Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni valakit,...

Miért kell lepontozni valakit, mert megírja a saját véleményét, de mondjuk egyeseknek nem az a véleménye?

Figyelt kérdés

Egyszer jól lepontoztak, mert kíméletlenül és egyenesen leírtam a véleményem, ami egyeseknek nem tetszett.

Na, mondom, teszek egy próbát.

Utána csak kedveeket írtam és azt amit illetők hallani akartak. Úgy szaladgáltak fel a százalékaim, öröm volt nézni.

Utána meg újra egyenes ember lettem és saját véleményemet leírtam, erre megint pár %-ot zuhant.

Itt nem a pontozás a lényeg, hanem az emberi magatartás, viselkedés. Ha nem azt mondod, amit akar a másik hallani, akkor annyi neked. A való életben is sajnos!


2011. aug. 26. 16:54
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki félreértett: A pontozás nem érdekel, csak innen látni, hogy alapvetően milyen is az ember! A való életben...

Nem vagyok bunkó...vagyis nem bunkó a stílusom, az viszont igaz, hogy könyörtelenül leírom a véleményem, bár tudom, hogy a kérdező a hülyeségét akarja megerősíteni! Na azt nem kapja meg tőlem.

Én például nagyon jól fogadom a kritikát, ha nem bunkón adják elő!

2011. aug. 27. 08:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam felesleges vagy buta kérdésekkel foglalkozni, de pár hete volt egy, ami mindkettő volt és pluszban még bunkó is, na, erre leírtam amit gondolok. Persze, egyből megsértődött és belekötött a szavaimba a már alapból felháborodott stílusú kérdező, pedig én tárgyilagosan írtam. Az ilyen mi a fenének tesz fel alapból olyan kérdést, amire nem túl egyetértő válaszokra fog számítani?

Na, mindegy, az emberek sokfélék, a Neten is, meg amúgy is...

2011. aug. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!