Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyeseknek hogy van pénzük...

Egyeseknek hogy van pénzük eredeti DVD kiadásokat venni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert én is szeretnék majd DVD gyűjtő lenni, legalábbis a kedvenceimet megvenni eredetiben, de egyenlőre nem lehet. Főleg a díszdobozos kiadások a drágák.
2009. febr. 12. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna csak az akciós DVD-kre telik :) Azokból meg szoktam venni a tényleg jó, de csak a MAGYAR filmeket :)
2009. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a megjelenés után 2 évvel veszem meg ami kell, 300-900 ftig minden megkapható.

Csak egy filmet a Barakka-t vettem kiadásakor 6ezerért , mert féltem, hogy elogy de két év múlva 900 ft volt az Auchanban :-((

2009. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy írják. Nekem is nagyon sok eredeti dvd-m van, de egy igazán új sincs, mert azok drágák. Viszont 1-2 év után lemegy elfogadható szintre az áruk. Nagyon sok olyan film van, ami 1000 Ft-ért szinte ajándék(Láttam már tescóban kilós dvd vásárt is :D). (Máig nem értem, hogy a sima Ponyvaregényt miért adják ilyen olcsón... Igaz extra nincs rajta) Legalábbis nekem ennyit simán megér. De pl a Gyűrűk urát, meg a Harry Potter filmeket is meg lehet venni 2000-ért, dupla-lemezed változatban. Szerintem az sem rossz.
2009. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagira ***** válasza:
Egyszerűen csak fontossági sorrend kérdése. Mindenkinek van hobbija, káros szenvedélye, érdeklődési köre, amire költ: dohányzás, alkohol, bulizás, ruhavásárlás, számítógép bővítés, stb., és vannak, akik eredeti filmeket vesznek, ennyire egyszerű. Ki mire szánja a megkeresett pénzét. És egy átlagember is képes eredeti filmet venni. Akár teljes áron. Havi 2-3 film belefér, ez kb. 8-9000 ezer Ft, amennyiben új megjelenésű, egyszerű lemezekre számoljuk. Ennyit mások simán elisznak, eldohányoznak, vagy elköltik telefonra, lehetne sorolni a példákat /és semmi ítélet nincs a szavaimban, csak tényeket írtam/. Egy-két díszdoboz valóban drága, de mivel általában csak a nagy kedvenceket veszik meg az elérhető legjobb kiadásban a vásárlók, azok alapból megérik az árukat.
2010. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!