Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha hallanál egy olyan könyvről...

Ha hallanál egy olyan könyvről, aminek az íróját nem ismered, de tetszene a történet, elolvasnád? Mi kelti fel a figyelmedet egy könyvön? a/ borító b/ vki ajánlotta c/ egyéb (ha ez, akkor mi? )

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hátoldalán lévő ajánlót szoktam elolvasni és annak alapján döntök. De van amikor a neten találok valamit, ami érdekel
2011. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyvesblogokat olvasok és az ajánlók alapján válogatok, továbbá figyelem az akciókat is és ami ott megtetszik azt megveszem. Nálam a hátoldali szöveg és a borító a döntő. Nem veszek "csúnya" könyvet, csak ha tudom hogy jó, mert pl. ismerem a sztorit meg a szerzőt vagy valaki aki jól ismer ajánlotta
2011. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elolvasom a fülszöveget, meg beleolvasok az elejébe. Randa dolog, de így ritkán nyúlok mellé.

Meg a borító. Ritkán olvasok randa borítójú könyvet.

2011. febr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha számomra ismeretlen íróval találkozok és érdekesnek tünik a regény története, akkor utánanézek a net-en, hogy másoknak mi a véleményük róla. Engem sok könyv érdekel viszont annyi időm nincs, hogy mindet kiolvassam, ezért szeretem az olyan könyveket, amiket sokan ajánlanak és megkönnyítik a választásomat. Kérdezted, hogy mi kelti fel a figyelmet egy könyvön. Nekem az hogy miről szól, olyan témája legyen ami érdekes a számomra. Szeretem az olyan könyveket, amiből tanulni lehet pl. valami olyan problémával foglalkozik ami engem is foglalkoztat és megoldást remélhetek a könyvből. De legtöbbször szórakoztató könyveket keresek, amik kikapcsolnak a hétköznapokból.
2011. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!