Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van egy saját zeném, én...

Van egy saját zeném, én éneklem, én írtam a szövegét. Mit tegyek, hogy én is olyan híres legyek, mint Hannah Montana, vagy Lady Gaga, vagy Britney spears, Katy Perry, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 16:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim válasza:
89%
Hallottam a videót amin énekeltél azt bisztosan mondhatom hogy híres nem leszel!!!Amúgy is jársz valami szakkörre vagy ilyesmire?
2009. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim válasza:
58%
De ha jobban meggondolom nem rossz a hangod,ne add fel!!Van msn-ed? mert akkor beszélgethetnénk.
2009. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó válaszoló! Te tartottad meg bennem a reményt! :) Van MSN-em! evicica10@hotmail.com Szia!
2009. júl. 24. 14:25
 54/83 A kérdező kommentje:
Én igenis énekes leszek, ha tetszik, ha nem! És igenis jó hangom van, járok énekkara!És a hangom a nyár folyamán nagyon nagyon sokat változott! És Cserháti Zsuzsát nem a magyarsága miatt fujjogtam le hanem azért, mert nem jók a szövegeei! Mert ti egyáltalán nem ismertiek a stílusomat! Maradi emberek vagytok már bocs!Persze pár kedves válaszoló aki néha esetleg van azzal semmi bajom sincs!Na ennyi..
2009. szept. 26. 09:49
 55/83 anonim ***** válasza:
100%
Maradi emberek? Háhh. Te meg egy műveletlen liba. Bocs, foghatnánk a korodra, de 13 évesen már lehetnél normálisabb. A kor nem feltétlenül függ össze az érettséggel.
2009. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem,miért akar külföldi sztár lenni a magyar tinik nagy része,pedig én is csak 18 vagyok,és nem maradi!Én is akartam sztár lenni 15-16 évesen,de magyar sztárok voltak a példaképeim,pl.Péter Szabó Szilvia,HDG,Eszenyi Enikő.De rájöttem.nincs értelme,ugyanis zenészekből,színészekből már túl sok van a világon is,nemcsak MO-on,megélni úgyse tudnék belőle.Tehát maradtam csak a rajongásnál,írogatom a dalszövegeket továbbra is,de csak pár embernek mutatom meg.
2009. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom, a hangod valami rettenet, nem is tudtam, hogy sírjak vagy nevessek-e rajta. a tehetség írmagja sincs meg benned. abszolút nem vagy sztáralkat, ha nincs pénzed akkor sose leszel híres. az énektanárod azért nem mondja neked, hogy fejezd be, mert amíg fizetsz neki az órákért, addig mindenki jól jár: ő pénzhez jut, neked meg megmarad az illúzió, hogy van hangod. ha le tudsz fizetni egy lemezcéget, akkor csinálnak neked egy debütáló cd-t gagyi dalokkal, primitív dallamrendszerrel, de a hangod feljavítása nélkül max subbán vagy napiszaron leszel híres, 3 napig. én azt mondom, hogy inkább ne erőltesd, keress olyan hobbit, elfoglaltságot, amiben tehetséges vagy.
2009. szept. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
0%
a második választ aki irta az elég fura és agyalágyúlt ember. igen vannak ilyen sztárok is de ez már túlzás
2009. szept. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
0%
az előző iró vagyok elfelejtettem mondani annak aki a másodikat irta hogy nem ebből áll az éneklés. amugy én is szeretem miley cyrus-t de lady gagát utálom
2009. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
74%
énis imádtam a csacska angyalt és most már nemadják pedig olyan jó volt
2009. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!