Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ezt kérdeztem magamtól hirtelen.
2012. okt. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
74%
Nektek nincs jobb dolgotok, mint azon lovagolni, hogy az Xfaktorból ki meleg és ki nem? Istenem, szánalmasaok vagytok
2012. okt. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 fegregtr válasza:
100%
de amikor tovább jutott vmi csajnak mondta telóba h kicsim. am én is azt gondolnám róla h igen, de így nem biztos:S
2012. okt. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam rajta és nem tudok dűlőre jutni. Ennyi. Nagyon elkeseredett lehetsz, hogy ilyesmin felkapod a vizet. Vagy te vagy az, Dávid?!
2012. okt. 7. 00:57
 5/61 A kérdező kommentje:
Hát igen, egyébként érdekes karakter, az biztos. És mindettől függetlenül máris nagy kedvencem. :)
2012. okt. 7. 00:58
 6/61 fegregtr válasza:
13%
Nekem Adél a kedvencem:D:D
2012. okt. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Adél jófej szerintem, bár élőben lehet, egy kicsit sok lenne nekem. :D Amúgy a mai adásban is eléggé lehúzták a hangját, pedig szerintem nagyon jó!
2012. okt. 7. 01:08
 8/61 anonim ***** válasza:
61%
Utálom az ilyen mások életén csámcsogó, semmirekellő embereket. Igen, én vagyok a Dávid, csak erre van időm, hogy gyakorikérésekezzek
2012. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
Te is ugyanezt teszed, nyilván eszedbe jut valami egy másik emberről, csak nem mondod a szemébe. Vagy nem mondod ki. Ha ismerném a Dávidot, megkérdezném tőle én magam. Egy percig sem 'csámcsogtam' rajta. Kb a fél X-faktoros brigádról tudnék kígyót-békát okádni ide, de nem teszem, mert valóban nem mocskolódok mások életén. :) Te úgy tűnik mégis, mert itt bírálgatsz engem. Na viszlát.
2012. okt. 7. 01:26
 10/61 A kérdező kommentje:
Még egy megjegyzés. Ezek az emberek elindultak egy tehetségkutató show-ban, a TÉVÉBEN. Szerinted nem vállalták, hogy kritikák fogják érni őket, vagy más egyéb?
2012. okt. 7. 01:28
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!