Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
61%
De a hangjukkal indultak és nem a nemi identitásukkal. Engem speciál marhára nem érdekel, ha meleg és a fél xfaktort végig kurja, és nem is teszek ki felesleges kérdéseket erről, mivel honnan tudnánk az itt lévők? Na mégis? Úgyis csak külső alapján ítélnek, mint te. Na csá
2012. okt. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%

a kiállása alapján az.

meg ugye passzív homárt játszott a filmben is,de nőt hívott,amikor nyert,uh remélem nem az.

2012. okt. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
100%
Dávid? Nekem róla eszembe se jutott. Szerintem Fehér Zoltán meleg, bár felesége meg gyereke is, nem tudom, nehéz róla elhinni, hogy nem meleg.
2012. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 happyday ***** válasza:
89%
Először gondoltam rá,de a telefonba egy nőnek beszélt.Amúgy mi értelme ezen csámcsogni?
2012. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%
Én is elgondolkodtam rajta, de aztán mondta a telefonba, hogy kicsim, meg hogy van egy kislánya(?)... de kinézetre, és stílusra 99%
2012. okt. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim válasza:
100%
A [link] oldalon is ezt feszegették:D
2012. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim válasza:
100%

Szerintem nem meleg. Csak szimplán metroszekszuális. Én véletlenül akadtam erre a kérdésre. Soha nem nézek tv-t, így azt sem tudtam kiről van szó. Népbutító agyelszívó ketyere.


Most a kérdés miatt végignéztem YouTubeon a válogatót, a vele készült riporttal. Én egy érzelmes, és jól nevelt embert láttam benne. Aki követi a divatot, és már már kiütköznek rajta metroszexuális jellemre utaló jelek. Meg akar felelni a környezetének, és a szüleinek. De ezt lehetne ragozni és vitatni órákig.

2012. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
74%

"A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad"


Szívemből szóltál!

Ugyan ez a véleményem!

És ha igen?

Boldogabb lesz az életed,vagy ráhajtasz?

Csak úgy érdekel?

Nincs olyan hogy valami csak úgy" érdekel!

2012. okt. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
ti most Szabó Dávidról vagy Fehér Zoltánról beszéltek?
2012. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim válasza:
56%
Ez olyan f_szság, így ennyiből nem lehet megítélni. Az én egyik haverom az teljesen férfias volt. A viselkedése, beszéde, stb. Mégis kiderült róla hogy homokos.
2012. okt. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!