Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Bakik a Harry Potter könyvekbe...

Bakik a Harry Potter könyvekben? Vagy összefüggéstelen dolgok? Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 23:30
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯
 831/1181 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hol van a vonat iskolaidő alatt? Mert minek megy vissza Londonba ha karácsonykor úyis a diákok mennek haza?
2014. máj. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 832/1181 A kérdező kommentje:
ez egy jó kérdés...;)
2014. jún. 5. 23:35
 833/1181 anonim ***** válasza:
100%
Másik hogy ki vezeti? Meg vmelyik utsó részben amikor a Malfoy majom(nem szeretem,de valóságban helyes pasi) mondja h mehetsz vissza Londonba.. S az első részben meg jön be a Hermione h vegyétek a talárt,hamarosan megérkezünk.Miközben fényes nappal van. De mire megérkeznek már késő este van.Szeptemberben meg azért 9-10ig még Angliában is világos van.. Na de majd ha egyszer lesz időm,megnézem egyben....Nem szeretem filmet nézni teletüzdelve reklámmal..Meg van amikor hajón/csónakon érkeznek a kastélyhoz, de van amikor a lovaskocsin..
2014. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 834/1181 anonim ***** válasza:
100%
Csak az elsősök érkeznek csónakkal. Harryék csak a 3. részben ülhettek először lovaskocsira, mert a második részben lekésték a vonatot.:)
2014. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 835/1181 anonim ***** válasza:
100%
Fiáker, nem lovaskocsi, és a filmes bakik nem ide tartoznak.
2014. jún. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 836/1181 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

38 oldalt végig olvastam eddig,és büszke vagyok magamra,majd még végig olvasom,de egy valami már régóta kikívánkozik belőlem,egészen pontosan azóta,mióta valaki azt kérdezte,hogy vajon a Montague volt-nincs szekrényes balesete után került e be a szükség szobájába a szekrény? Szerintem nem,mert mikor Harry a mocskos lábnyomokat hagyta,és Frics épp beteg volt,és rohadt mérges lett,és a szobájába vonszolta Harryt,hogy büntetést szabjon ki rá,akkor segített be Féligfejnélküli Nick (HÓÓBORC!! AZ A VOLT-NINCS SZEKRÉNY MÚZEÁLIS ÉRTÉKŰŰŰ)...gondolom akkor romlott el,és utána ingázott benne a seggarc mardekáros...

És valamit nem értek(amit kicsit szégyellek is,mert százszor olvastam az összes könyvet,és Harry elvileg megérti Dumbledore temetésén,amitől még kicsit nevet is ,szóval én nem értem mit jelent,amit Dumb. mond az egyik évnyitón(Filkó,Pityer,Vakorcs,Dzsúzli) valaki megmagyarázná? :)

2014. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 837/1181 anonim ***** válasza:
100%

Engem még az zavar(előző vagyok),hogy pl amikor Weaslwy-ék olyan szegények,és ételt nem lehet előteremteni a semmiből a Gam féle törvény miatt,akkor hogyhogy Mrs. Weasley mindig olyan fenséges lakomákat tud főzni 10 személyre,száz fogással,csirkés nemtudommis pástétomoktól elkezdve,szülinapi torta,meg anyámkínja...azért az sokba kerülhet....és Lockhart könyvsorozatát is elég lett volna egyszer megvenni(Fred: nem tudom,anáyék miből fogják ezt kifizetni)le is lehetett volna őket másolni Geminio-val,és

Ron kinőtt ruhája= baziteo

és a harmadik kötetben mikor először találkoznak a vonaton a dementorral előtte mindenki csak az "azkabani őrök"ként emlegeti őket,ez kb olyan,mint mikor "17 sarlót kérnek egy uncia sárkánymájért??kész rablás" az a 17 sarló az ont egy galleon igen...tudom,hogy azért nevezik őket az azkabani őröknek,mert Harry mér nem tudja,mik azok,így mi sem,de Harmione sem tudja,hogy mi volt az a vonaton? ne már... biztos,hogy olvasott róla,mik őrzik az azkabant...

És a negyedik kötetben Ron lelkesen meséli,eddig ki kivel játszott a kviddics világkupán.. egyértelműen kiderül,hogy nem csak a végeredményt tudja,hanem látták is a meccseket...hogyan?mindre kimentek? miből vettek jegyet? vagy az ingyen volt? nem hinném?tv-jük biztos nincs..szóval fura...ha még jut eszembe írok....

2014. jún. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 838/1181 anonim ***** válasza:
63%
Ja igen :) Előző vagyok,ez nem baki,de mikor észrevettem,úgy éreztem ez egy szenzációs felismerés,ezért megosztom veletek...a könyven bejelöltem,hogy hányadik oldal,meg minden,de most azt nem tudom,a lényeg,hogy a hármasban,mielőtt Ron ordítva felébred ,hogy Sirius széthasította a függönyét,Harry azt álmodja hogy egy erdőben van,és egyszercsak megjelenik előtte egy patrónus (akkor még nem tudja ,hogy az)és ő elkezdi követni,és egyre gyorsabban követi azt a valamit,és arra számít,hoyg a végén majd utoléri és a patrónus választ ad majd minden kérdésére,és ekkor felébred,de egész biztos vagyok benne,hogy ugyanazt álmodta meg,mint ami a hetedikben történt,mielőtt Ron megmentené a jeges vízben fojtogató Horcruxtól...zseniális,nem??
2014. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 839/1181 anonim ***** válasza:
100%
Tuti benne van ez a könyvben?
2014. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 840/1181 anonim ***** válasza:
100%
Aszekrény a folyosón volt, ott romlott el, szerintem Malfoy vitte be később a szobába. Weasley-éknél otthon gondolom minden megterem, állatok is vannak. Könyvet nem biztos, hogy lehet másolni. Nem tudom, mi tartozik még az öt dologba az ételen kívül, de szerintem információ is lehet.
2014. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!