Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád a regényemet?

Elolvasnád a regényemet?

Figyelt kérdés

A műfaja krimi, laza, könnyed stílusban írtam.

Két new yorki ügynökről szól, akik az FBI gyilkossági csoportjánál dolgoznak. A páros egyike egy középkorú, komoly pasas, a társa egy pimaszkodó fiatal lány. Az ő kapcsolatuk alakulásáról, és természetesen közös nyomozásukról szól a sztori.


2011. márc. 29. 15:30
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem. utálom a buta kitalációkat.

Millió okos könyv van már megírva, és még nem olvastam... Inkább azt fogyasztom.

2011. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Ezért utálom a tv-t is, mert csak ilyen sorozatokat adnak! Gondolom a te könyvedhez is ez adta az ötletet! 3 filmet én is össze tudok gyúrni, és megírom a regényemet! pfff
2011. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a krimiket, szívesen elolvasnám:)

nem értek egyet az előttem szólokkal, szerintem igenis fontos, hogy valaki kibontakozzon és nem szabad így lehordani, arról írsz, amiről akarsz!

Ne foglalkozz ilyen goromba pokrócokkal, de ami a legfontosabb, magadnak írj! (ezzel nem azt mondom, h ha egyszer ki akarod adatni, de prónáld meg, hanem h legyünk reálisak, mamár erre kevés esély van...)

2011. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a két kedves választ. Jobb is, ha "okos" könyveket fogsz olvasni, talán tanulni fogsz belőlük valamit, például illemet és viselkedni.

Második, sajnálom, hogy ez a műfaj tetszik. Ha te is tudsz írni, szívesen várom a "gyurmádat" olvasásra, sok sikert!


A harmadik válaszolónak tényleg köszönöm a válaszát. Próbálok nem törődni az ilyen megjegyzésekkel, de egy teljesen normális kérdésre miért kell így reagálni? Nem is érdekes.

Eleinte magamnak írtam, de érdekelne, hogy mások mit gondolnak róla, lehet-e jövője, megéri-e folytatni. A kiadás pedig... távoli álom, előbb tudnom kell, hogy egyáltalán jól írok-e, ezért szeretnék olvasókat találni.:)

2011. márc. 29. 17:27
 5/33 anonim ***** válasza:
Nem te vagy véletlenül Heather McConor? :) Mert, ha igen, akkor a honlapodon neki állok kicsit tovább olvasni... ( az előző kérdésednél is írtam választ!) :)
2011. márc. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
De, én vagyok.:) Az előző kérdésnél is "találkoztunk"? Kicsi a világ!:D Köszönöm, hogy időt szakítasz az oldalamra.:)
2011. márc. 29. 18:16
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok! Igen-igen, adtam tippeket is. :) Most lapozgatta és csak a 3. fejezetet olvastam el... mit is mondjak... írtóra haragszom rád!!!!!!!!!!!! Hogy miért is: Kinek van szíve ilyen izgis sztorit írni megszakításos alapon? Úgy érzem, egy darabot téptél ki belőlem, hogy nem tudom, mi lesz a sztori folytatása! :)) persze vannak hibák, például néhol tul sok a párbeszéd, vannak felesleges részek, de a stílusod nagyon bejövös!!!! :D Mikor lesz következő része? Én falnak megyek, ha nem olvashatom tovább! :))

Csak egy valamit árulj el: ugye fog benne futni egy szerelmi szál? :)) A jóképű felettes a Jackson.... :P

2011. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
elírtam: a jóképű felettes és Jackson.. :D
2011. márc. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már valahol lehet olvasni?:)
2011. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Utolsó: Igen, a honlapján fent van az első 3 fejezet... készülj fel, mert a dizájn is nagyon dögös! :)

www.hopeless-cases.com

2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!