Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi a bajuk egyeseknek a...

Most mi a bajuk egyeseknek a TWILIGHT / ALKONYAT imádókkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:01
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

senki sem egyforma.

és te olvastad már a könyveT?

2009. júl. 30. 18:53
 12/35 anonim ***** válasza:
69%

Az előtted író vagyok.

Igen olvastam. Ismerettséggel kritizálok valamit. Én nem mondom hogy egy rakás szar, mert ez nem igaz, szórakoztató, a film is nézhető, de ennyire nem jó, ahogy el van túlozva. Akik ennyire felfújják, tizenévesek, azoknak meg többnyire ez az első nagy olvasási élményük, és azért ez a fav náluk mert mást nem is igen olvastak, max kötelezőt vagy hp-t..

2009. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
54%

Én nemrég olvastam el a könyvet az első részét (Twilight), mert nagyon érdekelt, hogy mi a könyv körüli tömeghisztéria oka. nos, ez egy borzalom, komolyan mondom, kínszenvedés volt minden perce, úgy voltam vele, hogy ok, már csak 100 oldal, már csak 55.. csupa fölösleges, zavaró, értelmetlen párbeszéd a főhősnő meg szívszerelme közt, a sztori egy nulla, az egész egy nagy csöpögős massza. a 90. oldal körül már eszméletlenül untam, hogy minden második mondatban az van kihangsúlyozva, hogy a Bella csaj mennyire elalél az Edward gyerek szoborszerű szépségétől. az külön az írónő csapnivalóságára vall, hogy a vámpírsztorit csak úgy mellesleg odabiggyeszette a szerelmi szálhoz, hogy kerek történetet hozzon ki e kettő ötvötezéből, már nem telt neki. ha még sose olvastam volna romantikus regényt, akkor mondhatnánk, hogy a hiba biztos az én készülékemben van, de bizony kedvelem a műfajt és már sok ilyet olvastam, tehát van viszonyítási alapom. pl egy Bronte nővért sose vennék egy kalap alá ezzel a Meyerrel. minden rajongójának ajánlom, hogy olvassa el az Üvöltő szeleket, akkor majd nevetni fog magán, hogy romantikus-szenvedélyes sztori címén ezért a hulladékért élt-halt. mert amúgy ilyen alapon Danielle Steelt vagy a Romana (Júlia, Bianca...stb) ócska romatikus regényfüzeteit is lehet olvasni, bár talán ennél még ezek is többet érnek.

23 L

2009. júl. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
81%

19:26os vagyok.

Én azért ezt így nem mondom, így nem húzom le, szerintem semmi baj nincs azzal hogy a tiniknek kell iylen. Nincs is odáig baj csak ne csináljon már úgy senki mintha ez lenne a világirodalom kiemelkedő klasszikusa.

2009. júl. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
na én az utolsó válaszolóval értek teljesen egyet! :)
2009. júl. 31. 09:17
 16/35 anonim ***** válasza:
68%

Újra beigazolódott, hogy mennyi buta ember van a Földön. Gondolok itt azokra a hozzászólókra, akik lealázzák a sárga földig ezt a történetet csak mert nekik személy szerint nem tetszik...ez az egyik legszánalmasabb dolog a világon...

Sajnállak Titeket tiszta szívemből!!

Ez olyan, mintha azt mondanám: a túrós tészta egy ehetetlen szar, csak olyan lehet képes megenni, aki egy degenerált vagy kis gyermek, aki még nem érett meg, hogy normális ételet egyen.Mert én nem szeretem. De attól még valakinek lehet a kedvence és arra nem nézek görbén, mert butaság.

Szóval el lehet gondolkodni és lassan felnőni.

Az imádatot részemről sem tartom helyesnek egy dolog felé sem, és engem ha zavar, azért zavar, mert belül szeretem a magaménak érezni azt ami éppen a kedvencem (film, könyv, zene, vers). Nem is szeretek a színészekről civil képeket nézni, mert jobban szeretem a filmbéli alakjukban látni őket magamban is.

De különösebben nem irritál, ah valaki rajong.

2009. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
58%

Ja utolsó vagyok, a túróstésztás :D

lány vagyok és 21 éves

2009. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Semmi csak a filmmel van bajunk! Idősebbeknek már túl nyálas!
2009. szept. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
68%
Én nagyon szeretem az ALkonyatot és a többi részét is...Már akkor tetszett,mikor még nem volt körülötte semmi őrjöngés..Később a film is nagyon tetszett..Nem egy rakás maszlag,mert ezekben a rohanó napokban,játszadozó fiúk..(tisztelet a kivételnek) szóval ilyenkor jó egy kicsit az efféle álomvilágba képzelni magunkat..Én rengeteg könyvet olvasok (Danielle Steel,JAne Austen,J.K.Rowling,Sherry Jones,Meg Cabot,történelmi könyvek) és mégis azt mondom igenis ez a könyv is ott van a legjobbak között!A körülötte levő felhajtás szerintem aranyos,engem egyáltalán nem idegesít,ha valakit igen minek olvassa el az ilyen kérdéseket?!ÉS ha valaki elolvasta,de nem tetszett neki,minek szidja,elmondja mindennek?!Ez van nem az ő ízlése a könyv,de attól még nem kéne ócsárolni...AKik pedig úgy szidják,hogy nem is olvasták...Inkább nem mondok semmit..Miért kell szidni valamit,amit ennyi mindenki szeret?!Nem tudom h azok akik leszólják mit szeretnek,de ők türelmesen olvasnák, hogyan szólják le azt amit szeretnek?! Álljatok már le a Twilight szidásával!!!!!!!
2009. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
55%
ja uccsó vok,19 éves lány vok...szal nem csak a kis tinik szeretik
2009. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!