Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Fiúk! Féltékenyek vagytok...

Bebe1997 kérdése:

Fiúk! Féltékenyek vagytok Justin Bieberre és a One Direction-re ezért b***zzátok őket? :D

Figyelt kérdés
Végülis 42.066.715 emberke kedveli csak Justint szóval megértem ha féltékenyek vagytok ;D ..

2012. ápr. 10. 19:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%
persze hogy féltékeny vagyok, úgy néz ki mint egy kislány és milliónyi nőt megkefél amíg én itthon a kezemet koptatom
2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
27%
amúgy meg ez nem féltékenység, hanem masszív irígység, nem ugyanaz a kettő
2012. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha b'zi volnék talán a pasimra az lennék.
2012. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
92%
Freddy Mercury nyíltan homokos volt de emellett egy eszméletlenül jó énekes. Justin Bieber pedig egy felfuttatott kis fos. ENNYI.
2012. júl. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Kriszti8 ***** válasza:
85%
énis csaj vagyok de utálom.a zenéje szégyen.és ha lenne egy olyan kérdés h ki utálja Justint akkor sztem úgy 4876545346756millióna likeolnák.és tök jó lenne hogyha a zene nem lenne ilyen mocskos hangú énekesekkel beszennyezve mint a nyálkirály(sp) fluor mm és persze Justin...Hova fajul a világ??és sokkal többen utálják őket mint szeretik.Sp irritáló személyiség mindigis utáltam.Fluor kalapsz*r.Bár én azért vagyok ezen a véleményen mert ők hülye kis popp zenét énekelnek én meg rock fan vagyok.egyébként azért b*zizzák őket mert ki az a férfi aki rózsaszínt hord??2,a hangjuk eléggé lányos mintha a Dóra a felfedezőt hallgatnám...a hajuk szintén lányos. és a fiúk nem féltékenyek rá csak tudod jó lenne az ilyeneket kiírtani a zene világából mert nagyon nem ide valók.nah szóval a fiúk csak megakarják tartani a zene szépségét és nem ilyen kiherélt varjakkal szennyezni...írtátok h k*rvák utána rohannak ez nem teljesen igaz.persze vannak olyan csajok akiknek bejön a rózsaszín barbieboy de azoknak sem a hangja tetszik hanem h de cuki rózsaszín van rajta...és sztem az a 42.066.715 ember csak szánalomból likeolta<3<3 vagy az összes likeoló homokos:))szal fiúk akik nem barbieboyok veletek b*zizom énisxddamm meg nemértem h bisztos értesültek róla h sz*r a zenéjük akkor mért nem haggyák abba??miért kell vele a népet süketíteni...ami nem megy azt nem kell eröltetni és most támadhattok de ez a 4 fiú a zene világ undorító alpári elkúr*sa.komolyan jó lenne egy 4 dal de inkább csatlakozzon Rebeka Black is úgy lesz a hatásos(megsüketülne a fél világ).amm sztem halgass inkább vmi olyat amit nem ilyen serdülő tinigyerekek adnak elő akik semmitse tudnak az életről és semmi tapasztalatuk sincs.
2012. júl. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
0%
Ha meleg lenne akk mért lenne a barátnője Selena Gomez????
2012. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak

Mert Selena Gomez l#szbi :P

Justin Biber?Õ a leggforróbb homár a fazékban!És nem irigy vagyok rá csak utálom az ilyen s*gg arcú p*csöket!!Amúgy hallottátok hogy meg ütött eggy fotóst?Azért mert lemondta az esti randit :D

2012. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Már nem azért de sokan mondják hogy bzik én is tudom hogy hogy bzik szinte minden ilyen fajta fiú csapatban évek után derült csak ki hogy csak egy rakás bzból áll az egész. Meg a sok hülye azzal érvel hogy van csaja. Már több példa is volt rá hogy száz meg száz csaja volt és vagy az derül ki hogy csak álca volt vagy az hogy nem tudott a kettő nem közül választani.
2013. jún. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!