Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád a regényemet?

Elolvasnád a regényemet?

Figyelt kérdés

A műfaja krimi, laza, könnyed stílusban írtam.

Két new yorki ügynökről szól, akik az FBI gyilkossági csoportjánál dolgoznak. A páros egyike egy középkorú, komoly pasas, a társa egy pimaszkodó fiatal lány. Az ő kapcsolatuk alakulásáról, és természetesen közös nyomozásukról szól a sztori.


2011. márc. 29. 15:30
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Áháá!!Tudom!:D

Pedig eskü, nem állt szándékomban "ártani".:D Eddig csak szombatonként, de most már szerdánként is teszek fel új fejezetet, hogy ne tűnjek annyira szívtelennek.;) Így holnap feltolok még egyet, lassan,de biztosan haladok.

Van még rajta mit csiszolni, itt egy kicsit elvenni, ott egy hozzátenni, de igyekszem!:)

Lesz benne szerelmi szál, de nem mondom meg, hogy ki lesz a befutó.;D

2011. márc. 29. 19:17
 12/33 A kérdező kommentje:
Megelőztek a válasszal.:D Mit is mondhatnék? Várom az érdeklődőket a már megadott címen, és,ha van, az építő kritikákat.:)
2011. márc. 29. 19:25
 13/33 anonim ***** válasza:
Írj nekem emailt légyszi.
2011. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Szerintem izgalmas lesz, ha jól írod meg, és nagyon odafigyelsz az apró részletekre is. Na meg persze, ha van egy jó kis gyilkosság, amit bogozgathatnak! :) Ne hallgass a modortalan pokrócokra, amíg egy ember van aki olvassa a művedet addig érdemes írni! Igaz hogy manapság sok ilyen alapú sztori és film születik, de attól a TIÉD még lehet egyedi, másabb. Hajrá! Mellesleg nem olvastál véletlenül Vavyan Fable könyveket? Az ő zsaruregényei szinte mind ilyen felállásúak, de pokoli jók! Ha még nem találkoztál vele, akkor gyorsan olvasd el őket!

Az oldaladra pedig biztosan benézek...XDXDXD

2011. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Próbálok nem hallgatni a "modortalan pokrócokra".:)

Ezt tartom szem előtt, ha csak egy ember is,de olvassa, s szereti, folytatni fogom. Talán sikerül valami újat felmutatni.:) Vagy sikerül, vagy nem, a célom különben is csak a szórakoztatás.

A szüleim olvasnak rengeteg Vavyan Fable-t, én még nem ugrottam neki, de majd kölcsönkérek párat.:)

Köszönöm, hogy írtál, és, hogy benézel az oldalra!:))

2011. márc. 29. 21:50
 16/33 lina244 válasza:
Szia Heather! Igen, én olvasnám, vagyis olvasom is és nagyon tetszik. Szeretem a krimiket.Mivel sokáig dolgozom mindig lemaradok a kedvenc sorozataimról, így legalább pótolni tudom a hiányt. Azt hiszem a regénnyel nem csak a főhős fejlődik, hanem a regény írója is, úgyhogy mindenképp folytasd az írást, mert egyre jobb. Olyan pedig nem tudom minek ír ilyen faragatlan véleményt, aki nem is olvas. A második negatív hozzászólásról meg annyit, hogy igen az ember több helyről merít ötletet, legyen az televízió, könyv vagy bármi más.Ez miért lenne baj? A divatban se mutatnak újat csupán átalakítják a régi jól bevált dolgokat. Én a kriminél sem bánom ezt. Az ötletesen kiszínezett és stílusos egyedi darabok mindig be fognak válni.
2011. márc. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Az mondjuk eléggé hiteltelen, hogy az FBI ügynök Hello Kittys ruhát vesz fel, rucinak hívja az öltözékét, mint valami pi.sa, aztán az FBI-nál úgy beszél mindenkivel, mintha 14évesek lennének és osztálytársak.
2011. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

A regény egy fikció, kizárt, hogy létezik ilyen természetesen. Azonban a lányt így akartam "lefesteni", mint egy elég laza, pimasz, "kislányt", aki a történet folyamán nő fel. Hisz' valaki huszonévesen is még gyerek. Lesz ez még komolyabb is.:)


lina244

Köszönöm a hozzászólásod!!:) Remélem, a továbbiakban is tetszeni fog.:)

2011. márc. 30. 13:35
 19/33 anonim ***** válasza:

Csak "építő kritika"ként: Ha egy ember szövegébe ilyen ...-mondta.-...típusú szöveget szúrsz be akkor elé ne rakj pontot.Csak akkor kell, ha ! vagy ? re végződik a beszélő szövege.Tehát a "-Fáradt vagyok.-mondta.-Mindjárt lefekszem..." helyett "-Fáradt vagyok-mondta.-Mindjárt lefekszem..."(ez nincs benne, csak úgy írtam(mondjuk gondolom tudod:)))És nekem kicsit sok volt a "baromi"(első fejezet kb 6. oldalánál tartok még csak.Azért is nem oda írtam, mert mire végzek az első fejezettel elfelejtem, és nem akarom összevissza tekergetni)


De nagyon tetszik:)Csak így tovább!:)Még ha megkérdezhetem, hány éves vagy?

2011. márc. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Jó ég! Köszönöm! Fel se tűnt, olyan automatikusan írom így, régóta ez az egyik nagy hibám.:s Szóismétléssel igyekszem vigyázni, mindjárt meg is nézem és javítom! Nagyon köszönöm az észrevételeket!:))


Köszönöm.:) 22 éves vagyok.

2011. márc. 30. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!