Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ez az X-faktoros Szabó Dávid...

Ez az X-faktoros Szabó Dávid vajon meleg?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 00:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
14%
Jó kérdés Viselkedésre, mint a bzi Bereczki, hangra mint Ákos, kinézetre, mint a lófejű Owen Wilson. De hogy meleg-e?! Inkább biszex, de az tuti!
2012. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

David? Hmmm, gyereknek olyan 10-14 eves koraban is olyan volt mintha meleg lenne! De viszont a legjobb baratja lany volt, fiukkal nem is baratkozott, ezert nem vagyok benne biztos. Aztan ki tudja.

Ja, es anyukajaval beszelt telefonon!!

2012. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim válasza:
90%
Azon férfiak, akik gyermekkorukban a lányokkal játszottak. (Még ha akkor is amikor megtehették volna, hogy a srácokkal focizzanak stb.) Azoknál 85-90%-ban sűrűbben fordul elő homoszexualitás.
2012. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
76%
A SOK FÉLTÉKENY..... -.-"
2012. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
79%
Nem féltékenyek ezek, hanem simán csak ostobák:D Szegények, rossz lehet nekik ennyi ésszel leélni az életüket :(
2012. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim válasza:
28%
Elég elkeserítő, hogy egy XXI. századi európai országban ez még mindig téma. Ő egy jó színész és még jobb énekes, ez az ami számít, a többi nem.
2012. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
87%

Miert kell ostobanak vagy irigynek nevezni valakit, aki itt velemenyt nyilvanit?! Szerintem nem bantjak, csak talalgatjak a nemi identitasat. Ez miert baj? Amikor ugy dontott, hogy kozszereplo lesz ezzel is bizonyara szamolt.

Ha esetleg meleg remenykedhetnek a fiuk, ha megsem az akkor hajra lanyok!

2012. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, tökéletesen leírtad, amit én is gondolok. :) Nem vagyok rá féltékeny, sőt, büszke vagyok rá, hogy van egy ilyen kiváló előadóművészünk. Egyszerűen csak kíváncsi voltam, ki mit gondol, nem szeretném ezzel bántani. Főleg hogy semmi bajom a melegekkel.
2012. okt. 16. 21:16
 29/61 anonim ***** válasza:
32%

Sziasztok!


10-14 19:58-es vagyok:

Úgy gondolom, hogy teljesen értelmetlen ilyen kérdéseket feszegetni, kiírni, mert ezt nem fogja tudni egyik válaszoló sem, csak találgatni. De ha nektek jól esik akkor csak tessék.

Másrészt meg mitől olyan fontos ezt tudni? Nem fog bele halni senki sem, hogy ha a férfi nemhez vonzódik, ahogy abba se ha a női nemhez, ez semmin sem fog változtatni. Ez szerintem olyan jelentéktelen...


„Jó kérdés Viselkedésre, mint a bzi Bereczki, hangra mint Ákos, kinézetre, mint a lófejű Owen Wilson. De hogy meleg-e?! Inkább biszex, de az tuti!”

Az ilyet és ehhez hasonló alpári megjegyzéseket meg ki nem állhatom.


És ha már itt tartunk nekem személy szerint egyértelmű a kérdésedre a válasz.

Attól, hogy valaki elvállalt egy szerepet egy filmben amiben azt játssza el, hogy homoszexuális, az nem jelenti azt, hogy valóban az is. Vagy attól, hogy bariton a hangja. Meg attól sem, hogy olyan dalokat választ az X-faktorban amik érzelmesebbek, mert nem a vad semmit mondó metál stílust képviseli.

Én nem látok a megjelenéséből, stílusából, viselkedéséből, beszédéből, kisugárzásból stb olyat ami azt bizonyítaná, hogy meleg, vagy, hogy lenne benne egy kis hajlam.

2012. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim válasza:
84%

Elég sok az erre utaló jel, na meg a képek róla a neten is elég érdekesek, ha színész ha nem. Biztos, hogy minimum biszex, de hát az ő dolga, és attól még nem lesz rosszabb ember.

Nekem szimpi mert értelmes, nem nagyképű így elsőre és tudja mit beszél.

2012. okt. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!