Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Ti féltékenyek vagytok...

Bebe1997 kérdése:

Fiúk! Ti féltékenyek vagytok Justin Bieberre és a One Direction-re ezért b***zzátok őket? :D

Figyelt kérdés
Végülis 42.066.715 emberke kedveli csak Justint szóval megértem ha féltékenyek vagytok ;D..

2012. ápr. 10. 20:22
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2012. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
akkor ? :D
2012. ápr. 10. 20:26
 3/51 anonim ***** válasza:
54%
Azért utáljuk őket mert tényleg b*zisak, nem ilyen egy igazi férfi.Attól még hogy valakit sokan szeretnek a nők attól még nem utálom pl. Robbie Williams-nek felőlem lehet 2 millió barátnője is akkor se fogom utálni, se irigykedni rá.
2012. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
76%

Első vagyok.


Én nem tudom, kik ezek.

Hallottam már erről a Bieber-gyerekről, ha jól tudom, valami énekes.

Az One Direction-ról most hallok először.


Akkor tehát féltékeny sem lehetek rájuk :D

2012. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
66%
Szia én csaj vagyok és énis utálom őket :D egyik szörnyűbb mit a másik... :D a hangról még nem is beszélve... szörnyű valami... nemhogy ink valami jóképű fiút "férfit" nézegetnétek hanem ezeket a "kisfiuukat" :D hisz még kinézetileg azok :P mondjuk azzal meg nem lenne gond :D de hogy be vannak képzelve magukkal, az már durva.... :D és Bieber főleg... :D szánalom mind2 ;) tehát ebben a témában a Fiúkkal vagyok" :) 16/L és szerintem se féltékenyek csak szimplán nem szeretik azokat "kisfiuukat" :D
2012. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%

rohadtul nincs igazad...

kérlekszépen ha valaki nem úgy mer öltözködni ahogy neked tetszik (utolsó válaszolónak) akkor az máris meleg nem?

Én nem vagyok J.B. fan.

Justin felőlem hordhat női nadrágokat, én nem fogom azt mondani rá hogy meleg, nem adott rá egyszerűen okot. attól hogy másképpen öltözködik vagy néz ki attól még ő is ember... és meg lehet nézni Selena a barátője ami önmagában kizáró ok arra hogy melegnek nevezzük...

És ugyanez a helyzet a One Directionnel is.

ők SEM melegek... szoktak hülyülni az tény, de ezért még nem kell orrba szájba szapulni őket...

2012. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Én is totál így gondolom ..:D am nem maga öltözik hanem a stylistok öltöztetik...
2012. ápr. 11. 16:40
 8/51 anonim ***** válasza:
20%
uristen ki mondta hogy bu*ik? azt mondtam szörnyűek :DDD meg hogy "kisfiúk" :D jézus tanulj meg olvasni :D
2012. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
59%
Én mondom kötsögök, lányok az igazi férfiakat szeressétek!
2012. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
40%
igazad van utolsóó :)
2012. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!