Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fiúk! Ti féltékenyek vagytok...

Bebe1997 kérdése:

Fiúk! Ti féltékenyek vagytok Justin Bieberre és a One Direction-re ezért b***zzátok őket? :D

Figyelt kérdés
Végülis 42.066.715 emberke kedveli csak Justint szóval megértem ha féltékenyek vagytok ;D..

2012. ápr. 10. 20:22
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
63%
Attól még hogy divatosan öltözködnek, igényesek és nem finganak a kamerákba, attól még férfiak. Nem igazán értem ezt a gyűlölködést...De komolyan!
2012. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
36%

facebook rajongóit nézed jól van :))

ha lenne "Nem tetszik" gomb, akkor az lenne:

Tetszik szám - Nem tetszik szám = -10000. Kb. Sokan nem szeretik JB-t. S az Onedirectionról nem mondok semmit, mivel azt hallotam hogy X-Faktorosak voltak. szóval akkor biztosan tudnak valamit.

2012. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
79%

27-es válaszoló, k*rva jó zenét hallgatsz! :D Egyébként a Rammstain-nek, és a többieknek olyan zenéjük van amiben rendes hangszerek vannak, nem csak nyenyere vagyis nem Baby Baby Baby Ohhhhhhh


bieber annyira édi kislány, és az 1D-vel semmi bajom :D


Ui.: Ne akadjon ki senki, a jó indulat beszél belőlem.

2012. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyunk féltékenyek. Én One Direction-t egyáltalán nem utálom (mondjuk nem is szeretem) Bieber meg a fiúk szégyene: lányos a hangja és a kinézete is b*zis. Az a baj, hogy a sok hülye éretlen lány fejét átmosta a 21. század ezért az ilyen b*zik jönnek be nekik mint bieber. A normális srácokat meg észre sem veszik. Szégyen.
2012. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 Katie2000 válasza:
17%
Ém imádom Justint <3,
2012. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 Katie2000 válasza:
25%
És lány vagyok
2012. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
Én lány létemre nem bírom Justint elviselni. A One Directiont nem ismerem, csak hallottam a nevüket.
2012. jún. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
70%

Nem vagyunk... De ha mi szeretjük Angelina Jolie-t (10 éve xD) vagy bármelyik más bombázót, akkor ti vagytok féltékenyek. Sohasem az kell senkinek, amit elérhet.


UI: amugymeg ők csak a PÉNZ miatt híresek!!!

2012. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Miért lennének irigyek a FIÚKtól kérdezem minek örültök jobban kátyú nélküli utaknak vagy düki feat csicska csipa új számának?
2012. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
69%

...Mi ez már ?

Kezd szánalmassá válni a dolog. Egyáltalán azt elárulná valaki,hogy tudtok egy olyan személyt "utálni" ,akit plakátról láttatok? Talán megláttátok a plakátot és "B*zi."

..Hűűűhaaa,micsoda férfiasság ezt mondani,egy ismeretlen személyről,névtelenül g*cizni őket..Ők legalább felvállalták magukat,nem úgy,mint egyesek.Amúgy meg,attól,hogy kötődnek egymáshoz az nem azt jelenti,hogy b*zik.

És nem,nem vagyok Bieber fan. A barátnőm mutatta meg nekem Justin zenéit,kb. 1 évvel ezelőtt,rögtön leb*ziztam.Tévedtem.Nem ismerem,nem szabadott volna véleményt mondanom róla,hisz csak a "Baby" számát hallottam,barátnőm meg mellesleg imádja,teljesen odavan érte.Előtte b*ziztam le,mert lányosnak találtam a hangját.Megbántam.

One Direction...Semmi bajom velük. Csomó koncerten voltam már,és ők is felléptek,szerintem nincs baj a hangjukkal.ÉS igen,helyes fiúk,na és aztán? Mi bajotok van vele? Amúgy meg őket stylist öltözteti,szóval nem b*zik.És attól,hogy felmerik vállalni az ízlésüket,attól nem b*zik.

Na de ti csak továbbra is ítéljetek a plakátról.

2012. júl. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!