Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a kedvenc kpop bandátok?

Mi a kedvenc kpop bandátok?

Figyelt kérdés

Én nagyon sokat hallgatok pl: TWICE, Red velvet, Oh my girl, ANS, Apink, CLC, Favorite, April, Loona, Momoland, Mamamoo, Itzy, (G)I-dle, AOA, BLACKPINK, Dreamcatcher, Everglow, Got7, Girls generation, Gfriend, Ateez, Izone.

Szólok: Chungha, Sunmi.



2020. júl. 12. 11:19
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

#30! Ez nem igaz! Nekünk járna akiket TE megsértettél! Nem kéne olyan helyre írnom ilyen dolgokat ahova ez NEM tartozik! Hogyha ezzel kapcsolatos kérdés lesz oda majd írható ilyeneket, mert ott majd nem fog rád szólni senki! De itt azért szólunk rád, mert te nem ide tartozót írtál!

Kérdésre válasz: 🖤Blackpink💗

💜BTS💜

🤍Twice🤍

2023. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Ez először azoknak szól, akik azt mondták, hogy rabszolgák:

Nos, én is kapcsolódok #22eshez. NEM RABSZOLGÁK!!!!!!

Kérdésre: nagyon sok bandát ismerek, majd holnap leírom őket. Fáradt vagyok most ehhez, ahogy a veszekedéshez is.

2023. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Blackpink, BTS, (G)I-dle, Twice, EXO, 2NE1, BABYMONSTER, Stray Kids, Bigbang, Red Velvet, New Jeans, Le Sserafim, IVE (lehet, hogy van, csak nem emlékszek rá, de tényleg csak lehet).


Bias-ok:


Blackpink: Rosé (amúgy mindannyiukat szeretem). Ők voltak az elsők akiket megismertem, és ők az egyik banda akik átsegítenek a nehézségeken.


BTS: Jimin (mindannyiukat imádom amúgy). Ők voltak a 2.-ok akik belopóztak a szívembe. Ők is sok mindenen átsegítenek.


(G)I-dle: Shuhuán kívül mindenki bejön (Soojin-t most nem értem bele, mert már nincs a csapatban😢). Amúgy Soyeon a bias-om, de ugye elmondtam az előbb. Őket a My Bag-gel ismertem meg, ami a mai napig irtózatosan tetszik.


Twice: Jihyo. Chaeyeong annyira nem jön be. Jeongyeon régebben bejött, de most valamiért nem. Nem értem, hogy miért. De tényleg. Tőlük a Cheer Up-ot hallottam még 2018ban, és nagyon megtetszett. Azóta követem őket. (A mostani Jihyo szóló is nagyon tetszik. Killin' Me Good a címe.)


EXO: Kai😍😍😍. Annyira helyes. Tőlük a Love Shot-ot hallottam ebben az évben (április), és nagyon megtetszett. Azóta követem őket.


2NE1: itt hogyha ki kéne emelnem, talán CL lenne, de mindannyiukat szeretem. A kedvenc dalom tőlük az I Am The Best, és a Come Back Home.


BABYMONSTER: tudom, még nem debütáltak, de már megvan a pre-debüt daluk, és pár hét/hónap, és debütálnak (ősszel valamikor). Amúgy először Pharitát mondtam volna, de mostmár inkább Ruka, Asa, és Rora húz jobban a szívemhez. A cover-ek közül majdnem mindegyik tetszik (a Traitor-t, és a Pick Up Your Feelings-et kivéve).

Stray Kids: Felix, és Hyunjin😍😍😍. A Maniac-ot ismertem meg először tőlük. Nagyon tetszett, és azóta stannelem őket.

Bigbang: GD😍😍. A Bang Bang Bang-et ismertem meg tőlük, és annyira tetszett.

Red Velvet: Irene, és Joy a kedvencem. Ők abban segítettek nekem, hogy boldogabbá tettek, mikor olyan kedvem volt. Nekik is sokat köszönhetek.

New Jeans: Danielle, és Hanni a kedvencem. A szépségük annyira megfogott😍😍😍.

Le Sserafim: Chaewon a bias-om. Az Antifragile-lel, még 2022 végén.

IVE: Wonyoung, és Liz a bias-om. Nagyon tetszik az az elegant concept amit adnak.

Szóval ja. Hallgatok néhány bandát. Ub-t meg nem tudnék választani. Mindegyikőjük nagyon tetszik.

2023. aug. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Ja meg még Itzy, Mamamoo, Got7, IU, és Somi.

Bias-ok:

Itzy: Ryujin. Nagyon megfogott. Szerintem ő a legjobb táncos, és a stage presence-e is jó.

Mamamoo: Hwasa. Nálam 1. helyen van Jennie-vel együtt a savage kategóriában.

Got7: BamBam a bias-om. Jóképű, tehetséges, meg minden.


IU: annyira tetszik. Annyira jól bánik mindenkivel, meg mikor beszélget a testőrével, és együtt nevetgélnek. Annyira cuki❤❤!

Somi: őt csak 1-2 éve ismertem meg, és nagyon bejött. A Dumb Dumb-ot hallottam először. A mostani Fast Forward is bejött. A szólósok közül ők a bias-aim. #42/43 voltam✌!

2023. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!