Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fiúk! Féltékenyek vagytok...

Bebe1997 kérdése:

Fiúk! Féltékenyek vagytok Justin Bieberre és a One Direction-re ezért b***zzátok őket? :D

Figyelt kérdés
Végülis 42.066.715 emberke kedveli csak Justint szóval megértem ha féltékenyek vagytok ;D ..

2012. ápr. 10. 19:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
23%
mégszép h féltékenyek. lebu izzák és lánynak mondják meg minden. de tényleg miért szeretik annyian ?? egyesek azért nm szeretik, mert féltékenyek és tudják h soha nm érnek a nyomába. X''D
2012. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim válasza:
84%
Nőkre sose szoktam féltékeny lenni.
2012. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
ez is csak a féltékenység jele.. :S
2012. ápr. 10. 20:27
 4/38 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ezért utáljuk őt. Meg espét és fluortomit is.


Meg emellet rockzenész is vagyok és a Nickelbacket is utálom, mert népszerűbbek nálam.

2012. ápr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
93%
(MAGÁNVÉLEMÉNY, szóval ha nem értesz velem egyet, nem kell leugatni!)1. Az amit ezek a szerencsétlenek(SP,Fluor,JB,MM és a többiek) csinálnak, az számomra nem zene! 2. Ha tényleg nem melegek, akkor miért kell úgy öltözködni mint egy meleg?(rózsaszín pólók, szivárványos cuccok, és azért bieber hajviselete sem éppen "férfias"). Ez nálam abszolút nem féltékenység. Az, hogy el tudott valamit érni az életben, hát egészségére, sok más embernek is sikerült. Amúgy nem azért, de ez megintcsak egy provokatív kérdés. Minek kell ilyeneket kérdezni? ez itt ebben a formában csak az ellentétek szítására jó. erre ott vannak a különféle blogok.
2012. ápr. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
52%
csak justin bieber a b*zi + én szeretem a one direction-t nagyon jó zenéket irnak :D:D
2012. ápr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Minek irigyelnék egy b*zit? Nem logikus. Az egy dolog, hogy néhány kiscsaj odavan értük, de ezzel egy buznyák semmit sem nyer. Azért "b***zzuk" őket, mert mi férfiak általában homophobok vagyunk.
2012. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
76%
de hogy justin bieber volt a kedvenc "férfi" énekes a kids choice awardson :D az kemény volt :D:D
2012. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
92%
Inkább vagyok ismeretlen normális mint rohadt híres buzeráns csillámpóni... Miért nem mutogatnak olyan személyeket inkább mint Bruce Dickinson? ő legalább tanult zenész és még férfias is...
2012. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%

Na álljunk meg egy pillanatra!!!!!

Mégis hogyan lennék féltékeny egy lánynak kinéző emberre akinek a hangja sz@rt sem ér csak le módosítják?

Mégis hogyan lennék féltékeny egy olyan emberre akit a férfiak 70%-a utál?

Mégis hogyan lennék féltékeny egy olyan emberre akiről a lányok úgy beszélnek hogy: olyan szupi és cuki ez a Justinka stb. stb.!

És amúgy is ha 42.066.715 ember(ke) kedveli a te kis Justinodat (ami nem igaz) akkor sem az egész világ.

És ezzel nem bántani akarlak hanem csak rávilágítani arra hogy nem feketén fehéren kéne nézni a világra. Hogy nekem van igazam mindenki hülye aki nem ért velem egyet.

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!