Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Ti féltékenyek vagytok...

Bebe1997 kérdése:

Fiúk! Ti féltékenyek vagytok Justin Bieberre és a One Direction-re ezért b***zzátok őket? :D

Figyelt kérdés
Végülis 42.066.715 emberke kedveli csak Justint szóval megértem ha féltékenyek vagytok ;D..

2012. ápr. 10. 20:22
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
53%
Mér lennék féltékeny? Ha te pl. Utálod a rántott sz.art rizzsel, akkor féltékeny vagy rá? Vagy ha utálod egyik tanárod, akkor féltékeny vagy rá? Vagy mer leb*zizol egy homárt akkor te is az akarsz lenni? A féltékenységnek nincs köze ahhoz h utálom e vagy sem. Eléggé sajnállak, ha te is az ilyen üresfejű szűz**rvák szövegét szajkózod. Kerres egy fiút akinek van fa**a és esetleg hamár szereted a zenét akkor hangja is, és légy vele boldog amíg csak tudsz. Vagy kezdj el tanulni. Mindenki el van ájulva ezektől a senkiktől...majd a válságban vagy háborúban (ha lesznek) nézzétek meg hogy ezek a fa**jankók hol lesznek. Valópszínűleg sírva futnak majd a mamihoz. Sajnálom a hosszúságot, le fogtok pontozni tudom, de már tisztáznom kellett volna régen.
2012. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és imádom a One Direction-t !!!
2012. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
utolsó: meg se szólalnék :,( ásd el magad!
2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
36%

És akkor ki van ha fiú létemre szeretem ?

És hallgatok még Justin Bieber-t és Tokio Hotel-t is.

Na ehhez mit szólsz ?

2012. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

37-es vagyok, lány. Szeretnék 2 dologra reagálni.


1., Szerintem az egyik legsz*rabba duma, hogy féltékenyek rá fiúk. mire lennének féltékenyek. Jó, én lány vagyok, de bele tudok gondolni a fiúk szemszögéből. (Józan paraszti ésszel bárki.)Szóval én elismerem, hogy Justin sokat keres, hogy sikeres, hogy van hangja (igen, még ezt is elismerem, bár fenntartom, hogy utálom, és ezt a következő pontban kifejtem). Szóval szerintem van hangja, meg tehetsége, de erre ki lenne féltékeny? Úgy értem, nem akar minden ember híres énekes lenni. Én pl. nem akarok. Most minek lennének irigyek rá a fiúk? Ők sem akarnak énekesek lenni. B*zizni persze gyerekes dolog, és szerintem elég primitív is, de nem attól primitív a sok b*zizó, hogy féltékeny.


2., Valaki ezt írta:

".Mi ez már ?

Kezd szánalmassá válni a dolog. Egyáltalán azt elárulná valaki,hogy tudtok egy olyan személyt "utálni" ,akit plakátról láttatok? Talán megláttátok a plakátot és "B*zi." "


Igen, elárulom. Úgy, hogy nyilván nem őt utálom (értsd.: nem tudom, hogy rendet rak-e a szobájában, hogy fárasztó-e a humora, hogy szereti-e a krimiket, hogy fél-e a horrorfilmektől, stb., nem tudok vele beszélgetni, nem tudom megmondani milyen ember). De részt vesz az életemben, és többet találkozom a JB-jeléenséggel, mint egyes osztálytársaimmal, akikkel mondjuk sose beszéltem. Van, meghatározó, hazafelé a buszon azt ordíttatják mellettem, belé szerelmes a szomszéd lány, róla olvashatok az ilyen GyK kérdésekbe, látok róla plakátokat, szerepel a Helyszínelőkben, ergo RÉSZT VESZ AZ ÉLETEMBEN, Ő EGY JELENSÉG SZÁMUNKRA, MINT AZ ÖSSZES HÍRES EMBER, ÉS EGY BIZONYOS KÉPÜNK VAN RÓLA. Azt nem tudjuk, hogy kimosta-e a zokniját tegnap, de nem is ezt utáljuk benne. Ami alapján utálom, azt tudom róla:

1., sz*rt sem érnek a dalszövegei, semmitmondóak, mintha egy 3 éves írta volna őket (igen, mielőtt bárki megkérdezi, jobbat tudok írni)

2., elismerem, hogy tud énekelni, de hiába tud, ha nem tetszik a hangszíne.

3., szerintem nincs saját stílusa, azt a divathullámot követi, amit ma minden tinédzser, és nekem igényem van arra, hogy akit hallgatok, az valamiben különleges legyen (megjelenés, stílus, stb.)

4., nem bírom az igénytelen popzenét: értsd: a szöveg van csak, alatta olyan zene szól, aminek fél percenként ismétlődik az üteme. Vannak másmilyen popzenék, amelyeknek nagy munkával összerakott aláfestő zenéi vannak (pl.: Savaga Garden, Coldplay, Michael Jackson, Darren Hayes), bár alapvetően én nem őket hallgatom, de ezeket elismerem, szóval nem csak azért utálom, mert pop, vagy ilyesmi.

2012. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Ja, és még valami: attól, hogy Justint most itt becsméreltem, még sosem szoktam leb*zizni, mert ez egyrészt nem ezen múlik, másrészt tudom, hogy biztos stylistok öltötztetik, de ha nem, akkor sem a ruhán múlik, és tudom, hogy attól, hogy nekem nem tetszik, nem lesz b*zi, szóval aki ilyennek nevezi, szerintem az nagyon bunkó ember.


Az előző válaszom ettől még tartom. És tuti, le fogja pontozni valami értelmes lény,a ki nem tud különbséget tenni a válasz hasznossága, és az egyetnemértés között, de nem baj, mert korábbi válaszom már felpontozták az intelligens emberek.

2012. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
62%
Miért, az bűnnek számít, ha valaki b.zi? Attól nem lesz teljes értékű ember, vagy mi?? Nem ez számít, annyira bírom, hogy a 47 éves apám is b.ziz mindenkit, pedig ez egyáltalán nem lenézendő dolog, és nem választás alapján lesz valaki az. Mielőtt írnátok én nem vagyok az, nem azért mondom..
2012. dec. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van. Kérdező, reagálnál valamit?
2012. dec. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
Arról Justin nem tehet, hogy késöbb kezdette l mutálni..és még most sem a legmélyebb a hangja. nem kell utálni. http://www.youtube.com/watch?v=VkvQNumePRQ
2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Nagyon meleg lehet, hogy ha egy gyönyörű barátnője volt 2 évig.. nézd végig.után melegezd le..!! http://www.youtube.com/watch?v=81Eo-Tc51IE
2013. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!