Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zeném, én...

Van egy saját zeném, én éneklem, én írtam a szövegét. Mit tegyek, hogy én is olyan híres legyek, mint Hannah Montana, vagy Lady Gaga, vagy Britney spears, Katy Perry, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 Thurston ***** válasza:
77%

Nem leszel olyan híres.


O)))

2009. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 Thurston ***** válasza:
86%

Na, kicsit komolyabban. Két módja van annak, hogy ilyen híres légy, és megélj a zenélésből:


- Van 50-60 milkád és egy jó menedzsered. ekkor már nem számít a tehetség, és viheted annyira mint Fekete Pákó vagy pl. Matyi és a Hegedűs. Cserébe a zeneértők utálni fognak, sosem leszel elismert, a rajongóid pedig 13 éves idióta kislányok lesznek.

- Van olyan külsőd és gyomrod, hogy végigmész a MAHASZ, a BMG, netalán az EMI (ha nemzetközi sikerre törsz) összes tagján. Ezek után - ha még bírod - elmész a Rolling Stone nevezetű nemzetközi könnyűzenei laphoz, ott is végigkefélteted magadat a stábbal, így felkerülsz a címlapra. Ezek után már csak alkalmanként kell néhány nagykutyát leszopni és garantált a siker. (Nem viccelek.)


Remélem segítettem.


O)))

2009. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
66%
én spec azt se tudom, ki az a katy perry, hannah montana, és lady gaga. és sztem rajtam kívül még naggyon sokan nem. ennyit ér a hírnév látod? ahogy a az előttem szóló nagyon helyesen írta, ezeket feltehetőleg azért nem ismerem, mert már régen kinőttem a 13 éves korból.
2009. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Köszi a normális, és kedves válaszokat!
2009. ápr. 11. 16:50
 5/82 Thurston ***** válasza:
78%
Miért? Teljesen komoly, korrekt választ adtam. Vagy te mit gondoltál, ezek az emberek azért olyan híresek, mert tehetségesek? Ugyanmár...
2009. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
93%
Tedd fel a Youtube-ra,ezzel leszűrheted h.mennyire tetszik másoknak.
2009. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
83%

Hidd el, majd ha idősebb leszel pár évvel, le fog csengeni nálad ez az ócskasztár-imádat/utánzás.

én nem sokkal ezelőttig azt hittem, hogy még mindig a tokio hotel a divat, aztán nemrég hospitáltam egy általános iskolában, ahol az egyik osztályteremben ki volt téve egy poszteren az a miley cyrrus vagy ki... kíváncsiságból utánanéztem neten, aztán láttam, hogy már ő a "sztár". de hogy ki ez, mit csinál most sem tudom és nem is érdekel. direkt megkérdeztem pár évfolyamtársamat, ki ez, de ők se hallották még soha a nevét. ugyan már, ezek nem sztárok, pár év múlva a kutya nem fog emlékezni rájuk, mert ezek jönnek-mennek futószalagon. ja és bizony igaza van az előttem szólónak, bárhogy is húzod rá a szádat: ha a tinimagazinok címlapján akarsz szerepelni, ahhoz nagyon sok f@szt kell benyelni vagy vmi istenáldotta zseninek és/vagy lehengerlő személyiségnek kell lenned. tudod kik voltak ilyenek? pl. Freddie Mercury és Jim Morrison, John Lennon. nők közül Marilyn Monroe, Greta Garbo vagy mondjuk Tina Turner, Annie Lennox. ezeket a neveket csak úgy viszonyításképpen soroltam fel, mert ők igazi sztárok (voltak)

(23, nő)

2009. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
89%
a youtube a legjobb hely, bár nem értem miért hivják ezeket (hannah montana, katy perry) sztároknak, hisz ha átmentek a szomszédbe marisnénihez, akkor biztos sokkal többet csinált és dolgozott mint etek...nem könnyű ez a munka se, de olyanok a sztárok, akik képesek voltak több évtizeden keresztül szórakoztatni az emberiséget...
2009. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
89%
ja és 14 éves vagyok
2009. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 A kérdező kommentje:

1, Köszönöm:) Ezek az utóbbiak már kedvesek voltak:D

2, Miley Cyrus az Hannah Montana, egy a kettő!

3, Háát....honnan tudod, hogy hány éves vagyok? Különben is jó a hangom!

4, A youtube jó 5let, de...hogy csináljam hogy rám találjanak? Van egy pár videóm, és nem látta még senki, pedig van, amelyiket már januárban (3 hónapja) töltöttem fel!

2009. ápr. 11. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!