Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem borzalmas a hangja, a zsűri szerint meg kb mindig fantasztikusan nagyszerű volt és soha egy rossz hang sem hagyta el a torkát...Nevetséges. Az előadásai sokszor nyögvenyelősek voltak, sokszor alig volt képes kiénekelni a hangokat mégis eddig eljutott. Én úgy gondoltam már az élő show-ba sem való, erre a Geszti meg "elvitte magával". Vajon kivel...hogy mégis 4. lett???!!!
2012. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
75%
Munkából kifolyólag ismerem a Dávidot, meleg...én nagyon bírom őt, de azért lehet látni az apró jeleket és akinek van ehhez szeme az könnyen rájöhet erre.
2012. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim válasza:
8%
Dávid meleg. És ezzel nincs semmi baj. Munkából kifolyólag ismerem a párját, akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok. Már jó ideje egy párt alkotnak. Mindketten nagyon jó emberek!
2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
59%
Nem gondoltam, hogy ennyire nagy az Isten állatkertje... -.-"
2013. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Ajjajj en is tudnek mondani olyanokat, hogy az operettben vagyok sminkes vagy sugo... Ennek kb. annyi valosag alapja lenne, mint annak hogy a Marci ( David tesoja ) meleg. Baratnoje van es ha jol tudom mar el is jegyezte! A Davidrol meg annyit ha meleg ha nem legalabb ember maradt a versenyben es peldamutatoan viselkedett es a csaladjarol mindig szeretettel, elismeroen nyilatkozott. Attol hogy meleg vagy sem, semmitol se kisebb ember a szememben es azokeban akik szeretik, amit csinal. Amugy meg izlesek es pofonok... Nekem peldaul az Antal Timi egy nagyon unszipatikus szemelyiseg. Aki meg irogatja hogy igy ismerem ugy ismerem a parjat menjen el a fokuszba vagy a fene tudja hova, hogy 3 perc erejeig kirohoghesse a tv nezo, ha mar ennyire a reflektor fenyben akar lenni. Es gondolom ezeknek az operettben meg a szinhazakban, mediaban dolgozo szemelyeknek nincs jobb dolga, mint gyakorikerdesezni. Na ne rohogtessetek hogy ilyenekre ernek ra! :)
2013. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Gondolom kedves utolso ram celoztal.

Hat nem a szinhazbol ismerem oket, kepzeld van mas munkajuk is a szinhazon kivul... na!

2013. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
Igaz barát, jó ismerős lehetsz, ha ilyeneket megosztasz másokkal, ha ez tényleg igaz.. bár kétlem ;) Fogadd gratulációm!
2013. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

Szabó Dávid teljesen új, az eddigitől eltérő külsővel veti bele magát a zenei életbe. Még művésznevet is felvett: Dave Mass néven lép fel ezentúl külföldön....


Elmondása szerint azért választotta a Dave Mass (a mass angol szó magyarul zűrzavart jelent) nevet, mert ő is zűrzavart fog maga körül kelteni, mint az etalonja, Lady Gaga


igazatok van, tényleg teljesen heteró! :D

2013. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:

Igen, láttam több alkalommal egy meleg szórakozóhelyen csókolózni egy fiúval. De szerintem elég egyértelmű hogy az, látszik rajta.

És az X-faktorosok közül nem csak ő meleg, meg is lepődnétek egy páran ha tudnátok hogy kik még.

2013. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim válasza:
na kik? :)
2013. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!