Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni valakit,...

Miért kell lepontozni valakit, mert megírja a saját véleményét, de mondjuk egyeseknek nem az a véleménye?

Figyelt kérdés

Egyszer jól lepontoztak, mert kíméletlenül és egyenesen leírtam a véleményem, ami egyeseknek nem tetszett.

Na, mondom, teszek egy próbát.

Utána csak kedveeket írtam és azt amit illetők hallani akartak. Úgy szaladgáltak fel a százalékaim, öröm volt nézni.

Utána meg újra egyenes ember lettem és saját véleményemet leírtam, erre megint pár %-ot zuhant.

Itt nem a pontozás a lényeg, hanem az emberi magatartás, viselkedés. Ha nem azt mondod, amit akar a másik hallani, akkor annyi neked. A való életben is sajnos!


2011. aug. 26. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha lepontoznak akkor is megmondom a véleményem. Lesz@rom a %ot.
2011. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert sok idióta ember itt éli ki magát. És ha nem azt látja leírva, ami szerinte igaz, akkor rögtön bosszút kell állnia.
2011. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg az is előfordul, hogy az illető magánvéleménye oltári nagy ökörség.
2011. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Kedvencem mikor a kis ribiknek megírom, hogy megszakítás nem védekezés, csak úgy zuhan a százalékom. /annyira nem érdekel, akkor is "kiosztom" őket/
2011. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Ha helyreteszel valami kis taknyost, nehogy már te legyél a rosszfiú a történetben.
2011. aug. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy fórum, ahol vélemények ütköznek, egyik ember egyetért, másik nem. Ez van. Olyan fórummal még nem találkoztam a Neten, ahová csupa bólogató János írt volna. Sokkal durvább vitákkal találkozom máshol, mint itt a GYK-n.

Nem kell ebből ügyet csinálni. Ha lepontoznak, hát lepontoznak. Több is veszett Mohácsnál. Engem se érdekel, hogy lepontoztak-e, avagy fel.

Amúgy meg a pozitív kritikát általában jobban viselik az emberek, mint a negatívat, pláne, ha bunkó stílusban kapják a képükbe.

2011. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Ez leginkább a nőkre jellemző.

Azon belül is a dagadt,salátapuncival rendelkező csúnyák.

Próbáld ki vagy figyeld meg.

Van egy kérdés mondjuk a testalkattal kapcsolatban, hogy mi a jobb, a dagi vagy a vékony.

Aki azt írta, h vékony, na az tuti le lesz pontozva, még aki dagadtat írt, az fel lesz.

Ue. a salátapuncival.

És én se értem, h most ettől mit gondolnak, h akkor valami változik vagy így élik ki a komplexusuk?

Hiába írsz ki kérdést, fájni fog nekik az igazság és töröltetik a kérdést.

Szerintem ezt a hozzászólást is fogják hiába a kérdésre válaszoltam.

2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Erre rá jön egyszer mindenki egyébként, az életben is így van ez. Ezért nincs 30 barátom, csak kb 5 szoros. Minél jobban tud hízelegni valaki vagy azt mondani amit hallani akar a másik, annál többen "kedvelik".


Engem sem itt nem érdekel a százalék, meg amúgy se,

ha a véleméynemet kérdezik, akkor ne sértődjön meg senki amiért elmondom.


Részemről a %-nak semmi értelme, én voltam csak azért lepontozva már, mert egyenesen írtam le a véleményem, és nem kedveskedtem végig a megszokott módon amire számítanak h jajj,butuska enyjebejnye.

Az emberek félnek hallani amit igazán gondolsz, az a helyzet, és sokszor nem is azt akarják hallani, te mit gondolsz, hanem csak megerősítést várnak maguknak, akármilyen hülyeség is legyen az.

2011. aug. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Vree ***** válasza:

Melyik fórumba írogatsz ahol ez van? Ha olyanba ahol csak a magánvéleményeket csereberélik, akkor ezen nincs mit csodálkozni.


Ha segítőkész, kedves válaszokat írsz (nem úgy állsz hozzá hogy most kiosztom a kis p*csát), részletesen, olyasmiről amihez értesz is (és értelmes kérdésre, nem csak olyanra ahol a barátnőzés folyik) akkor nem hiszem hogy az értelmes emberek akik megadják az okos válaszokra a +okat ne haladnák meg azoknak a számát akik zsigerből lepontoznak mindent. Utálom az ilyen álszent siránkozást hogy jaj milyenek az emberek, közben többnyire a panaszkodó saját stílusa a hiba.

2011. aug. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

20.01 vagyok

utsó: nehogy azt hidd, hogy mindig a stílus miatt van. :) Én is ezt hittem régebben, de mindig van aki a normálisan előadott dolgokon is megsértődik, mert sértésnek veszi amit te nem is annak szánsz, mondjuk úgy spontán őszinte vagy: tehát minden szándék nélkül csak épp azt mondod amit gondolsz. Én nem vagyok az a tipikus bunkó ember, sőt.


De ismertem olyan embert, aki, hát mondjuk barátom lett, koleszben, és csak annyit mondtam mert szóba került h nem szeretem a zöldet, és rajta meg zöld póló volt, (rajtam meg kék) és h én a kéket szeretem, azt mondta h ő meg a kéket nem szereti. Közben van csomó kék cucca, ruha, még a nyaklánca is, de mindegy. Meglátta benne a rosszat, pedig tényleg csak úgy mondtam, és ezért mondta csak azt. Szóval van ilyen is. ;)

2011. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!