Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem kritikán aluli most már,...

Pro Patria kérdése:

Nem kritikán aluli most már, amit Puzsér Róbert művel?

Figyelt kérdés
Az előbb a Csillagszületikben egy férfi egy gyönyörű verbunkot adott elő (végre egy halvány sugara a kultúrának), és Puzsér persze megint megragadta az alkalmat, hogy politikát vigyen bele, ugyanis SZDSZ-es világszemléletébe nem fér bele a "háború propagálása". Itt a produkciót kell értékelni (ami messze a legszínvonalasabb a sok félrenyalt hajú takony mellett), és ő jó pártkatonaként kikelt magából, hogy ez milyen csúnya, nacionalista, királypárti, fúj-fúj-fúj, világbéke, proletár internacionalizmus.
2012. máj. 5. 21:16
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

77%-os válaszoló


"Nem hinném hogy van még egy olyan ország ahol azt találgatják, hogy egy táncdalfesztivál zsűrijében ki melyik párt szimpatizánsa."

- A hangsúly nem is ezen volt. Hanem épp azon, hogy - megfordítva a gondolatmenetet - nem hinném, hogy van még egy olyan ország, ahol azt elemezgetik egy előadás kapcsán, hogy "imperialista, militarista" csak éppen szalonképesebb jelzőkkel...


"Akkor most mi kezdjük el zengeni hogy te meg csak egy senkiházi jobbikos vagy fideszes vagy aki semmit nem ért hozzá?"

- Akármelyik mellett szívesebben kiállok, mint az '56-ban kitüntetett pufajkás Horn Gyula, a kommunista internacionálét énekeltető Lendvay MSZP-je, vagy a Szent Koronát "micisapkának" tartó SZDSZ mellett...

Folytatva a mondatot: "Szerintem ez a gáz, nem a PB."

- Neked a fidesz, a jobbik, és gondolom, általában minden, ami jobboldali, ami konzervatív, ami hagyomány, ami nemzetszeretet, az gáz. Nekem meg épp az, hogy vannak még mindig, akik felsorakoznak a fentebb példaként leírt személyiségek mögé. De ez nem tartozik most Puzsér kirohanásához.


"Talán próbáldd meg szakmai szemmel értékelni és ne terelj a politika felé."

- Remélem, hallotta ezen tanácsodat Puzsér úr.

2012. máj. 5. 22:52
 12/52 anonim ***** válasza:
50%
Miért, az imperialista, militarista meg a többi csak politikai jelző lehet? Ha szerinted igen ott nagy gond van.
2012. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim válasza:
15%
Elfelejtették informálni, hogy ezt a dalt nem a versenyző írta, hanem csak előadta. Ez a Puzsér most mászott le a fáról és ideges, mert nem találja sehol a banánt.
2012. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
Jaj, hagyjuk már ezt a képmutatást. Ha egy zsűritag egy népdal éneklésében azon akad ki, hogy "propagálja a háborút", meg "világbékét!", akkor ott nem velem van a baj, hiába próbálod úgy beállítani...
2012. máj. 5. 23:08
 15/52 anonim ***** válasza:
11%
Én nem ismertem ezt a Puzsért, úgyhogy rákerestem interneten. Elég gyorsan kiderült, hogy egy visszataszító alakról van szó.
2012. máj. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
90%

Puzsér nem szdsz-es

független

emberi jogok mellett kiálló

aki utálja a háborút és az alkoholistákat

(népdalok erről szólnak, ezért utálja őket)


volt a radió cafén műsora kb. 4 éve

ott mindig elmondta, hogy a hűtőjében van egy üveg pezsgő

évek óta

amit akkor fog kibontani, ha kiesik az szdsz a parlamentből

tisztában van ő az szdsz nemzetrontó erejével


lmp-vel szimpatizált kicsit

de már azokat is utálja


egyébként megvédte a magyar gárdát a hírtv-ben

gyurcsányt és orbánt nagyon nem kedveli

2012. máj. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim válasza:
83%
Hogy lehet ekkora baromságot írni, h Puzsér SZDSZ es? Nála függetlenebb ember nincs a médiában. És igaza van abban, h ez egy gusztustalan háborús propaganda. Fiatal fiúkkal hitették el, h milyen jó lesz nekik, aztán elvitték őket meghalni.
2012. máj. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
De magóg vagy.
2012. máj. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim válasza:
61%
Nem bántás képpen, de az egész Csillagszületik 1 paraszt vakítás!!! Eltereli a figyelmet azokról a dolgokról amire figyelni kéne!
2012. máj. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
1. Hozzászólónak: én sem vagyok biztos benne hogy ki a tököm is az a Puzsér Róbert, a Csillag születik viszont egy nagyon film. Én a Barbara Streisandos remaket láttam.
2012. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!