Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem kritikán aluli most már,...

Pro Patria kérdése:

Nem kritikán aluli most már, amit Puzsér Róbert művel?

Figyelt kérdés
Az előbb a Csillagszületikben egy férfi egy gyönyörű verbunkot adott elő (végre egy halvány sugara a kultúrának), és Puzsér persze megint megragadta az alkalmat, hogy politikát vigyen bele, ugyanis SZDSZ-es világszemléletébe nem fér bele a "háború propagálása". Itt a produkciót kell értékelni (ami messze a legszínvonalasabb a sok félrenyalt hajú takony mellett), és ő jó pártkatonaként kikelt magából, hogy ez milyen csúnya, nacionalista, királypárti, fúj-fúj-fúj, világbéke, proletár internacionalizmus.
2012. máj. 5. 21:16
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
20%

"verbunkot adott elő (végre egy halvány sugara a kultúrának"

Csak a verbunk ad kultúrát és mindent lebíró akaratot.


"SZDSZ-es világszemlélet"

Nincs is már olyan párt.



Amúgy ki az a Puzsér Róbert és mi az a Csillagszületik?

2012. máj. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
Nem láttam. Megnézném valahol, ha lehet.
2012. máj. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

Szeretném jelezni azoknak, akik nem látták az inkriminált részt: a kérdező HAZUDIK, RÁGALMAZ!


Puzsér ezt mondta: A háborút nem kell romantizálni. Lövészárokban megdögleni semmi romantikus nincs.

2012. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező elfelejti, hogy a csillagszületikben olyanok jutnak tovább, ami az emberek nagyrészének kell - függetlenül attól, hogy egyáltalán van-e értelme a mondanivalónak. A média nem a Királypárti világbékés internacionalistákból táplálkozik.
2012. máj. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

4: Kodály Háry Jánosa azért nem Maónyika só.

Ha János éneklése lenne a csatorna mélypontja, azzal sokan kiegyeznénk.

Puzsérnak igaza van abban, amit mondott, csak neki Jánosnak menjen neki, hanem Kodálynak meg Petőfinek. Puzsérnak a mősorban sokszor igaza van, csak a modora olyan, mint a pokróc. Azzal is egyet értettem, minek kellett 72 embert azzal hülyíteni, hogy tovább jutott, amikor valójában csak 12. Hatvanat úgy küldtek el, hogy semmit nem kellett hozzá rosszul csinálniuk. Egyszerűen elzavarták őket. Ennek az embernek egyéb működését, politikai kötődését nem ismerem.

2012. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
az meg nem jutott az eszedbe, hogy ez a musor is csak egy jol megalkotott show? es be kellett rakni egy olyan embert is mint a puzser? a kereskedelmi televiziozas egy uzleti vallalkozas es a penzrol szol.
2012. máj. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

1) válaszoló

Ennek a kommentnek aztán sok értelme volt...


"Nincs is már olyan párt." - van, csak nem a parlamentben. Illetve részben ott is, az lmp kapcsán.


"Amúgy ki az a Puzsér Róbert és mi az a Csillagszületik?"

- Ha nem tudsz semmit az adott témáról, nem muszáj ám hozzászólnod...


2) válaszoló

"Nem láttam. Megnézném valahol, ha lehet."

- Holnapra fent lesz Youtube-on és RTL Most-on is.


3) válaszoló:

"Szeretném jelezni azoknak, akik nem látták az inkriminált részt: a kérdező HAZUDIK, RÁGALMAZ!"

- Én pedig szeretném jelenteni a moderátoroknak, hogy Te hazudsz, és rágalmazol. Puzsér azt mondta, hogy "ennek semmi köze nem volt a kultúrához, csak annyi, mint egy matyóhímzéses piaci bábunak", valamint hogy "hagyjuk már a háború dicsőítését" - könyörgöm, egy verbunkdal! A műsort értékelje! Mi csípte ennyire a szemét Puzsérnak? A "védjük meg a koronánkat" rész? Mellesleg amiket mondott, hogy "akkor se énekeljed ezt, ha a románok a Tiszáig jönnek" (ha a hozzá hasonlókon múlna, Budapest felett még ma is török zászló lengene), meg a végére, ahogy bedobta azt a "Peace"-t a nyuszifüllel, egy az egyben a tipikus proletár "világbéke" szlogen, csak laza-stílusban. A tartalma tehát az volt, amit leírtam. És egyébként még a volt SZDSZ Hajós András is keményen leszólta, hogy "ez Kodályról és a népzenéről szól, akképp is kezeld" - szóval talán mégsem én vagyok a hülye...


4) válaszoló

"A kérdező elfelejti, hogy a csillagszületikben olyanok jutnak tovább, ami az emberek nagyrészének kell - függetlenül attól, hogy egyáltalán van-e értelme a mondanivalónak."

- Nem az a lényeg, hogy továbbjut-e (ez legfeljebb a lebutított magyar társadalom - azon belül is a médiavilágban felnőtt fiatal generáció szegénységi bizonyítványa), hanem hogy hogyan nyilvánult meg Puzsér erről a népdalról.


5) válaszoló

"Ennek az embernek egyéb működését, politikai kötődését nem ismerem."

- Volt egy internetes blogja, ahol az Echo tv jellegét vonultatta fel, azt kiparodizálva. Egyik-másik rész még humoros is volt különben, de látható, már régtől az SZDSZ támogatója. A 4 tagú zsűriből van 2 SZDSZ-es (Hajós András, korábban Demszky beszédeit írta, és Puzsér), és egy mszp-s (Hernádi). Jó arány. Mintha a hetihetest kérnék fel kultúra-minősítésre...

2012. máj. 5. 22:21
 8/52 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném hogy van még egy olyan ország ahol azt találgatják, hogy egy táncdalfesztivál zsűrijében ki melyik párt szimpatizánsa. Akkor most mi kezdjük el zengeni hogy te meg csak egy senkiházi jobbikos vagy fideszes vagy aki semmit nem ért hozzá? Szerintem ez a gáz, nem a PB. Talán próbáldd meg szakmai szemmel értékelni és ne terelj a politika felé.
2012. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim válasza:
20%

Szánalmas volt!

Miért kell egy népdalt "háborús romantizálásnak" nevezni??

Apám! Kíváncsi lennék, hányan álltak fel a tv elől, hogy: na, akkor én megyek katonának!

Az az ember egy bohóc. Azzal akar "más" lenni, hogy hülyeséget beszél, mert ugyebár neki van "stílusa"...

Igen, nagyon telített már a (w)celeb piac, ezért ő ezt találta ki magának, hogy na akkor ő most egy megmondó ember lesz. Nem kell vele foglalkozni. vége a műsornak és megy vissza a firkálmány blogjára tovább osztani a nem létező eszét.

2012. máj. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
80%
Tulajdonképpen eleve azt nem értem hogy egy kérdés a Csillag születikkel kapcsolatban mit keres a politika témakörben. Ki a fenének jut eszébe ebből politikai kérdést csinálni? Talán egy nagyon buta embernek?
2012. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!