Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Most mi a bajuk egyeseknek a...

Most mi a bajuk egyeseknek a TWILIGHT / ALKONYAT imádókkal?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 10:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
65%

En olvastam az uvolto szeleket es az alkonyatot is. Az uvolto szeleket nagyon imadtam de igy vagyok az alkonyattal is. Es itt most nem csak bronterol van szo hanem minden klasszikus romantikus regenyrol amit az egyik elottem szolo felhozott.

Szoval csak annyir akartam mondani hogy en sok konyvet olvastam mar az alkonyat elott is de nekem pl az is naguon tetszett.


Eleg regota figyelem mar az Alkonyatot es a rola kialakult velemenyeket. Probalom megfejteni hogy milyenek lehetnek azok akik szeretik es akik utaljak.Mert mind ahogy ti is eszrevehettetek elegge szelsoseges velemenyek alakultak ki az egeszrol. Ugy ertem hogy ritka hallasz olyat hogy valakinek kozombos volt.


Eleinte arra gondoltam hogy, tenyleg ahogy valaki mar elottem mondta hogy akik ennyire imadjak azoknak ez volt az elso normalis konyve, es hogy akik utaljak azok meg mar tapasztalt olvasok akik ismerik az IGAZI irodalmat es jo konyveket. De erre en magam vagyok a legjobb ellenpelda. Minden olyan konyvet ami csak szamit a vilagirodalomban mar ugy nagyjabol olvastam de nekem megis nagyon tetszett az alkonyat is sot meg a film is. Es a stilusan/nyelvezetet se talaltam olyan borzasztonak.


Utana arra gondoltam, hogy akik azt mondjak hogy unalmas meg szenvedes volt olvasni azok talan nem az ilyen romantikus ,,csopogos" (ahogy sokan nevezik) fajtabol valo hanem szivesen olvas olyasmit mint pl a pillango vagy monte cristo grofja..vagy mittomen. De erre a meg a barataim es az ismeroseim cafoltak ra. Van egy baratnom aki olyan fajta hogy en meg eletemben olyan igazi erzelmet nem lattam az arcan. De betoppantam hozza epp mikor a konyvet olvasta es azt lattam hogy SIR. Ti ezt nem erthetitek mert nem ismeritek de engem meg eletemben olyan sokk nem ert.


Szoval bocs a sok melledumalasert de csak azt akartam mondani mindezzel(meg lett volna egy par peldam de inkabb hagyjuk)hogy mi ez az egesz ami e korul a konyv korul forog es hogy miert vannak ennyire eltero velemenyek. Tenyleg foggalmam sincs errol az egeszrol.!!!!



EGY VALAMI VISZONT HASZNARA VALNA MIND KET FELNEK AZT HISZEMl: HA MINDENKI TOLERALNA A MASIK VELEMENYET. ENNYI AZ EGESZ!!!!

2009. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
55%

Szerintem az a bajuk, hogy ebbe a világba nem szerethet senki anélkül valamit hogy ne szólnák meg.Ezeknek az embereknek magukba kéne nézni először aztán utána pofázni.

Ez egy szép szerelmi történet,amire minden jóérzésű ember vágyik kortól függetlenül!!!

2009. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
25%
menj a francba a Twilight-tal, és ne kérdezz hülyéket!
2009. okt. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
55%
Annyi hogy ők nem találtak maguknak semmit amit kedveljenek ezért beszólogatnak azoknak akik viszont szeretik ezt nézni/olvasni.vagy csak unatkoznak.vagy nem értik hogy azok akik szeretik miért szeretik.én így gondolom.és úgy mellesleg én is szeretem ezt nézni és olvasni is.mégse vagyok szerelmes egyik szereplőbe se.
2009. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
66%
Én egy 18 éves kan vagyok és imádom ezt a filmet.
2009. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel a könyvvel a legtöbb 'utálónak' nem az a baja, hogy ez egy szar lenne, hanem a körülötte uralkodó tömeghisztéria az, na az valami hihetetlen idegtépő idegesítő, hogy a csapból is ez folyik, meg hogy a kicsik azt képzelik ez a világ legjobb könyve, meg megkérdezel egy 14 évest, hogy mi a kedvenc könyve, és nekiáll kamillázni hogy a tvajlaaajt. Ki a kedvenc színésze, hát ki más, ha nem a róbert patiszon. Engem csak ez a hiszti bosszant körülötte, Egykébként egy könnyű kis kikapcsolódás, kb mint a neveletlen hercegnő naplója, nálam, nem gondolom hogy ez egy szar, de azt se, hogy akkora bazinagy puff. Én vagyok az, akinek maga a mű totálisan semleges =)
2009. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
48%

Előző vagyok:

+szerelmi történetek mindig voltak, vannak, lesznek, nem hiszem hogy mindenki azért utálná mert jaj de nyálas. Mert ha tudom, hogyí nyálas, és én azt nem szeretem, akkor eleve nem olvasok olyat, ha meg nem olvastam, nincs mit kritizálnom, szerintem. A körlötte uralkodó hiszti az viszont iszonyat undorító és felesleges is szerintem..

2009. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
75%

Na akkor úgy látom, hogy korban "verem" az előttem szólókat. 26 éves lány vagyok, és semmit sem tudtam a Twilight-ról, míg a párom meg nem mutatta a filmet. Megnéztem, tetszett, de semmi egyéb. Aztán tudtam meg, hogy ez egy könyvből készült. Na az már sokkal jobban érdekelt. Elolvastam, és szerintem meg nagyon jó a sztori. Pedig sok mindent szeretek (szépirodalom, tudomány, művészet). És ha felfedeznétek benne a shakespeare-i párhuzamot, rájönnétek, hogy mi is a lényege.

Egyébként én is a tömeghisztériától kapok idegbajt, de ők majd idővel rájönnek, hogy e nélkül, normális módon is lehet rajongani valamiért.

2009. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kérdések miatt. Már unom, hogy mindenki erről beszél, szánalmas, hogy egyesek mennyire lehordják ezt a szerencsétlen könyvet, és az is hogy egyesek mennyire oda vannak érte. Mindenki erről beszél, pedig egyik embert sem érdekli a másik véleménye (legalábbis a sok makacs, a másokat lehordó véleményekből ez derül ki). Van elég fórum az interneten az imádóknak, miért foglalkoznak mások véleményével, ha úgysem veszik számba azt. Fontosabb, értelmesebb kérdések is vannak, amelyekre viszont nem figyel senki.
2009. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Nekem személy szerint tetszett a könyv, nem mondom , hogy nincs ennél jobb, de mindenkinek más az ízlése.A könyvben tényleg volt pár érdekes rész, meg idézet illetve szóismétlés hegyek, pl. megcsillantotta az a féloldalas mosolyát, amit annyira szerettem <---Ez vagy 4-szer szerepelt a könyvben stb. De végeredményben szerintem egy olvasható, sok helyen vicces, romantikus könyv. Néhány rajongó tényleg túlzásba viszi( pl. aki megcsókolta az egyik fellépésükön Robert pattinsont).Ennyire ,sőt feleennyire sem kell túlzásba vinni, ez tény. Amúgy meg én is Twilight fan vagyok, szoktam képeket nézegetni a szereplőkről, megnéztem a filmet is jópárszor, interviewkat is néztem. De nem tudom mi ebben a gond? Mindenkinek lehet saját véleménye. Én sem szóltam be a Tokió Hotel meg a Zac Afron imádoknak. Nekem ezek nem jöttek be ,de attól még valakinek elnyerhette a tetszését.
2010. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!