Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó:

1. Milyen jeleit látod annak, hogy biszex??? (én nem látok ilyen jeleket....)

2. Képekről annyit, hogy mivel színész ezért van kisminkelve az arca. Mutatok rá egy másik példát:

[link]

Bereczki Zoltán, ő is színész és a te gondolkodásod szerint ítélve ő is meleg...(van felesége, gyereke)


3. Valamint lehet róla találni olyan képet/képeket amin egy férfi van közel hozzá, de az is csak egy filmből van. Címe férfiakt, és van benne egy közösüléses jelenet, amit pl. ez a kép is mutat:

[link]


De ezek még mindig nem bizonyítják, hogy biszex!

2012. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
86%

A valasziro 81% ban hasznos valaszokat adott.

Az anyukaja vagy hogy ennyire veded??:)))

Szerintem hagyd, minden embernek megvan rola a velemenye (kinek ez kinek az).

Nem kell minden bejegyzesre valaszolnod, ezaz oldal nem arrol szol.

Fogad el hogy masok maskepp gondolkoznak mint te.

Ez nem bantas!

2012. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim válasza:
54%
Maradjunk annyiban, hogy ez az ő magánügye! Amúgy szerintem igen!
2012. okt. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, hogy néhányan hogy játsszák itt az erkölcscsőszt, de ugyanúgy véleményt nyilvánítanak. Ez szerintem teljesen normális, de mint látjátok, nincs olyan ember, akinek ne lenne magánvéleménye erről. Mert az emberek ilyenek, szeretnek pletykálkodni. Hihetetlen, hogy magatoknak se vagytok képesek bevallani. Arról nem is beszélve, hogy ehhez a bejegyzéshez csak úgy ömlenek a kommentek, míg néhány értelmes postomnál, ami tényleg fontos lenne, semmilyen reakciót nem kapok.
2012. okt. 23. 14:06
 35/61 anonim ***** válasza:
13%

Kedves Kérdező!

Tudom jól, hogy rám céloztál...

Tudod, én azt utálom a mai emberekben és sajnos ilyen a többség (tisztelet a kivételnek), hogy féltékenységből mindig kispécéznek vkit, és bántják, hol ott nem is ismerik, és hülyeségeket terjesztenek. Ez a sok rosszindulat ami manapság az emberekben van...

Én leírtam a véleményem az egész kérdésről, kommentekről, Dávidról,a ma élő emberekről mert nekem is van véleményem.

És idegesít amikor egy normális, tisztességes embert/embereket bántanak és rosszindulatú pletykákat terjesztenek, meg kibeszélnek méghozzá MEGALAPOZATLANUL.

73%-ban hasznos válaszíró:

Én nem válaszoltam minden bejegyzéshez és nem is szándékozok mindenre reagálni.

2012. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, elismerem, valamelyest igazad van. Már bánom, hogy feltettem ezt a kérdést. Ugyanis én nem akartam megbántani őt, sem csámcsogni rajta, de ezt értem el vele. Ám akkor is azon a véleményen vagyok, hogy egy közéleti személyről ez is terítékre kerülhet a közönségben, rosszindulat nélkül. Akárhogy is legyen, ő a kedvencem a műsorban. :)
2012. okt. 24. 01:46
 37/61 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező:

Köszönöm!!! :)

És bocsi, ha kicsit durva voltam...

2012. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és még annyi, hogy nekem 2 kedvencem van, Antal Timi és Sz. Dávid.
2012. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
68%
Fehér Zoli inkább!!!
2012. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
21%
A kérdésre az elméleti válasz egyértelmű, ennek a gyakorlati bizonyitékát pár év múlva fogjuk látni. Egyelőre annyi, hogy Kolosi és Gönczi kedvére tett Dávid, ezért láthatjátok még a műsorban azon kívűl, hogy jó a hangja. Pár év múlva, amikor ismertebb lesz, akkor majd felválalja a párjával. Ennyi. A vélemény nem ítélet. Amíg az első sorban női szavazók sms-ei kellenek, hülye lenne ő, vagy az Rtl klub bevallani...
2012. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!