Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi a bajuk egyeseknek a...

Most mi a bajuk egyeseknek a TWILIGHT / ALKONYAT imádókkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
50%
Semmi, aranyosak. 15-17 éves lánykáknak úgyis kell valami. Ha valaki idősebb, és rajongó, na ott van a baj. Amúgy sem a könyv(ek), sem a film nem nagy durranás(ok). Semmi különleges nincs bennük, csak lealázzák a vámpírságot. Nyálas kis senkiknek mutatják be őket, de engem már nem zavar. A tinilányoknak ez kell, legyen. De nem kellene isteníteni, mert egy nagy nulla, amit az ember szégyellni fog, ha 20 éves kora után meglátja a polcán...
2009. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
nincs velük baj,csak a nagyon durva rajongókkal,akik szerelmesek lesznek edwardba vagy mittomén..azok idegesítőek..én is szeretem,de nem esek túlzásokba.
2009. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Én soha nem értettem, hogy valakit miért zavar az, ha mások rajonganak valamiért... Személy szerint én is twilight fan vagyok, de SOHA nem volt semmi bajom pl. anno a Tokio Hotel fanokkal. Csak nem értettem, mi tetszik benne egyeseknek... Lehet, hogy ez a helyzet az anti-alkonyatosokkal is. Nem ismerik, ezért utálják. Pedig ha megismernék jobban, lehet, hogy tetszene nekik...
2009. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek az előttem szólóval, tökéletesen leírta a lényeget a kérdésre.


Talán itt az ideje, hogy az Alkonyat-rajongók más vámpíros könyvet is a kezükbe vegyenek, például Anne Rice-tól valamit, és felismerjék, hogy nem csak az Alkonyat létezik.. Én 16 voltam, mikor elkezdtem a Lestat, a vámpír-t, angolul. Nagyon jó könyv, csak ajánlani tudom mindenkinek.

Ha pedig csak a csöpögőssége miatt olvassák az Alkonyatot, akkor ennél még Nora Roberts is jobb.

Mellesleg az egész Twilight tényleg csak lejáratja a vámpírságot, ez egy szerelmi történet, a többi csak körítés...

(egy vampire-szerepjátékos csaj)

2009. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
44%
10:24-es vagyok, izé az elsővel értek egyet
2009. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
74%

unalmas, hogy a csapból is ez folyik

oké,hogy vannak rajongók, én is voltam rajongó ennyi idősen, de kicsit túlzás, hogy szerelmesek a főszereplőbe a kislányok

2009. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

hát az szerintem is túlzás.

én nagyon szeretem a filmet / könyveket...

de nem vagyok szerelmes senkibe mert tudom h elérhetetlenek számomra...

szóval azért szerintem egy kicsit az anti-sok is visszavehetnének mert nem minden fan, imádja a főszereplőekt vagy ilyesmi...

2009. júl. 29. 10:41
 8/35 anonim ***** válasza:
53%

szerintem azért vannak annyian ellene, mert idegesíti őket hogy naponta 10 Alkonyatos kérdést tesznek fel, és ezáltal hátrébb kerül az ő kérdéseik(amik lehet sokkal fontosabbak az olyan kérdésektől hogy pl. ki a kedvenc szereplőd az Alkonyatból)<--- ez csak 1 példa volt...


Én nem tartozom közéjük, nekem is nagyon tetszett a film(a könyvről nem tudok semmit.sajnos nem szeretek olvasni:/)

De szerintem ez lehet az oka

2009. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
51%
Engem pl nem az idegesít, hogy ezt valaki szereti, hanem az, hogy hihetetlenül el van túlozva. 14-6 éves gyökerek azt hiszik ez a világ legjobb filmje/könyve, pedig a büdös életben nem láttak/olvastak valami igazán jót. Nekem csupán az a problémám hogy toszottul el van túlozva. Ez teljesen középszerű 10/5,5 - 6, egyszer nézhető film, a könyv meg mégrosszabb, többszáz oldalnyi felesleges csöpögés, csak a vámpírokat nem értem, mért keverték bele.
2009. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
...
2009. júl. 30. 18:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!