan énekessé váljon, főleg itt MO-n. Az első Megasztárosok közül többet is lehúztak a lefolyón, pedig nem Rúzsa Magdinak volt olyan nagy hangja mind közül. Én például őt csak a rosszabbak, először kiesettek közé sorolnám. Bezzeg Oláh Ibolya, meg egy páran még az 1-2. Megasztárból tehetségesek voltak... De a harmadik és a negyedik... A legutóbbiban is csak Krisztián volt igazi tehetség, a Király Viktorka meg azért nyert, mert neki is jó kapcsolatai voltak. Ha jól emlékszem, az apja, például... Nomeg ott van Lindácska is... Nyalták a seggét végig...

De pontozz le, ha nem értessz egyet...

2009. ápr. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
61%

Hát igen, ezek közűl ha képet tennének elém, egyet sem ismernék fel, se zenéjüket, se semmijüket, egyedűl osztálytársaimtól hallottam a nevükről :)

Pedig aztán nem vagyok olyan idős a 15 évemmel.

Szóval csak annyit akarok mondani, mint az előttem lévők, ha ember akarsz lenni, ne akarj hasonlítani rájuk, mert nem érnek sokat. Vagy ha be akarsz futni mindenképpen sztárok közé, akkor válassz jobb példaképet

2009. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
81%
17:41-es vagyok :D Az előzőhöz hozzátéve, mondjuk Dexter HolLandot válaszd :D Ő az én példaképem. Jó, tudom neked nem jön be a Skate Punk, de ő nem szállt el a fejétől és egyetemet is végzett... De annak is kevés az esélye, hogy ilyen szinten állj, de ahhoz nem az előbb leírt feltételek kellenek :D Olvastam, hogy az első cd-jük borítóját kézzel ragasztották fel bandán belül (Amúgy Offspring-ről beszélek ^^)
2009. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:
...Szeretem az Offspringot....
2009. ápr. 18. 18:20
 29/83 anonim ***** válasza:
94%

Ez mind igaz, amit leírtak.

De ez nem azt jelentheti, hogy nem próbálhatod meg.

Azonban ha úgy állsz hozzá, hogy tőled a megasztár messze van, akkor soha nem lesz belőled semmi, és nem csak azért, mert amúgy is kicsi a valószínűsége, hanem mert nem is teszel érte.


Tegyük fel, hogy a mesékben, te tényleg annyira befutottál, és mondjuk ne is menjünk kontinensekkel arrébb, Párizsban kéne fellépned. Nem mész el, mert messze van?


Vannak különböző tehetségkutatók, utána kell nézni, meg kell próbálni. Ezen kívül, ha felraktál valamit valahova, különböző helyeken hirdetheted. pl iwiw-en a bemutatkozásnál, fórumokon, bárhol. És persze több helyre is feltöltheted (pl hotdog vagy mi).


Helyi rendezvényekre megpróbálhatnál fellépőként bejutni.

Na ehhez persze kéne egy zenei aláfestés (együttes), és sokkal több szám.


Világhírű magyar nyelven meg soha nem leszel, max itthon.


Mindezektől függetlenül, még mindig annyi esélyed van befutni, mint ahogy azt már előttem ismertették. De ezzel a hozzáállással még ennél is kevesebb.

2009. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
92%

Jah, azt el is felejtettem hozzátenni, hogy ha nem értesz a zenéhez, miért szeretnél zenélni?


Érdemes minél többféle, minél színesebb számot meghallgatni, hogy teljesebb képed legyen, amiből kiindulhatsz.


És, igen, ezeket az időtálló "hülye rock" együtteseket is érdemes meghallgatni, hisz valamiért mégis évtizedek óta óriási rajongó táborral rendelkeznek.

2009. ápr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!