Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi a bajuk egyeseknek a...

Most mi a bajuk egyeseknek a TWILIGHT / ALKONYAT imádókkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:01
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
12:06 os vagyok 17/L
2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Régen én is túlzásba vittem, de most visszagondolva elborzadok magamtól... Lehet szertni, de nem kell beleesni mindenkibe aki megszólal a könyvben...De megértem azt is, aki szívrohamot kap, amikor olvassa...
2010. febr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Igen-igen, tudom, hogy eléggé későn írok ide, de ha már erretévedtem (és végigolvastam a rengeteg hozzászólást), én is biggyesztenék ide valamit.Nos, 2009 végefelé szinte minden osztálytársam az Alkonyatról beszélt, sőt, még a legjobb barátnőim minden második mondata is Alkonyattal kapcsolatos volt.Mindenki annyira istenítette a könyvet és a filmet (illetve Robert Pattinson-t, hogy milyen helyes, stb.), hogy a tömeghisztériának köszönhetően rendesen megutáltam, anélkül, hogy bármit is tudnék róla.Aztán már a végén annyira mondogatták, hogy tök jó és nézzem meg, higy megnéztem, és tetszett.Nagyon tetszett a film, bár volt benne jópár nyálas jelenet.Azonban én nem csináltam belőle akkora hisztériát, mint a többiek és nem is tartottam különösebben jóképűnek Robert Pattinson-t.A film viszont annyira érdekelt, hogy rögtön meg is vetettem anyukámmal a könyvet.Nos, pár napig bírtamm, de utána annyira ráuntam, hogy rá se tudtam nézni.Egyszerűen tömény cukorszirup az egész könyv, s ahogy már a hozzászólások elején is írta az egyik kommentelő; minden második mondatnak z az értelme, hogy Bella mennyire el van ájulva Edward szoborszerű szépségétől...És erre már kezdtem nagyon ráunni.Tehát röviden és tömören : Az Alkonyatban az a rossz, hogy nyálas és túl nagy hisztéria van (még mindig) körülőtte.
2010. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs velük csak az a tulzott fanatizmus egyszerüen megörjiti az embereket:Sde én nagyon szeretem az Alkonyatott.Főleg a könyvet.:)

az valahogy izgalmasabb:)

2010. júl. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Hát akönyvet imádom,de nem esek túlzásokba.

Én a történet és a megfogalmazást szeretem.

A film sz#r,vagy inkább Pattinson,nem vagyok

lány éppen ezért nem értem,hogy lehet belezúgni a főszereplőbe.A könyvet olvasn kell,mert jó,igaz

tényleg lejáraták a vámpírságot vagyis inkább Edwardot meg Culénkat.Úgy kellet volna megoldani mint a vámpírnaplókat.

Szóval nagyon szeretem a könyvet,de ez a sikoltozás meg

poszterőrület túlzás.Szabad országban élünk,szóval

rajongjanak,ha akarnak,amíg nem, az én fülembe sikítanak

ha meglátna egy Pattinson képet nem zavar.

Egy nagy alkonyat,vámpírnaplók és harry potter rajongó.

2010. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!