Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, nem kioktatás, de ti nem a nemi identitását, hanem a nemi ORIENTÁCIÓJÁT találgatjátok. amúgy szerintem ez a dolog olyan, hogy nem lehet igazából kitalálni. szerintem az emberek tévesen hiszik azt, hogy aki meleg, azon látszik, illetve, hogy akiről azt hiszed, az biztos az. van olyan, nem tagadom, de azért nem egyértelmű szerintem. viszont marha jól énekel. :) valaki említett valami szerepet, amit eljátszott: ott nem tudom miről van szó, de ha eljátszotta, akkor mi a kérdés? színész.
2012. nov. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

Meleg, jelenleg Istenes Bence a partnere:


[link]

2012. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
42-es, kösz a linket, de én (41) ugyanezt mondtam.
2012. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
Mivel tehetségről nemigen lehet esetében beszélni, meg abszolút feledhető és középszerű is, ezért mást nem is nagyon tudnak beszélni, de ez a mentorok hibája is, akik jobbnál-jobb jelölteket ejtettek ki az élő show előtt, létrehozva az eddigi leggyatrább, kétségkívül világszégyen kategóriát is kiérdemlő magyar X-faktor 3-at.
2012. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tehetséges, sőt, szerintem az egyetlen, aki miatt érdemes megrendezni az X-Faktort, bár nem nézem, a válogatáson szerettem meg a hangját.
2012. dec. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
A válogatások óta rengeteg idő telt el, azóta semmi kiemelkedőt nem nyújtott, igaz már akkor is akadtak nála sokkal nagyobb tehetségek. Szóval ha nem nézted az élő showkat, ilyet ne jelents ki, mert ez elég nagy blődség, már bocs!
2012. dec. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
Igen, meleg! Es akkor mi van? Attol meg jo ember jo szinesz, es jo enekes. Amugy nem Istenes Bence a parja. Regota egyutt van a parjaval, aki szinten szakma beli.
2012. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

Ez volt a válaszom:

"Szerintem tehetséges, sőt, szerintem az egyetlen, aki miatt érdemes megrendezni az X-Faktort, bár nem nézem, a válogatáson szerettem meg a hangját."


Ezt marhára le kellett pontozni, csak mert szerinted a te válaszodra nem jó reakció. A kérdés szempontjából kell pontozgatni, és arra a te hozzászólásod sem reagált (ha csak nem tetted meg már korábban).


Honnan tudjátok ilyen biztosan, hogy meleg?

2012. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:

49.

Nem hiszem hogy azért pontoztak le, mert más véleményen voltál, hanem inkább azért, mert ellentmondásos amit írtál, és így értelmetlen. Nem nézted az élő adásokat, mégis őt tartod egyedül érdemesnek arra, hogy figyelemmel kövessék. Én a melegségével kapcsolatban annyit írtam, hogy mivel a versenyben semmi maradandót nem alkotott - szerintem, bár ezzel a véleménnyel messze nem vagyok egyedül -, ezért inkább a vélt melegségéről csámcsognak.

2012. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!